STUDIO ARPA I videofilmowanie 1200zł całość id:8916

Oferta
Dodaj do plannera

We wstępie do filmu może znaleźć się kilkuminutowy spacer tzw. "Randka ". Operator jedzie przed weselem z narzeczonymi w jakieś malownicze miejsce np. do parku i filmuje krótki spontaniczny spacer.

Innym elementem wstępu jest krótki film ze zdjeć od dzieciństwa ułożonych chronologicznie przez całe życie, aż do momentu spotkania się narzeczonych oraz kilka zdjeć przedstawiających życie narzeczeńskie.

W czołówce przedstawia się Parę Młodą, świadków, rodziców, datę i miejsce uroczystości. Może się tu znaleźć skrót filmu zrealizowany ze stop klatek najważniejszych momentów ślubu (zakładanie obrączek itp.) lub zmontowany kilkuminutowy skrót filmu np. z ubierania Panny młodej i Pana młodego (może być w zwolnionym tempie).
Właściwy film z uroczystości rozpoczyna się od błogosławieństwa.

Bez ukrytych opłat filmujemy Błogosławieństwo, Ślub Kościelny, Zabawa Weselna, czołówka komputerowa, montaż komputerowy filmu, Kilkuminutowy skrót (teledysk) na końcu filmu. Dodatkowa możliwość dodania zdjęć z dzieciństwa na początku filmu oraz wywiady podczas wesela. Obszar działań to Warszawa i okolice. Jeżeli, zdecydują się Państwo na usługi filmowe z usługami fotograficznymi to całkowita cena za te usługi wynosi 1600 zł.

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

STUDIO ARPA I videofilmowanie 1200zł całość
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 24-10-2012
Liczba odwiedzin: 610

Nowe ogłoszenia