Zdjęcia
od 2000 do 3500 zł / wesele

Studio Art-Format - foto&video; pełne emocji... :) id:15074

od 2000 do 3500 zł / wesele
Szczecinek, zachodniopomorskie
(9)
Dodaj opinię
664-160...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów
Fotografia to nasza pasja i zawód.

Dla Was stworzymy magiczne, piękne klimaty na zdjęciach lub zostaniemy przy ujęciach tradycyjnych. To Wy decydujecie!

Posiadamy różne pakiety cenowe oraz jesteśmy elastyczni co do ich modyfikacji.

Na zapytania wysłane poprzez formularz lub bezpośrednio na maila wysyłamy pełną ofertę
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Fotograf ślubny Szczecinek

Oferta

Oferta nr 1
od 2000 do 3500 / wesele
Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych dni w życiu i każdy chce zapamiętać go w sposób oryginalny i ponadprzeciętny. Dlatego też, czuję się odpowiedzialny za uchwycenie momentów wyjątkowych, które już nigdy się nie powtórzą. Moim klientom oferuję reportaż ślubny, na który składają się: przygotowania do ślubu, ceremonia zaślubin, wesele, a także zdjęcia ślubne w plenerze.

Przygotowania do ślubu i błogosławieństwo są niezwykle wzruszającą ceremonią. Dzięki temu zdjęcia są bardzo subtelne, a ja staram się uchwycić drobne, lecz ważne detale, a także atmosferę, która panuje w domu nowożeńców. Najważniejszy moment w dniu ślubu dla Pary Młodej to oczywiście sama ceremonia zaślubin, a to bez wątpienia mieszanka wielu emocji – zachwytu, miłości, szczęścia, spełnienia, które warto uchwycić na zdjęciach. Towarzyszę parze i gościom fotografując tak, by nie zwracać na siebie uwagi. Zawsze staram się uwiecznić spontaniczność, naturalność i prostotę. Bardzo ważne jest dla mnie, aby bohaterowie moich zdjęć czuli się swobodnie. W fotoreportażu z kościoła staram się także utrwalić klimat świątyni, zwrócić uwagę na detale, które nadają jej wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Fotografowanie zabawy weselnej. Dla każdej pary ważny jest pierwszy taniec, pierwszy toast, które staram się uwiecznić z różnych perspektyw. Zależy mi także na nieszablonowych ujęciach - ekspresyjnych i zabawnych. Moje zdjęcia weselne charakteryzują się niesamowitą dynamiką i zmiennością obrazu. Robię wszystko, by zatrzymać w nich klimat i atmosferę sali weselnej, radość zaproszonych gości, tańce i tradycyjne konkursy, a także sprawić, aby wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, spędzonego w gronie rodziny, wróciły nawet po kilku latach.

Ostatnią częścią reportażu ślubnego jest sesja zdjęciowa w plenerze. To czas, kiedy największe emocje już opadły, a Para Młoda rozpoczyna nowe, wspólne życie. Każda sesja jest inna, wszystko zależy od życzeń i temperamentu Państwa Młodych. Zawsze służę radą, co do wyboru miejsca sesji, ale przede wszystkim słucham tego, czego oczekują klienci, którzy bardzo często mają niesamowite pomysły, okazujące się 'strzałem w dziesiątkę'. Oczywiście zanim dojdzie do sesji, wszystko jest, wraz z nowożeńcami, szczegółowo omawiane, a następnie realizowane. Jeśli nie są Państwo zdecydowani na sesję plenerową, oferuję sesję ślubną w studio.

Opinie (9)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Studio Art-Format - foto&video; pełne emocji... :) id:15074
Średnia ocen: 4,96 / 5 z 9 opinii
4,96
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-12-2018
Szczecinek
Data dodania: 30-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Jesteście bezkonkurencyjna! Jeśli chcecie mieć cudowny film i zdjęcia ze ślubu to nawet się nie zastawiajcie. Zdjęcia i film są po prostu niesamowite i będą dla nas najlepszą pamiątką z tego dnia! Jeszcze raz dziękujemy, jesteście super i z całego serca Was polecamy!
Piotr Klentak
30-12-2018
Dziękujemy, Wy również jesteście wspaniali. Dużo szczęścia życzymy!!!
S
Sandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Karlino
Data dodania: 29-12-2018
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Polecamy !
Fachowa współpraca
Super luźna atmosfera, spełnione każde wymagania
Świetny kontakt, nie ma problemu z komunikacja jakość zdjęć i zaangażowanie na wysokim poziomie ten wspaniały dzień dzięki Studio Art-Format zostanie z nani wspomnieniami na zawrze, każde zdjęcie uchwycone w każdej najpiękniejszej chwili Polecam bardzo !!!
Najlepsza ekipa
Piotr Klentak
29-12-2018
Dziękujemy za miłą współpracę i zaufanie. Pozdrawiamy serdecznie!
I
Iwona Szymańska-Stawiak
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-07-2015
Data dodania: 16-09-2015
Szczerze polecam współpracę z Art-Format. Rzadko spotyka się osoby tak zaangażowane w swój zawód i pełne pomysłów. Szczególnie cenię Art-Format za doskonałą organizację (zorganizowanie sesji ślubnej w nietypowym miejscu i załatwienie wszystkich związanych z tym formalności). Poza tym efekt pracy fotografów jest niesamowity.
K
Kasia i Adam
5.00
 / 5
Data dodania: 12-07-2015
Super zdjęcia i super fotograf - jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z współpracy jak i efektów. Rewelacja!!!
K
Klaudiusz i Żaneta
5.00
 / 5
Data dodania: 10-07-2015
Bardzo ładne zdjęcia. ART-FORMAT to podejście z klasą.Polecamy ,bardzo polecamy!!! Rewelacja!

B
Beti
5.00
 / 5
Data dodania: 06-07-2015
Przepiękne zdjęcia , profesjonalne podejście, rewelacyjna współpraca ze wszystkimi gośćmi(a było ich trochę!),no i co jest bardzo ważne przesympatyczny Pan Piotruś. Ważny dzień w moim życiu złapany w ujęciach w genialny sposób. Gorąco polecam!!!
M
Moniś
5.00
 / 5
Data dodania: 03-07-2015
Polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pan Piotra zaowocowały pięknymi zdjęciami - pamiątka na całe życie. No i świetna zabawa podczas sesji :)
K
Katarzyna & Hardy
4.80
 / 5
Data ślubu: 13-07-2018
Szczecinek
Data dodania: 08-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Bardzo miła obsługa i atmosfera z Panami . Profesionalnie podchodzą do swojej pracy . Bardzo jesteśmy zadowoleni ze zdjęć i filmu. Na prawdę ludzie godni zaufania 👍😉
Pokaż więcej opinii
Piotr Klentak

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Imię i nazwisko:Piotr Klentak
Adres:Szczecinek
woj. zachodniopomorskie
664-160...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 05-06-2015, liczba odwiedzin: 4118
Telefon
664-160...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie