Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 5

Studio ArtFormat - foto&video; pełne emocji... :) id:15074

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Studio ArtFormat -  foto&video; pełne emocji... :)

Ostatnio widziany 16-07-2018
664-160...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (5)
Szczecinek, zachodniopomorskie
Data dodania: 05-06-2015
Liczba odwiedzin: 3072

Oferta Fotograf ślubny Szczecinek

Fotografia to nasza pasja i zawód.

Dla Was stworzymy magiczne, piękne klimaty na zdjęciach lub zostaniemy przy ujęciach tradycyjnych. To Wy decydujecie!

Posiadamy różne pakiety cenowe oraz jesteśmy elastyczni co do ich modyfikacji.

Na zapytania wysłane poprzez formularz lub bezpośrednio na maila wysyłamy pełną ofertę

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
od 1600 do 2800 / wesele
Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych dni w życiu i każdy chce zapamiętać go w sposób oryginalny i ponadprzeciętny. Dlatego też, czuję się odpowiedzialny za uchwycenie momentów wyjątkowych, które już nigdy się nie powtórzą. Moim klientom oferuję reportaż ślubny, na który składają się: przygotowania do ślubu, ceremonia zaślubin, wesele, a także zdjęcia ślubne w plenerze.

Przygotowania do ślubu i błogosławieństwo są niezwykle wzruszającą ceremonią. Dzięki temu zdjęcia są bardzo subtelne, a ja staram się uchwycić drobne, lecz ważne detale, a także atmosferę, która panuje w domu nowożeńców. Najważniejszy moment w dniu ślubu dla Pary Młodej to oczywiście sama ceremonia zaślubin, a to bez wątpienia mieszanka wielu emocji – zachwytu, miłości, szczęścia, spełnienia, które warto uchwycić na zdjęciach. Towarzyszę parze i gościom fotografując tak, by nie zwracać na siebie uwagi. Zawsze staram się uwiecznić spontaniczność, naturalność i prostotę. Bardzo ważne jest dla mnie, aby bohaterowie moich zdjęć czuli się swobodnie. W fotoreportażu z kościoła staram się także utrwalić klimat świątyni, zwrócić uwagę na detale, które nadają jej wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Fotografowanie zabawy weselnej. Dla każdej pary ważny jest pierwszy taniec, pierwszy toast, które staram się uwiecznić z różnych perspektyw. Zależy mi także na nieszablonowych ujęciach - ekspresyjnych i zabawnych. Moje zdjęcia weselne charakteryzują się niesamowitą dynamiką i zmiennością obrazu. Robię wszystko, by zatrzymać w nich klimat i atmosferę sali weselnej, radość zaproszonych gości, tańce i tradycyjne konkursy, a także sprawić, aby wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, spędzonego w gronie rodziny, wróciły nawet po kilku latach.

Ostatnią częścią reportażu ślubnego jest sesja zdjęciowa w plenerze. To czas, kiedy największe emocje już opadły, a Para Młoda rozpoczyna nowe, wspólne życie. Każda sesja jest inna, wszystko zależy od życzeń i temperamentu Państwa Młodych. Zawsze służę radą, co do wyboru miejsca sesji, ale przede wszystkim słucham tego, czego oczekują klienci, którzy bardzo często mają niesamowite pomysły, okazujące się 'strzałem w dziesiątkę'. Oczywiście zanim dojdzie do sesji, wszystko jest, wraz z nowożeńcami, szczegółowo omawiane, a następnie realizowane. Jeśli nie są Państwo zdecydowani na sesję plenerową, oferuję sesję ślubną w studio.

Opinie o Studio ArtFormat - foto&video; pełne emocji... :) Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Studio ArtFormat - foto&video; pełne emocji... :) id:15074
Ilość głosów: 5
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Iwona Szymańska-Stawiak
Iwona Szymańska-Stawiak
(5)
Dodano: 16-09-2015
Data imprezy: 25-07-2015
Szczerze polecam współpracę z Art-Format. Rzadko spotyka się osoby tak zaangażowane w swój zawód i pełne pomysłów. Szczególnie cenię Art-Format za doskonałą organizację (zorganizowanie sesji ślubnej w nietypowym miejscu i załatwienie wszystkich związanych z tym formalności). Poza tym efekt pracy fotografów jest niesamowity.
Kasia i Adam
Kasia i Adam
(5)
Dodano: 12-07-2015
Super zdjęcia i super fotograf - jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z współpracy jak i efektów. Rewelacja!!!
Klaudiusz i Żaneta
Klaudiusz i Żaneta
(5)
Dodano: 10-07-2015
Bardzo ładne zdjęcia. ART-FORMAT to podejście z klasą.Polecamy ,bardzo polecamy!!! Rewelacja!

Beti
Beti
(5)
Dodano: 06-07-2015
Przepiękne zdjęcia , profesjonalne podejście, rewelacyjna współpraca ze wszystkimi gośćmi(a było ich trochę!),no i co jest bardzo ważne przesympatyczny Pan Piotruś. Ważny dzień w moim życiu złapany w ujęciach w genialny sposób. Gorąco polecam!!!
Moniś
Moniś
(5)
Dodano: 03-07-2015
Polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pan Piotra zaowocowały pięknymi zdjęciami - pamiątka na całe życie. No i świetna zabawa podczas sesji :)

Dane kontaktowe

Studio ArtFormat - foto&video; pełne emocji... :)
Imię:Piotr
Nazwisko:Klentak
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecinek

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.