Studio ArtFormat - foto&video; pełne emocji... :) id:15074

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografia to nasza pasja i zawód.

Dla Was stworzymy magiczne, piękne klimaty na zdjęciach lub zostaniemy przy ujęciach tradycyjnych. To Wy decydujecie!

Posiadamy różne pakiety cenowe oraz jesteśmy elastyczni co do ich modyfikacji.

Na zapytania wysłane poprzez formularz lub bezpośrednio na maila wysyłamy pełną ofertę

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • dron
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2300 PLN

Ślub jest niewątpliwie jednym z najważniejszych dni w życiu i każdy chce zapamiętać go w sposób oryginalny i ponadprzeciętny. Dlatego też, czuję się odpowiedzialny za uchwycenie momentów wyjątkowych, które już nigdy się nie powtórzą. Moim klientom oferuję reportaż ślubny, na który składają się: przygotowania do ślubu, ceremonia zaślubin, wesele, a także zdjęcia ślubne w plenerze.

Przygotowania do ślubu i błogosławieństwo są niezwykle wzruszającą ceremonią. Dzięki temu zdjęcia są bardzo subtelne, a ja staram się uchwycić drobne, lecz ważne detale, a także atmosferę, która panuje w domu nowożeńców. Najważniejszy moment w dniu ślubu dla Pary Młodej to oczywiście sama ceremonia zaślubin, a to bez wątpienia mieszanka wielu emocji – zachwytu, miłości, szczęścia, spełnienia, które warto uchwycić na zdjęciach. Towarzyszę parze i gościom fotografując tak, by nie zwracać na siebie uwagi. Zawsze staram się uwiecznić spontaniczność, naturalność i prostotę. Bardzo ważne jest dla mnie, aby bohaterowie moich zdjęć czuli się swobodnie. W fotoreportażu z kościoła staram się także utrwalić klimat świątyni, zwrócić uwagę na detale, które nadają jej wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Fotografowanie zabawy weselnej. Dla każdej pary ważny jest pierwszy taniec, pierwszy toast, które staram się uwiecznić z różnych perspektyw. Zależy mi także na nieszablonowych ujęciach - ekspresyjnych i zabawnych. Moje zdjęcia weselne charakteryzują się niesamowitą dynamiką i zmiennością obrazu. Robię wszystko, by zatrzymać w nich klimat i atmosferę sali weselnej, radość zaproszonych gości, tańce i tradycyjne konkursy, a także sprawić, aby wspomnienia z tego wyjątkowego dnia, spędzonego w gronie rodziny, wróciły nawet po kilku latach.

Ostatnią częścią reportażu ślubnego jest sesja zdjęciowa w plenerze. To czas, kiedy największe emocje już opadły, a Para Młoda rozpoczyna nowe, wspólne życie. Każda sesja jest inna, wszystko zależy od życzeń i temperamentu Państwa Młodych. Zawsze służę radą, co do wyboru miejsca sesji, ale przede wszystkim słucham tego, czego oczekują klienci, którzy bardzo często mają niesamowite pomysły, okazujące się ''strzałem w dziesiątkę''. Oczywiście zanim dojdzie do sesji, wszystko jest, wraz z nowożeńcami, szczegółowo omawiane, a następnie realizowane. Jeśli nie są Państwo zdecydowani na sesję plenerową, oferuję sesję ślubną w studio.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Studio ArtFormat - foto&video; pełne emocji... :) id:15074
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Iwona Szymańska-Stawiak Dodano: 16-09-2015
Data imprezy: 25-07-2015
(5)
Szczerze polecam współpracę z Art-Format. Rzadko spotyka się osoby tak zaangażowane w swój zawód i pełne pomysłów. Szczególnie cenię Art-Format za doskonałą organizację (zorganizowanie sesji ślubnej w nietypowym miejscu i załatwienie wszystkich związanych z tym formalności). Poza tym efekt pracy fotografów jest niesamowity.
Autor: Kasia i Adam Dodano: 12-07-2015
(5)
Super zdjęcia i super fotograf - jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z współpracy jak i efektów. Rewelacja!!!
Autor: Klaudiusz i Żaneta Dodano: 10-07-2015
(5)
Bardzo ładne zdjęcia. ART-FORMAT to podejście z klasą.Polecamy ,bardzo polecamy!!! Rewelacja!

Autor: Beti Dodano: 06-07-2015
(5)
Przepiękne zdjęcia , profesjonalne podejście, rewelacyjna współpraca ze wszystkimi gośćmi(a było ich trochę!),no i co jest bardzo ważne przesympatyczny Pan Piotruś. Ważny dzień w moim życiu złapany w ujęciach w genialny sposób. Gorąco polecam!!!
Autor: Moniś Dodano: 03-07-2015
(5)
Polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie Pan Piotra zaowocowały pięknymi zdjęciami - pamiątka na całe życie. No i świetna zabawa podczas sesji :)

Skontaktuj się

664-160...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Studio ArtFormat - foto&video; pełne emocji... :)
Imię:Piotr
Nazwisko:Klentak
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poland
Data dodania: 05-06-2015
Liczba odwiedzin: 1690

Nowe ogłoszenia