Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Studio Babel - wyjątkowa oferta na rok 2018! id:32049

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Kraków, małopolskie
Data dodania: 10-11-2017
Liczba odwiedzin: 159

Oferta

Studio Babel tworzy dwójka fotografów zakochanych w fotografii ślubnej, podróżniczej i ulicznej. Chcemy dyskretnie towarzyszyć Wam podczas całego dnia ślubu - wykonamy pełny reportaż z przygotowań, ceremonii oraz przyjęcia, a podczas sesji spróbujemy uchwycić Wasze osobowości .

Gdy spadnie już weselna gorączka, otrzymacie zdjęcia w formie elektronicznej oraz drewniany Box z wybranymi ujęciami w większym formacie i ręcznie wywołanymi zdjęciami analogowymi.

Praca z aparatami analogowymi i rzemieślnicze przelewanie na papier Waszych najważniejszych chwil to proces niezwykle intymny. Nie lubimy przesadnie metafizycznych frazesów, jednak każdego dnia konsekwentnie przekonujemy się, że nasza ciemnia to miejsce magiczne ;) Oddajemy zatem w Wasze ręce cząstkę tej magii, zaklętej w światłoczułym papierze, powiększalniku i wywoływaczach.

Fotografia ślubna otworzyła nas na unikatowość historii, jakie macie do opowiedzenia. Chcemy zachłysnąć się tymi emocjami i rozwijać nasze skrzydła pod Waszym niebem. Pomożecie?

Specjalizacja:

 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Studio Babel - wyjątkowa oferta na rok 2018!
Województwo:małopolskie
Miejscowość:Kraków

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.