Zobacz zdjęcia (5)
Studio Babie Lato, Kraków - zdjęcie 1
Studio Babie Lato, Kraków - zdjęcie 2 Studio Babie Lato, Kraków - zdjęcie 3 Studio Babie Lato, Kraków - zdjęcie 4 Studio Babie Lato, Kraków - zdjęcie 5
1 / 5

Studio Babie Lato id:44762

Kraków, małopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Co czyni dzień ślubu wyjątkowym? Niepowtarzalna mieszanka emocji? Świadomość, że właśnie podejmujesz jedną z najważniejszych decyzji w życiu? Obecność najbliższych? A może niesamowita atmosfera miejsca? Pomogę Ci na zawsze zachować przeżycia związane z każdym z tych elementów. Delikatną niepewność, czy wszystko wypadnie idealnie. Łzy szklące się w oczach rodziny podczas momentu nakładania obrączek. Twoją nieopisaną radość i ulgę, gdy powiesz „tak”. Piękno barokowej świątyni czy elegancką prostotę rustykalnej sali.

Zapiszę w fotografiach jedyną w swoim rodzaju historię dnia Waszego wielkiego szczęścia. Autentyczną opowieść bez pozowania, banalnych ujęć i góry takich samych zdjęć. Będę towarzyszyć Wam od samego początku i z boku uwieczniać ulotne chwile – wielkie momenty, ale także pozornie nieistotne detale, które sprawiają, że po latach wspomnienia będą pełniejsze i jeszcze bardziej rzeczywiste.

Nazywam się Klaudia Wąsik i jestem fotografem ślubnym z Krakowa. Choć sama wolę nazywać się ślubną reporterką. Robię to, co robię, ponieważ uwielbiam zamykać w kadrach pozytywną energię, a trudno o bardziej intensywną i szczerą radość niż podczas ślubu i wesela.

Ale dość o mnie – to Wasza historia jest do opowiedzenia. Stwórzmy ją razem.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kraków, , 31-804, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 1061

Popularne miasta w okolicy