Zobacz zdjęcia (15)
Studio dekoracji W Krainie Czarów, Zielona Góra - zdjęcie 1
Studio dekoracji W Krainie Czarów, Zielona Góra - zdjęcie 2 Studio dekoracji W Krainie Czarów, Zielona Góra - zdjęcie 3 Studio dekoracji W Krainie Czarów, Zielona Góra - zdjęcie 4 Studio dekoracji W Krainie Czarów, Zielona Góra - zdjęcie 5
Studio dekoracji W Krainie Czarów, Zielona Góra - zdjęcie 6
1 / 15

Studio dekoracji W Krainie Czarów id:24988

Zielona Góra, lubuskie
(3)
Dodaj opinię
509-950...

O nas

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Szanowni Państwo,
zajmujemy się dekorowaniem ślubnym i okolicznościowym. Tworzymy piękno i kochamy się nim otaczać. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny, zaangażowanie, duże poczucie estetyki, ciekawe pomysły, otwartość i dbałość o kontakt z klientami. Zależy nam na dobrej atmosferze współpracy i zminimalizowaniu stresów związanych ze ślubem. Oferujemy ciekawe promocje. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy do kontaktu, prześlemy orientacyjny cennik! :)

10 PRZYKAZAŃ W POSZUKIWANIU FIRMY DEKORATORSKIEJ NA ŚLUB I WESELE (warto się zapoznać)

1) Zwróć uwagę na zdjęcia wykonanych dekoracji!
Wielu "dekoratorów" wplata w swoją galerię zdjęcia z Google lub posługuje się zdjęciami innych firm.
Łatwo jest to wychwycić - bardzo duża różnica jakościowa zamieszczonych zdjęć i dekoracji, malutkie logo lub znak wodny, który umknął uwadze nieuczciwych "dekoratorów", angielskie napisy np. z numeracją stolików, na winietkach itp. lub po prostu nieprawdopodobnie piękna sceneria i bogactwo dekoracji.

2) Pamiętaj, że wiele zamieszczonych zdjęć jest fotografiami pokazowymi.
W realnych warunkach nie jest możliwe wykonanie np. pełnej przepychu dekoracji stołów, gdzie ozdoby zajmują niemal 100% miejsca. W rzeczywistości potrzebujemy przecież na stołach sporo miejsca na potrawy, zastawę itp. Nie stosujemy też pewnych rozwiązań ze względów bezpieczeństwa np. ustawianie świec na podłodze przy obrusach.

3) Należy mieć świadomość, że sala weselna drugiej sali nie jest równa.
Nigdy dekoracja wykonana np. na sali bankietowej nie będzie tak samo prezentowała się na innej sali, tym bardziej na sali wiejskiej. Wystarczy inne światło, kolor ścian, układ przestrzenny...

4) Nie należy dać się zwieść wyjątkowo niskiej cenie.
Firma proponująca niesłychanie konkurencyjną cenę zapewne wykona dekorację nakładem niskobudżetowym np. bez żywych kwiatów lub z niewielką ich ilością, nie będzie w niej dopieszczonych szczegółów a sama dekoracja może wyglądać na niedzisiejszą i ubogą np. styropianowe serca na ściance za Państwem Młodym, skromny pas organzy biegnący przez stoły itp.
Wystarczy się tylko trochę zastanowić, by spostrzec, że proponowany koszt jest podejrzany lub stanowi jedynie wabik a przy indywidualnej wycenie znacznie wzrośnie.
Trzeba mieć na uwadze, że za dobrą jakość zawsze płaci się więcej,a na ostateczny koszt usługi dekoratorskiej składa się wiele elementów:
*koszt żywych kwiatów i roślin, których potrzebne są spore ilości, dodatków florystycznych, w tym gąbki, druty, formy do kwiatów, wstążki, ozdoby, błyskotki i wiele, wiele innych...,
*koszt dojazdów, sprzątanie dekoracji i ich czyszczenie (np. wazonów, świeczników), prania i prasowania np tkanin, obrusów, skirtingów, pokrowców,
*koszt wykonania dekoracji i kompozycji kwiatowych oraz zamieszczenie ich w kościele lub sali weselnej (potocznie koszt robocizny)
* koszt opłat związanych z prowadzeniem firmy i opłacenia ewentualnych pracowników, którzy są niezbędni przy większych dekoracjach.

5) Ważne - profesjonaliści podpisują umowy! a co za tym idzie prowadzą firmy i zależy im na opinii oraz zaufaniu klientów.
Korzystając z usług osób nielegalnie zajmujących się dekorowaniem, bez zawarcia umowy nigdy nie możemy być pewni, czy osoba ta wywiąże się z zobowiązań, czy dekoracja będzie zgodna z ustaleniami i wykonana na czas.
Osoby nie zawierające umów z klientami, nie prowadząc legalnej działalności- nic nie tracą i niczym nie ryzykują, proponują niskie ceny, gdyż prowadzenie działalności nic ich nie kosztuje. Natomiast Państwo Młodzi ryzykują bardzo wiele!
Wiadomym jest, że lepiej zaoszczędzić sobie niewiadomych i stresów w tak ważnym i jedynym dniu życia, nie oszczędzając nadmiernie na pewnych usługach.

6) Zwróć uwagę czy dekorator/dekoratorka planuje wybrać się na daną sale weselną w celu zapoznania się z wnętrzem pomieszczenia.
Jest to bardzo ważne, gdyż bez takiej wizyty mogą wyniknąć komplikacje związane z niemożliwością zamieszczenia danej dekoracji np. z powodu braku zgody właściciela lub braku technicznych możliwości pomieszczenia.
Okazać się może również, że planowana dekoracja będzie prezentowała się nieodpowiednio, a efekt będzie odmienny od zamierzonego np. z powodu braku lub złych pomiarów, ustaleń układu stołów itp.

7) Zwróć uwagę na relacje dekorator-klient, udzielanie możliwe wyczerpujących odpowiedzi, czas ich udzielania i dyspozycyjność, przyjazne, ale i profesjonalne podejście, elastyczność. Wszystko to będzie rzutowało na Waszą przyszłą współpracę- rozwiewanie ewentualnych wątpliwości, doradztwo, sympatyczny kontakt. To bardzo ważne, by obyło się bez stresów i a współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze.

8) Pamiętaj, że ślub i wesele masz raz w życiu a wspomnienia z niego będą towarzyszyły do końca życia!
Oprawa dekoratorska jest w tym wszystkim bardzo ważna (...) czyt. dalej na facebook'u.

Oferta Studio dekoracji i aranżacji wnętrz W Krainie Czarów

Oferta nr 1

Koszt dekoracji jesteśmy w stanie dostosować do oczekiwań i możliwości budżetowych Państwa Młodych. Zainteresowanym przesyłamy orientacyjny cennik.

Opinie Studio dekoracji i aranżacji wnętrz W Krainie Czarów (3)

Studio dekoracji W Krainie Czarów id:24988
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
estetyka
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Łagów
Data dodania: 24-07-2023

Pani Magdalena pełna profesjonalizamu, byłam w 100 % zadowolona z jej usług, komunikacja, wizja i artyzm, nie ma do czego się przyczepić. Moje wesele nie mogło wyglądać lepiej.

Magdalena
26-07-2023

Pani Agnieszko, ogromnie dziękuję za tak miłe słowa oraz zaufanie! Cieszę się, że właśnie Państwu mogłam uświetnić ten wielki dzień moimi dekoracjami! Będę miło wspominać! 💚

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-08-2021
Bogumiłów
Data dodania: 26-08-2021

Przepięknie wykonane dekoracje, wszystko idealnie pasujące do koncepcji, którą wybraliśmy. Pani Magdalena ma bardzo duży talent, jest otwarta, kreatywna i potrafi wydobyć piękno z każdego miejsca, które dekoruje. Jeszcze raz bardzo za wszystko dziękuję, a zastanawiającym się nad wyborem florystki bardzo polecam "w krainie czarów" ❤️

Magdalena
20-09-2021

Pani Marto, dziękuję za tak wspaniałą rekomendację! Takie słowa uskrzydlają! Jest mi bardzo przyjemnie! Pozdrawiam serdecznie!

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-10-2020
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kalsk
Data dodania: 20-10-2020

Dekoracja przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Wszystko było po prostu przecudowne, nikt inny lepiej by tego nie wymyślił :) Pani Magdalena wykazała się wyjątkowym talentem artystycznym, cierpliwością i niesamowitą kreatywnością! Wszystkie bukiety tak piękne, że ciężko będzie się z nimi rozstać :) Polecam z całego serca ! :) Dziękujemy :)

Magdalena
26-10-2020

Pani Joanno, z całego serca dziękuję za tak wspaniałą opinię. Współpraca z Państwem była czystą przyjemnścią. Dziękuję za przemiły kontakt, zaufanie, bezproblemowość. To wszystko cenię sobie szczególnie, wówczas lepiej się pracuje i wychodzą takie piękne dekoracje :) Życzę wszystkiego najlepszego!

Kontakt Studio dekoracji i aranżacji wnętrz W Krainie Czarów

Nazwa firmy: Studio dekoracji i aranżacji wnętrz W Krainie Czarów
Imię: Magdalena 
Adres: Zielona Góra, , 65-001, woj. lubuskie
509-950...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4169
Zadzwoń
509-950...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Zielona Góra

Popularne miasta w okolicy