Studio dekoracji id:24988

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Studio dekoracji

Ostatnio widziany ponad miesiąc temu
509-950...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Zielona Góra, lubuskieZobacz na mapie
Data dodania: 03-02-2017
Liczba odwiedzin: 974

Oferta Dekoracje ślubne Zielona Góra

Szanowni Państwo,
zajmujemy się dekorowaniem ślubnym i okolicznościowym. Tworzymy piękno i kochamy się nim otaczać. Wyróżniają nas atrakcyjne ceny, zaangażowanie, duże poczucie estetyki, ciekawe pomysły, otwartość i dbałość o kontakt z klientami. Zależy nam na dobrej atmosferze współpracy i zminimalizowaniu stresów związanych ze ślubem. Oferujemy ciekawe promocje. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.
Zachęcamy do kontaktu, prześlemy orientacyjny cennik! :)

10 PRZYKAZAŃ W POSZUKIWANIU FIRMY DEKORATORSKIEJ NA ŚLUB I WESELE (warto się zapoznać)

1) Zwróć uwagę na zdjęcia wykonanych dekoracji!
Wielu "dekoratorów" wplata w swoją galerię zdjęcia z Google lub posługuje się zdjęciami innych firm.
Łatwo jest to wychwycić - bardzo duża różnica jakościowa zamieszczonych zdjęć i dekoracji, malutkie logo lub znak wodny, który umknął uwadze nieuczciwych "dekoratorów", angielskie napisy np. z numeracją stolików, na winietkach itp. lub po prostu nieprawdopodobnie piękna sceneria i bogactwo dekoracji.

2) Pamiętaj, że wiele zamieszczonych zdjęć jest fotografiami pokazowymi.
W realnych warunkach nie jest możliwe wykonanie np. pełnej przepychu dekoracji stołów, gdzie ozdoby zajmują niemal 100% miejsca. W rzeczywistości potrzebujemy przecież na stołach sporo miejsca na potrawy, zastawę itp. Nie stosujemy też pewnych rozwiązań ze względów bezpieczeństwa np. ustawianie świec na podłodze przy obrusach.

3) Należy mieć świadomość, że sala weselna drugiej sali nie jest równa.
Nigdy dekoracja wykonana np. na sali bankietowej nie będzie tak samo prezentowała się na innej sali, tym bardziej na sali wiejskiej. Wystarczy inne światło, kolor ścian, układ przestrzenny...

4) Nie należy dać się zwieść wyjątkowo niskiej cenie.
Firma proponująca niesłychanie konkurencyjną cenę zapewne wykona dekorację nakładem niskobudżetowym np. bez żywych kwiatów lub z niewielką ich ilością, nie będzie w niej dopieszczonych szczegółów a sama dekoracja może wyglądać na niedzisiejszą i ubogą np. styropianowe serca na ściance za Państwem Młodym, skromny pas organzy biegnący przez stoły itp.
Wystarczy się tylko trochę zastanowić, by spostrzec, że proponowany koszt jest podejrzany lub stanowi jedynie wabik a przy indywidualnej wycenie znacznie wzrośnie.
Trzeba mieć na uwadze, że za dobrą jakość zawsze płaci się więcej,a na ostateczny koszt usługi dekoratorskiej składa się wiele elementów:
*koszt żywych kwiatów i roślin, których potrzebne są spore ilości, dodatków florystycznych, w tym gąbki, druty, formy do kwiatów, wstążki, ozdoby, błyskotki i wiele, wiele innych...,
*koszt dojazdów, sprzątanie dekoracji i ich czyszczenie (np. wazonów, świeczników), prania i prasowania np tkanin, obrusów, skirtingów, pokrowców,
*koszt wykonania dekoracji i kompozycji kwiatowych oraz zamieszczenie ich w kościele lub sali weselnej (potocznie koszt robocizny)
* koszt opłat związanych z prowadzeniem firmy i opłacenia ewentualnych pracowników, którzy są niezbędni przy większych dekoracjach.

5) Ważne - profesjonaliści podpisują umowy! a co za tym idzie prowadzą firmy i zależy im na opinii oraz zaufaniu klientów.
Korzystając z usług osób nielegalnie zajmujących się dekorowaniem, bez zawarcia umowy nigdy nie możemy być pewni, czy osoba ta wywiąże się z zobowiązań, czy dekoracja będzie zgodna z ustaleniami i wykonana na czas.
Osoby nie zawierające umów z klientami, nie prowadząc legalnej działalności- nic nie tracą i niczym nie ryzykują, proponują niskie ceny, gdyż prowadzenie działalności nic ich nie kosztuje. Natomiast Państwo Młodzi ryzykują bardzo wiele!
Wiadomym jest, że lepiej zaoszczędzić sobie niewiadomych i stresów w tak ważnym i jedynym dniu życia, nie oszczędzając nadmiernie na pewnych usługach.

6) Zwróć uwagę czy dekorator/dekoratorka planuje wybrać się na daną sale weselną w celu zapoznania się z wnętrzem pomieszczenia.
Jest to bardzo ważne, gdyż bez takiej wizyty mogą wyniknąć komplikacje związane z niemożliwością zamieszczenia danej dekoracji np. z powodu braku zgody właściciela lub braku technicznych możliwości pomieszczenia.
Okazać się może również, że planowana dekoracja będzie prezentowała się nieodpowiednio, a efekt będzie odmienny od zamierzonego np. z powodu braku lub złych pomiarów, ustaleń układu stołów itp.

7) Zwróć uwagę na relacje dekorator-klient, udzielanie możliwe wyczerpujących odpowiedzi, czas ich udzielania i dyspozycyjność, przyjazne, ale i profesjonalne podejście, elastyczność. Wszystko to będzie rzutowało na Waszą przyszłą współpracę- rozwiewanie ewentualnych wątpliwości, doradztwo, sympatyczny kontakt. To bardzo ważne, by obyło się bez stresów i a współpraca przebiegała w pozytywnej atmosferze.

8) Pamiętaj, że ślub i wesele masz raz w życiu a wspomnienia z niego będą towarzyszyły do końca życia!
Oprawa dekoratorska jest w tym wszystkim bardzo ważna (...) czyt. dalej na facebook'u.

Dekorowanie:

 • Kościoły
 • pokrowce na krzesła
 • sale
 • samochody
 • stoły
 • dojazd do klienta

Cennik

Oferta nr 1
Koszt dekoracji jesteśmy w stanie dostosować do oczekiwań i możliwości budżetowych Państwa Młodych. Zainteresowanym przesyłamy orientacyjny cennik.

Opinie o Studio dekoracji Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio dekoracji i aranżacji wnętrz
Imię:Magdalena
Województwo:lubuskie
Miejscowość:Zielona Góra
Kod:65-001

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.