Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Studio Filmowe Robert Gierczak id:20256

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Studio Filmowe Robert Gierczak

Ostatnio widziany 25-06-2018
504-201...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskieZobacz na mapie
Data dodania: 31-03-2016
Liczba odwiedzin: 3470

Oferta Kamerzysta na wesele Ostrowiec Świętokrzyski

OFERTA ŚLUBNA
Film zaczynamy zwiastunem filmowym „trailer” następnie w zależności od warunków przedstawiamy reportaże u Pani młodej i Pana młodego-klip(bogactwo kadrów w miejscu przygotowań) ujęcia wykonujemy lustrzanką, kamerą, GoPro ze stabilizatorem Gimbal, statyw, slider- szyna oraz ujęcia z powietrza –Dron.

Kolejnym elementem filmu są ujęcia z przebiegu dalszej części uroczystości do ślubu kościelnego. Podczas pracy w kościele pracujemy w zależności od opcji jedną ,dwoma lub trzema lustrzankami. Dodatkowy sprzęt to: statywy , slider-szyna , steadicam, glikam, dużo wymiennej optyki. oświetlenie. Dodatkowo używamy profesjonalnych rejestratorów dźwięku, dlatego nie boimy się pracy w dużych, czy też małych zabytkowych kościołach nie wyposażonych w dodatkowe nagłośnienie. Wysokiej jakości dźwięk rejestrowany jest również na sali weselnej, podłączamy się bezpośrednio do miksera fonicznego orkiestry kilkoma wejściami, mamy możliwość zarejestrować każdy instrument oddzielnie i łączyć potem przy montażu. Do przejazdów Pary Młodej samochodem, bryczką, motorami itp. Stosujemy profesjonalnye stabilizatory, kilka kamer GoPro oraz drona do ujęć z powietrza.

Materiał filmowy jak i dźwięk rejestrujemy praktycznie w całości, natomiast przy montażu nadajemy właściwą formę filmu, często bardzo skróconą ale zawierającą bardzo bogaty materiał z całej ceremonii.

Podczas przyjęcia weselnego nagrywamy jedną lub dwiema kamerami bądź lustrzankami. Z dodatkowego sprzętu używamy wysięgnik telewizyjny do fantastycznych ujęć z góry, steadikam, glikam, oświetlenie ledowe, rejestratory dźwięku lub mikroporty.

Film zawiera kilka klipów : teledyskowy, plenerowy, na zakończenie, wesołe elementy z dubbingiem z polskich seriali, trailer oraz inne elementy na życzenie. Montaż filmu bogaty jest w muzykę filmową , tak ważną przy tego typu produkcjach, efekty, ciekawy montaż, to wszystko składa się na film, który Państwu oferujemy.

Dodatkowe elementy montażowe to:

Klip plenerowy nagrywany po weselu , podziękowania dla rodziców w różnych konfiguracjach, oraz inne propozycje wychodzące od Państwa.

Wersje filmów są różne i tak naprawdę to Państwo wybieracie opcję filmową i sprzętową.

Sprzęt którego używamy podczas realizacji:

Kamery HD , Lustrzanki z wymienną optyką , GoPro z elektrycznymi stabilizatorami-gimbal do dogrywania filmu podczas ruchu, przejazdu samochodu z młodą parą w środku i na zewnątrz itp. Micro porty, rejestratory audio do transmisji dźwięku: w kościele i na sali weselnej do uzyskania wysokiej jakości dźwięku, wysięgnik telewizyjny, Dron do ujęć z powietrza Slidery , Steadicam , Statywy z głowicami olejowymi, oświetlenie ledowe i wiele więcej dodatkowego sprzętu.

W zestawie 3 albumy 2-płytowe DVD z personalną poligrafią oraz materiał HD na nośniku pendrive lub inne nośniki .

Kolejne opcje są do ustaleń indywidualnych ze względu na ilość: sprzętu , operatorów oraz cenę.

Standardowy film trwa ok 2.30 min. Natomiast montujemy często filmy dowolnej długości..Realizacja w zależności od terminu w jakim jest wesele( od 5 dni do 3 m-cy.)
Zapraszamy do oglądania nowości na Facebook : Studio Filmowe Robert Gierczak HD

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Cennik

Oferta nr 1
2500 / wesele
Pakiet 1
Film nagrywany kamerą HD obejmuje cały reportaż od przygotowań Pani , Pana młodego poprzez ślub i wesele do końca oczepin.
Finalnie po montażu oddajemy film z następującymi elementami: Zwiastun, reportaże z przygotowań, Ślub kościelny wesele, elementy na wesoło, Zakończenie filmu.
W razie potrzeby można modyfikować pakiet dla swoich potrzeb.
Koszt pakietu na dzień dzisiejszy 2500zł

Dodatkowo do pakietu można dołączyć:
Sesja plenerowa 500zł
Podziękowania dla rodziców 300-500zł
Oferta nr 2
od 3200 do 5500 / wesele
Pakiet nr 2
Najbardziej obecnie popularny produkt ze względu na sprzęt i możliwości z nim związane.
Film nagrywamy aparatami z wymienną optyką( dużo kadrów fotograficznych przy realizacji.
Sprzęt na wysokim poziomie: aparaty, wymienna optyka, stabilizatory gimbal i standicam, szyny- Slider, statywy, rejestratory dźwięku, mikroporty.
Bardzo dopracowany produkt sprzętowo i montażowo. Oferujemy profesjonalnie nagrany materiał filmowy oraz ciekawy , dynamoiczny i inspirującuy montaż dopasowany do muzyki filmowej, ciekawe i stabilne kadry to wszystko finalnie w naszej autorskiej produkcji.
Film zaczynamy zwiastunem (w kilku konfiguracjach),reportaże u Państwa Młodych, ślub kościelny, uroczystość weselna, klip teledyskowy, elementy na wesoło, zakończenie filmu.
Cena 3200zł
Pakiet ten można modyfikować dadając drugiego operatora, ujęcia z powietrza itp.
Dodatkowe możliwe elementy:
Sesja plenerowa 500zł
Podziękowania dla rodziców 300-500zł
Pakiet nr 3
5500 / wesele
Flagowy nasz produkt GOLD.
Film nagrywa minimum dwóch operatorów, nagrywamy trzema aparatami z wymienną optyką, kamery , GoPro, dużo stabilizatorów, rejestratory dźwięku, mikroporty. Nagrywamy jednocześnie podstawowe kadry jak i z powietrza. Od początku do końca uroczystości nagrywamy dwoma lub trzema aparatami dla uzyskania jak największej ilości różnych kadrów. Na sali weselnej ustawiamy wysięgnik telewizyjny( profesjonalne urządzenie z głowicą obrotową w naszym wydaniu o wysokości 6 metrów).
Film zupełnie odbiega od standardowych nagrań oferowanych na rynku dzięki realizacji dwóch, trzech aparatów i fantastycznym ujęciom, najazdom z góry . Film w wydaniu bardzo profesjonalnym zawiera: Zwiastun klipy, reportaż u Państwa Młodych, Ślub, teledysk, elementy na wesoło, reportaż z wesela, piękne zakończenie filmu.
Cena pakietu 5500zł
Często do tego pakietu mamy przygotowane gratisy w postaci:
Sesji plenerowych , podziękowań itp..

Opinie o Studio Filmowe Robert Gierczak Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
  1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
  2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
  3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
  4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
  5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
  6. Przysługują mi prawa do:
    • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
    • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
    • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
    • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
    • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
  7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Filmowe Robert Gierczak
Imię:Robert
Nazwisko:Gierczak
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Ostrowiec Świętokrzyski
Kod:27-400
Adres:Zielona 39

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.