Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Studio Filmowe Robert Gierczak id:20256

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Studio Filmowe Robert Gierczak

Ostatnio widziany 04-04-2018
504-201...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskieZobacz na mapie
Data dodania: 31-03-2016
Liczba odwiedzin: 3165

Oferta

OFERTA ŚLUBNA
Film zaczynamy zwiastunem filmowym „trailer” następnie w zależności od warunków przedstawiamy reportaże u Pani młodej i Pana młodego-klip(bogactwo kadrów w miejscu przygotowań) ujęcia wykonujemy lustrzanką, kamerą, GoPro ze stabilizatorem Gimbal, statyw, slider- szyna oraz ujęcia z powietrza –Dron.

Kolejnym elementem filmu są ujęcia z przebiegu dalszej części uroczystości do ślubu kościelnego. Podczas pracy w kościele pracujemy w zależności od opcji jedną ,dwiema, trzema kamerami, jedną lub dwoma lustrzankami. Dodatkowy sprzęt to: statywy ,slider-szyna , steadicam, oświetlenie. Dodatkowo używamy profesjonalnych rejestratorów dźwięku, dlatego nie boimy się pracy w dużych, czy też małych zabytkowych kościołach nie wyposażonych w dodatkowe nagłośnienie. Wysokiej jakości dźwięk rejestrowany jest również na sali weselnej, podłączamy się bezpośrednio do miksera fonicznego orkiestry kilkoma wejściami, mamy możliwość zarejestrować każdy instrument oddzielnie i łączyć potem przy montażu. Do przejazdów Pary Młodej samochodem, bryczką, motorami itp. Stosujemy profesjonalnych stabilizatorów, kilku kamer GoPro oraz drona do ujęć z powietrza.

Materiał filmowy jak i dźwięk rejestrujemy praktycznie w całości, natomiast przy montażu nadajemy właściwą formę filmu, często bardzo skróconą ale zawierającą bardzo bogaty materiał z całej ceremonii.

Podczas przyjęcia weselnego nagrywamy jedną lub dwiema kamerami bądź lustrzankami. Z dodatkowego sprzętu używamy wysięgnik telewizyjny do fantastycznych ujęć z góry, steadikam, glikam, oświetlenie ledowe, rejestratory dźwięku lub mikroporty.

Film zawiera kilka klipów : teledyskowy, plenerowy, na zakończenie, wesołe elementy z dubbingiem z polskich seriali, trailer oraz inne elementy na życzenie. Montaż filmu bogaty jest w muzykę filmową , tak ważną przy tego typu produkcjach, efekty, ciekawy montaż, to wszystko składa się na film, który Państwu oferujemy.

Dodatkowe elementy montażowe to:

Klip plenerowy nagrywany po weselu , podziękowania dla rodziców w różnych konfiguracjach, oraz inne propozycje wychodzące od Państwa.

Wersje filmów są różne i tak naprawdę to Państwo wybieracie opcję filmową i sprzętową.

Sprzęt którego używamy podczas realizacji:

Kamery HD , Lustrzanki z wymienną optyką , GoPro z elektrycznymi stabilizatorami-gimbal do dogrywania filmu podczas ruchu, przejazdu samochodu z młodą parą w środku na przyssawce itp. Micro porty, rejestratory audio do transmisji dźwięku: w kościele i na sali weselnej do uzyskania wysokiej jakości dźwięku, wysięgnik telewizyjny, Dron do ujęć z powietrza , Slidery , Steadicam , Statywy z głowicami olejowymi, oświetlenie ledowe i wiele więcej dodatkowego sprzętu.

W zestawie 3 albumy 2-płytowe DVD z personalną poligrafią oraz materiał HD na nośniku pendrive lub inne nośniki .

Kolejne opcje są do ustaleń indywidualnych ze względu na ilość: sprzętu , operatorów oraz cenę.

Standardowy film trwa ok 3godz. Natomiast montujemy często filmy dowolnej długości..Realizacja w zależności od terminu w jakim jest wesele( od 5 dni do 3 m-cy.)

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela
  • wysięgnik

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Cennik

Oferta nr 1
2500 / wesele
Obecnie posiadamy w swojej ofercie 3 pakiety Standard-2200zł, Silver-3200zł oraz Gold ok 5000zł
Oferta w pakietach
od 2500 do 5500 / wesele
Posiadamy 3 pakiety:
Premium: 2500zł, Silver: 3200zł, Gold : 5500zł
Opis pakietów w ofercie głównej.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Studio Filmowe Robert Gierczak
Imię:Robert
Nazwisko:Gierczak
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Ostrowiec Świętokrzyski
Kod:27-400
Adres:Zielona 39

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.