Studio FOTOS id:16282

Kontakt

Napisz wiadomość
Milicz, dolnośląskie
Data dodania: 16-09-2015
Liczba odwiedzin: 122

Oferta

Fotografia jest naszą pasją i zawodem, jest naszym sposobem na życie. Nie wyobrażamy sobie innej pracy. Zawsze uważaliśmy, że w życiu najważniejsze jest robić to co najbardziej się lubi.
Pracujemy zawsze na maksimum naszych możliwości, dokładnie zapoznajemy się z Waszymi oczekiwaniami, marzeniami czy wizjami, bo to przecież Wy z dużym stopniu kreujecie Wasze fotografie.

My uwieczniamy te najpiękniejsze momenty, które chcielibyście zachować, chwile które będą Was wzruszać dziś, jutro, zawsze.
W trakcie reportaży ślubnych staramy się być niewidoczni, co jest szczególnie ważne dla najbardziej zestresowanych w tym dniu.
Wykorzystujemy światło zastane (naturalne), by nie zakłócać przebiegu ceremonii błyskami fleszy.
Jeżeli sytuacja tego wymaga (co dzieje się niezwykle rzadko) nie wahamy się użyć lampy.
Nie reżyserujemy, tylko zapisujemy. Ale jeśli okaże się, że potrzebujecie naszej pomocy, pomagamy rozładować napięcie, bo zdajemy sobie sprawę, że nie każdy dobrze czuje się przed obiektywem.

W galeriach na tej stronie, znajdziecie fotografie wybrane z wielu tysięcy, to nasze propozycje, ale jesteśmy też otwarci na Wasz sposób kreowania siebie samych.

Pracujemy na terenie całego kraju, także poza granicami Polski.

Zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy, a innym życzymy już dziś wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia. I wszyscy pamiętajcie: to Wasz dzień, jedyny i niepowtarzalny, dlatego niech radość i uśmiech Wam towarzyszy, bez wględu na wszystko.

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Studio FOTOS
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Milicz
Kod:56-300

Nowe ogłoszenia