Studio Kaszmir Dekoracje Weselne Bukiety Ślubne id:12735

Oferta
Dodaj do plannera

Studio Dekoracji Kaszmir powstało z miłości do piękna. Naszą pasją jest tworzenie wyjątkowych dekoracji, których inspiracją jest Klient. To właśnie dzięki niemu tworzymy oryginalne kompozycje na różnego rodzaju okazje, takie jak ślub, chrzest, komunia czy jubileusz, sprawiając, że stają się one jeszcze bardziej wyjątkowe i niezapomniane.
Spełniamy oczekiwania naszych Klientów, tworząc unikalne projekty, odpowiadające ich stylowi oraz nadające im indywidualny, niepowtarzalny charakter.

Fundamentem naszej firmy jest kilkunastoletnie doświadczenie jednej z naszych dekoratorek, która swoją wiedzę i umiejętności nabyła w jednej ze znanych piotrkowskich firm z branży dekoratorskiej.

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • pokrowce na krzesła
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Cennik

Orientacyjna cena: 900 PLN / zestaw

Każda dekoracja niesie za sobą swój indywidualny urok dostosowany do Młodej Pary, dlatego kolorystyka, elementy dekoracyjne i ich forma są zawsze dobierane indywidualnie. Wykonanie całości bądź wybranych elementów dekoracji ślubnej uzgadniamy z Młodą Parą w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Studio Kaszmir Dekoracje Weselne Bukiety Ślubne id:12735
Ilość głosów: 3 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Monika Dodano: 17-01-2015
(5)
Polecam piękne dekoracje Pani Agnieszki, dekoracja kościoła bardzo bogata w gustownie dobrane elementy, bardzo nowocześnie, na czasie, i bardzo tanio jak za ilość składników które zostały wykorzystane w dekoracji, polecam z całego serca,
Monika
Autor: Paweł Dodano: 13-01-2015
(5)
Bardzo profesjonalne podejście. Bardzo duży wybór dekoracji. Dekoracje bardzo nowoczesne, kreatywne i na czasie. Serdecznie Polecamy.
Autor: Mika Dodano: 06-09-2014
(5)
Witam. Na początku chciałam podziękować za pełen profesjonalizm firmy i za umiejętność podejścia zespołu dekoratorskiego do wykonania dekoracji restauracji kościoła auta. Polecam jakość standardy podejścia do klienta Studia Kaszmir. Pozdrawiam Młode Pary.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Studio Kaszmir Dekoracje Weselne Bukiety Ślubne
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Piotrków Trybunalski
Kod:97-300
Data dodania: 09-07-2014
Liczba odwiedzin: 4019

Nowe ogłoszenia