Studio MW - Profesjonalna fotografia ślubna id:22642

Oferta
Dodaj do plannera

Od 2009 roku zajmujemy się profesjonalną produkcją filmów video oraz fotografią cyfrową. Wideofilmowanie i fotografia cyfrowa, to nasze dwie pasje. Pracujemy z zamiłowania do tworzenia rzeczy oryginalnych, subtelnych i pięknych.
Filmowanie i fotografowanie, to również nasza praca, w którą angażujemy całą swoją energię i inwencję. Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Tworzymy filmy, które mają swój niepowtarzalny charakter i klimat.

Wykonujemy reportaże z uroczystości ślubu/wesela, chrzcin, komunii, studniówek i innych. Zajmujemy się również kręceniem filmów szkoleniowych, spotów reklamowych, imprez i konferencji firmowych, różnego rodzaju eventów (koncerty, zawody sportowe itp.)Posiadamy duże doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz upoważnienia do filmowania i fotografowania podczas uroczystości kościelnych. Duży nacisk kładziemy na rozwój naszej firmy, doskonalenie swoich umiejętności i zadowolenie klientów.

Realizacja ujęć z powietrza to jeden ze sposobów na urozmaicenie klipów filmowych, teledysków, spotów reklamowych. Posiadamy sprzęt dzięki któremu możemy pokazać film z innej perspektywy. Łącząc pasję jaką niewątpliwie jest filmowanie i fotografowanie z doświadczeniem pozwoliło nam na zakup sprzętów profesjonalnych, bezpiecznych i stabilnych które pozwalają nam pracować w dobrych jaki i w trudnych warunkach. Do swojej dyspozycji mamy Hexacoptera – profesjonalną platformę latającą wraz z stabilizatorem kamery (gimbal) oraz kamerą GoPRO Hero3 nagrywającą w fullHD oraz 2,7K (2716×1524), która znacznie przewyższa rozdzielczość oferowaną przez full HD (1920×1080). W tej rozdzielczości można rejestrować wideo z szybkością 30 fps. Posiadamy podgląd na żywo na monitorze oraz regulację gimbalem umożliwiający zarówno dobre widzenie filmowanego obiektu oraz sterowanie kamerką. Taki zestaw pozwoli sprostać potrzebom i wymaganiom wszystkich naszych klientów.

Zapraszamy!!!

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • zdjęcia z powietrza

Ilość fotografów:

  • 2 fotografów

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN / dzień

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Studio MW - Profesjonalna fotografia ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Węgierska Górka
Kod:34-350
Data dodania: 29-08-2016
Liczba odwiedzin: 97

Polecamy

Nowe ogłoszenia