Zdjęcia | Oferta

Studio MW - Wideofilmowanie i fotografia ślubna id:14137

Kontakt

605-230...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Żywiec, śląskie
Data dodania: 14-02-2015
Liczba odwiedzin: 680

Oferta

Od 2009 roku zajmujemy się profesjonalną produkcją filmów video oraz fotografią cyfrową. Wideofilmowanie i fotografia cyfrowa, to nasze dwie pasje. Pracujemy z zamiłowania do tworzenia rzeczy oryginalnych, subtelnych i pięknych.
Filmowanie i fotografowanie, to również nasza praca, w którą angażujemy całą swoją energię i inwencję. Każde zlecenie traktujemy wyjątkowo. Tworzymy filmy, które mają swój niepowtarzalny charakter i klimat.

Wykonujemy reportaże z uroczystości ślubu/wesela, chrzcin, komunii, studniówek i innych. Zajmujemy się również kręceniem filmów szkoleniowych, spotów reklamowych, imprez i konferencji firmowych, różnego rodzaju eventów (koncerty, zawody sportowe itp.)Posiadamy duże doświadczenie, profesjonalny sprzęt oraz upoważnienia do filmowania i fotografowania podczas uroczystości kościelnych. Duży nacisk kładziemy na rozwój naszej firmy, doskonalenie swoich umiejętności i zadowolenie klientów.

Realizacja ujęć z powietrza to jeden ze sposobów na urozmaicenie klipów filmowych, teledysków, spotów reklamowych. Posiadamy sprzęt dzięki któremu możemy pokazać film z innej perspektywy. Łącząc pasję jaką niewątpliwie jest filmowanie i fotografowanie z doświadczeniem pozwoliło nam na zakup sprzętów profesjonalnych, bezpiecznych i stabilnych które pozwalają nam pracować w dobrych jaki i w trudnych warunkach. Do swojej dyspozycji mamy Hexacoptera – profesjonalną platformę latającą wraz z stabilizatorem kamery (gimbal) oraz kamerą GoPRO Hero3 nagrywającą w fullHD oraz 2,7K (2716×1524), która znacznie przewyższa rozdzielczość oferowaną przez full HD (1920×1080). W tej rozdzielczości można rejestrować wideo z szybkością 30 fps. Posiadamy podgląd na żywo na monitorze oraz regulację gimbalem umożliwiający zarówno dobre widzenie filmowanego obiektu oraz sterowanie kamerką. Taki zestaw pozwoli sprostać potrzebom i wymaganiom wszystkich naszych klientów.

Zapraszamy!!!

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery

Dane kontaktowe

Studio MW - Wideofilmowanie i fotografia ślubna
Województwo:śląskie
Miejscowość:Żywiec

Nowe ogłoszenia