Studio Obrazu - fotografia i film id:19263

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografia i film

Szukamy, patrzymy, obserwujemy, fotografujemy, filmujemy…
Mówią, że wesoło się z nami pracuje. Mówią, że bezstresowo przebiega sesja. Mówią, że sympatyczni z nas ludzie z tymi aparatami. A my po prostu lubimy robić zdjęcia. Ot co.

Naszą specjalnością jest fotografia ślubna, zajmujemy się również filmowaniem oraz fotografią rodzinną, dziecięcą i reportażową. Jeśli poszukujecie fotografa i kamerzysty, którzy uwiecznią na zdjęciach i filmie ceremonię Waszych zaślubin, wykonają portrety Wam i Waszym dzieciom – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Chcemy, aby pozostał w naszej pamięci jak najdłużej. Naszym najważniejszym zadaniem jest ujęcie magii tych pięknych chwil oraz wszystkich towarzyszących im emocji na fotografii i filmie. Dzięki temu stają się wyjątkowe i niezwykłe.

Wideofilmowanie oraz fotografia ślubna na Pomorzu to zajęcie szczególnie przyjemne. Piękno miejsc i plenerów zapewnia magiczny i niepowtarzalny klimat. Do każdej sesji podchodzimy indywidualnie, wykazując się dużą pomysłowością, a przede wszystkim subtelnością. Aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy, a reportaż przygotowany z wdziękiem, fotograf i kamerzysta muszą być niemalże niezauważalni.Najważniejsza tego dnia jest Para Młoda. Dlatego my staramy się uchwycić każdy moment, nie burząc przy tym nastroju chwil. Staranne przygotowania, chwile wzruszeń, sesja na plaży czy w parku, ogromna radość w towarzystwie najbliższych osób… to wszystko zapamiętasz na długo dzięki dobrze wykonanym fotografiom ślubnym i profesjonalnie opracowanemu filmowi.

Pracujemy na terenie Pomorza (Koszalin, Sławno, Słupsk, Ustka, Darłowo, Kołobrzeg, Szczecinek, Polanów, Bobolice), ale chętnie przyjedziemy tam, gdzie nas zaprosicie.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • lustrzanka DSLR
  • plener
  • sesja narzeczeńska
  • zdjęcia z powietrza

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów
  • 3 fotografów

Cennik

Orientacyjna cena: 1400 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

508-580...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
508-103...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Studio Obrazu - fotografia i film
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Sławno
Kod:76-100
Adres:Skłodowskiej 28
Data dodania: 15-02-2016
Liczba odwiedzin: 181

Polecamy

Nowe ogłoszenia