Zobacz zdjęcia (5)
Studio Kuba pozytywny reportaż. Terminy na 2023, Zielona Góra - zdjęcie 1
Studio Kuba pozytywny reportaż. Terminy na 2023, Zielona Góra - zdjęcie 2 Studio Kuba pozytywny reportaż. Terminy na 2023, Zielona Góra - zdjęcie 3 Studio Kuba pozytywny reportaż. Terminy na 2023, Zielona Góra - zdjęcie 4 Studio Kuba pozytywny reportaż. Terminy na 2023, Zielona Góra - zdjęcie 5
1 / 5

Studio Kuba pozytywny reportaż. Terminy na 2023 id:49144

Zielona Góra, lubuskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
695-636...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Na co dzień razem z zespołem, którym kieruję, tworzymy zdjęcia reklamowe dla kilkunastu marek Europy zachodniej. Jednak to reportaż, zdjęcia z wydarzeń jest tym co mnie od dawna kręci i fascynuje. No i chyba jakoś mi to wychodzi, skoro zdarzyło się dostać kilka nagród.

Może to zaskakujące w opisie fotografa, ale moim zdaniem zdjęcia nie są na szczycie priorytetów w trakcie ślubu. Jest wiele dużo ważniejszych spraw. Zdjęcia będą bardzo istotne po miesiącu, roku, dekadzie. Dlatego reportażysta powinien być niewidoczny, nie zakłócać uroczystości, dawać swobodę bawiącym się gościom, jednocześnie bardzo dobrze znać się na swojej pracy i skupiać na jej jakości.

Podejmujemy się każdego zadania. Uwieczniamy emocje podczas wielkich kilkudniowych uroczystości (tak było np. w Poczdamie), lub w czasie kameralnej przysięgi w USC czy kościele.

Pracujemy już jakiś czas w zgranej ekipie foto-video. To ważne, żeby obsługa Waszej uroczystości wspierała się nawzajem, wymieniała sprzętem, rozumiała bez słów i nie zaburzała klimatu, o który tak się staraliście.
Mamy sporo doświadczenia nie tylko w branży ślubnej, ale także w telewizji i innych mediach. Tworzymy profesjonalne materiały reporterskie, reklamowe i artystyczne. To doświadczenie jest nieocenione w pracy przy tak ważnym i niepowtarzalnym wydarzeniu jakim jest ślub.

Mam jednak swoje wymagania - jak każda pseudo gwiazda- podczas przyjęcia oczekuję, że będzie dla mnie przygotowane odpowiednie menu, to znaczy... woda, super jak będzie gazowana ;)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Fotografią i produkcją video zajmujemy się zawodowo, na co dzień. Wielu fotografów ślubnych robi to tylko z doskoku, weekendowo, my nasze doświadczenie rozwijamy cały rok.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Zawsze drukuję wszystkie edytowane zdjęcia w formacie 10x15

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Największym osiągnięciem zawsze są zdjęcia, dzięki którym odżywają emocje.
Oprócz tego jestem laureatem wielu konkursów fotograficznych, często w kategorii reportażu, organizowanych m.in przez National Geographic lub instytucje UE w Brukseli

Jestem autorem 2 wystaw indywidulanych, byłem zapraszany do udziału w wystawach zbiorowych.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Przygoda rozpoczęła się dawno temu, w 2015 rok. Jednak nie można tej daty traktować jako początek działalności, wtedy to były pierwsze zabawy aparatem w Domu Kultury.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Bezusterkowce Sony i lustrzanki Nikona. Dźwięk rejestrujemy na Zoomie.

Jak ubieramy się na wesele?

Najczęściej czarna koszula, ale chętnie dopasujemy się do Waszego stylu jeśli organizujecie coś szalonego, np styl lat 70. lub pidżama party ;)

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, współprowadzę także kursy, dzięki którym fotografowie zdobywają te uprawnienia.

Opinie (2)

Studio Kuba pozytywny reportaż. Terminy na 2023 id:49144
Średnia ocen: 4,90 / 5 z 2 opinii
4,90
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
G
Gosia
5.00
 / 5
Data imprezy: 03-09-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Sulechów
Data dodania: 16-09-2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Kubą, która przebiegła bezproblemowo i profesjonalnie. Pan Kuba jest bardzo komunikatywny, przez co sesja w dniu naszej imprezy przebiegła sprawnie i w miłej atmosferze. Materiał bardzo dobrej jakości otrzymaliśmy w zaskakująco szybkim czasie. Z czystym sumieniem polecamy i mamy nadzieję, że będzie jeszcze okazja, żeby Pan Kuba sfotografował niejedną naszą uroczystość.

W
Wojciech
4.80
 / 5
Data ślubu: 19-05-2022
Zielona Góra
Data dodania: 18-09-2022

Pan Kuba to bardzo sympatyczny pan, który od pierwszego kontaktu sprawił wrażenie osoby, przy której poczuliśmy się bardzo swobodnie. Jego podejście do naszego święta było bardzo profesjonalne, a sugestie dotyczące ślubu/wesela pozwoliło nie tylko na stworzenie dobrego klimatu pod zdjęcia, ale również zapewniło nam organizacyjne wsparcie. Jego zaangażowanie oraz bardzo indywidualne podejście do naszej pary pozwoliło wierzyć, że wynik pracy przy aparacie pozwoli uzyskać świetny efekt. I tak też było. Każdemu mógłbym z czystym sumieniem polecić Studio Kuba, a zwłaszcza osobom, którym nie tylko zależy na "dobrych zdjęciach" ale również tym, które mają potrzebę, żeby poczuć się swobodnie przed obiektywem - a to Pan Jakub zapewnił :) Planujemy w przyszłości kolejne przygody z Studio Kuba - zapewne chrzciny lub też luźna sesja rodzinna! A tak na marginesie, to Pan Kuba ma bardzo ciekawe pomysły na oryginalne zdjęcia oraz niekonwencjonalne podejście do tego, żeby ukazać parę młodą w niebanalny sposób :)

Kontakt

NIP: 5992998724
Adres: Zielona Góra, woj. lubuskie
695-636...
liczba odwiedzin: 1734
Zadzwoń
695-636...
Napisz

Popularne miasta w okolicy