Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 4

studioL8 - Twój wyjątkowy Film Ślubny id:19672

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
studioL8 - Twój wyjątkowy Film Ślubny

Ostatnio widziany dzisiaj
507-209...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Żywiec, śląskie
Data dodania: 25-02-2016
Liczba odwiedzin: 854

Oferta

Zatrzymaj to, co najpiękniejsze!

** GRATIS ujęcia z lotu ptaka (dron) ** minimum 2 operatorów ** duży nacisk na jakoś dźwięku zarówno w kościele jak i na sali ** rejestracja lustrzankami ** systemy stabilizacji obrazu ** nieszablonowe pomysły ** indywidualne podejście **

Pozwól nam towarzyszyć Tobie i Twojej Miłości w najważniejszym dniu Waszego życia. Opowiedzcie nam o swoich marzeniach i oczekiwaniach, a gdy wszystko będzie dopięte na ostatni guzik, cieszcie się Waszym dniem. Nasze firma sprawi, że Wasze szczęście będzie utrwalone. Na zawsze.

Jeśli nie interesuje Cię sucha relacja a zapis emocji – rejestracja dnia i momentu, który chcesz pamiętać przez całe życie – to trafiłes/-łaś w dobre ręce. StudioL8 to pasja tworzenia połączona z doświadczeniem i profesjonalizmem. Jako realizatorzy filmów uwielbiamy zatrzymywać ulotne momenty i utrwalać emocje. Jako ludzie szukamy piękna pod powierzchnią, nawet tego ukrytego.

Rodzaj:

  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Cennik

Oferta nr 1
4600 / wesele
** GRATIS ujęcia z lotu ptaka (dron) ** minimum 2 operatorów ** duży nacisk na jakoś dźwięku zarówno w kościele jak i na sali ** rejestracja lustrzankami ** systemy stabilizacji obrazu ** nieszablonowe pomysły ** indywidualne podejście **
Ujęcia z powietrza przy użyciu drona jako gratis
(firma posiada niezbędne zezwolenia na sterowanie bezzałogowym statkiem powietrznym oraz wymagane ubezpieczenie komercyjne)

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: studioL8 - Twój wyjątkowy Film Ślubny id:19672
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kasia i Kuba
Kasia i Kuba
(5)
Dodano: 15-03-2016
Data imprezy: 19-09-2015
Od pierwszego spotkania z Michałem wiedzieliśmy, że to dobry wybór. Każdy następy krok potwierdzał klasę L8. Ich praca, sprzęt i w końcu same filmy to pełny profesjonalizm, a przy tym wszystkim czujesz się jakbyś współpracował ze znajomymi, którzy Twoje wesele traktują jak coś wyjątkowego, a nie jak koleją robotę do odbębnienia. Naszym zdaniem cena + jakość nie do przebicia! <3 Dziękujemy L8
Jakub Walatek
Jakub Walatek
(5)
Dodano: 04-03-2016
Data imprezy: 02-08-2014
Godne polecenia, pełen profesjonalizm. Operatorzy mili, bezproblemowi. Umowa jasna i przejrzysta. Realizacja terminowa, a efekt? Wracanie do wspomnień nie tylko podczas rocznic. Ode mnie 5 gwiazdek:)
Marek Włodarczyk
Marek Włodarczyk
(5)
Dodano: 03-03-2016
Data imprezy: 26-09-2015
Jak Wyżej ;) Polecam
Żaneta Włodarczyk
Żaneta Włodarczyk
(5)
Dodano: 02-03-2016
Data imprezy: 26-09-2015
Z czystym sumieniem polecam firmę L8. Mimo złych warunków pogodowych efekt końcowy wyszedł rewelacyjnie. Film zrobiony w dobrym stylu. Wzorowy kontakt z klientem, współpraca zarówno w dniu ślubu jak również po przebiegała bardzo sprawnie.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:GRUPA L8
Imię:Michał
Nazwisko:Sanecki
Województwo:śląskie
Miejscowość:Żywiec
Kod:34-300

Nowe ogłoszenia