Suknie Ślubne Janina Kobier id:34692

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Suknie Ślubne Janina Kobier

Janina Ostatnio widziany 22-05-2018
Umów spotkanie
797-193...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Chorzów, śląskieZobacz na mapie
Data dodania: 21-03-2018
Liczba odwiedzin: 121

Oferta

Pracownia Ślubna Janina Kobier powstała w 1986 roku.

Zajmujemy się projektowaniem i szyciem sukni ślubnych od ponad 30 lat, dzięki czemu nasza pracownia stała się miejscem z tradycją, do którego matki które szyły u nas suknie slubną dziś przyprowadzają swoje córki.


Każda panna młoda ma wizję swojej idealnej sukni ślubnej. Naszym zadaniem jest urzeczywistnienie tych marzeń. Do każdej klientki podchodzimy w sposób indywidualny, tak aby stworzyć dla niej niepowtarzalną suknię. Wiemy, jak ważnym wydarzeniem w życiu jest ślub, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby panna młoda czuła się w tym dniu naprawdę wyjątkowo.

Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdą suknię szyjemy z szczególną precyzją i zaangażowaniem. Dzięki obszernej wiedzy na temat projektowania ślubnych kreacji uszyjemy suknię według Twojego projektu. Czerpiemy inspirację ze światowych kolekcji mody ślubnej. Na bieżąco śledzimy aktualne trendy.

Tworząc suknię ślubną wykorzystujemy najlepszej jakości tkaniny, aplikacje oraz hafty, głównie importowane z Francji oraz Włoch.

Przy zamawianiu sukienki prezentujemy próbki tkanin, dzięki czemu dobieramy do wybranego fasonu odpowiedni materiał. Wszystkie nasze sukienki są doskonale skrojone i dopasowane do figury.

Rodzaj dodatków do sukni ustalamy indywidualnie z każdą klientką, co pozwala na dostosowanie cen do budżetu panny młodej.

W sprzedaży:

 • Rozmiarówka: 34-50

Usługi:

 • szycie na miarę
 • wypożyczalnia

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Pracownia Sukien Ślubnych Janina Kobier
Imię:Janina
Nazwisko:Kobier
Województwo:śląskie
Miejscowość:Chorzów
Kod:41-500
Adres:Truchana 51

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.