Super Fotobudka

Leszno, wielkopolskie
E-firma umowa na odległość

O nas

SuberFotobudka to numer jeden wśród atrakcji wynajmowanych na wszelkiego rodzaju weselach, przyjęciach, urodzinach, studniówkach i imprezach firmowych.

Będzie to nie tylko tylko świetna zabawa dla Ciebie, ale i dla Twoich gości. Jest to wspaniała niespodzianka na każdej imprezie. Każdy z Was może ten wyjątkowy moment zabrać ze sobą jako pamiątkę w postaci super zdjęcia.

Posiadamy gadżety i akcesoria na każdą okazję. Dostarczamy urządzenie pod wskazany adres i udzielamy pomocy przez cały czas pracy fotobudki. Obsługa fotobudki jest intuicyjna i prosta.

Do Was należy tylko wybrać gadżety uśmiechnąć się i pstryk zdjęcie się drukuje. U nas wydruk zdjęcia trwa zaledwie 15s!

Obszar działania!
Działamy głównie na terenie województwa wielkopolskiego ale jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą w innej części polski to zapraszamy do kontaktu!

GALERIA ON-LINE
Po zakończonej uroczystości Klient otrzymuje dostęp do indywidualnej galerii zdjęć, w której znajdzie wszystkie zdjęcia z danego wydarzenia. Każda galeria jest zabezpieczona hasłem dzięki czemu Klient ma pewność, że osoby postronne nie będą oglądały zdjęć.

GADŻETY IMPREZOWE
Zapewniamy bardzo dużą kolekcję gadżetów na każdą okazję. W naszych zasobach możesz znaleźć kapelusze, okulary, maski, peruki, tabliczki na patyku, opaski i wiele innych ciekawych gadżetów.

W naszej propozycji posiadamy cztery interesujące pakiety o nazwie MINI, CLASSIC, COMFORT i PRO różniących się zakresem oferty oraz ceną.

liczba odwiedzin: 747

Wyjątkowe sale weselne w mieście Leszno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie