ŚWIAT DEKORACJI VIOLA DEKORACJE ŚLUBNE I NIE TYLKO id:4674

Oferta
Dodaj do plannera

Świat Dekoracji VIOLA zajmuje się kompleksową organizacją i dekoracją uroczystości ślubnych i przyjęć weselnych oraz innych imprez okolicznościowych. Działalność w branży ślubnej prowadzimy od kilku lat. Obsługujemy pary mieszkające za granicą jak i w Polsce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu uroczystości przez nas organizowane są wyjątkowe. Do każdego wesela podchodzimy indywidualnie dbając o każdy szczegół i wysoką jakość. Jesteśmy gotowi spełnić wszelkie oczekiwania młodej pary. Dzięki nam spokojnie przygotujecie się do swojego święta, oszczędzając jednocześnie czas i pieniądze. Warto aby ten dzień budził po latach ciepłe wspomnienia. Jesteśmy po to aby zająć się przygotowaniami do tego szczególnego dnia, aby wszystko było łatwe i przyjemne a Wy szczęśliwi i zadowoleni.
Posiadamy szeroką bazę i wielu sprawdzonych podwykonawców. Współpracujemy z najlepszymi firmami, które są nie mniej odpowiedzialne za stworzenie wspaniałej uroczystości niż my.
Pierwsze spotkanie z konsultantem ślubnym jest niezobowiązujące. Ma na celu wzajemne poznanie się i określenie oczekiwań, przedstawienie pomysłów i marzeń dotyczących uroczystości. Następnie po oszacowaniu kosztów zawierana jest umowa organizacji przyjęcia weselnego.

DEKORACJE SAL WESELNYCH, BALOWYCH
DEKORACJE KOŚCIOŁÓW
DEKORACJE SAMOCHODÓW
WYPOŻYCZALNIA LIMUZYN
SKLEP Z ART. ŚLUBNYMI

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 500 PLN / wypożyczenie

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

ŚWIAT DEKORACJI VIOLA DEKORACJE ŚLUBNE I NIE TYLKO
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Ząbkowice Śląskie
Kod:57-200
Data dodania: 28-12-2010
Liczba odwiedzin: 5896

Godziny pracy

Pn:10:00 - 17:00
Wt:10:00 - 17:00
Śr:10:00 - 17:00
Cz:10:00 - 17:00
Pt:10:00 - 17:00
Sb:10:00 - 15:00
Nd:nieczynne

Polecamy

Nowe ogłoszenia