Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Swiatlovski Entertainment - Fotografia ślubna id:35889

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Swiatlovski Entertainment - Fotografia ślubna

Ostatnio widziany 14-06-2018
799-780...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Warszawa, mazowieckieZobacz na mapie
Data dodania: 21-05-2018
Liczba odwiedzin: 98

Oferta

Fotografia ślubna, reportaż, studyjne sesje zdjęciowe, plenerowe sesje zdjęciowe. Do 27 Maja jestem w Los Angeles, od 28 Maja w Warszawie.
Sprzęt jakim dysponuję to: Canon 6D + obiektyw Canon 85L f1.2II + Canon 17-40L 4f + oświetlenie Quadralite Atlas TTL 600 + reporterski Canon 580 II + Softboxy Quantuum 120 Deep
Niebawem do oferty dojdzie dron z rejestracją filmów w 4K. Film z przebiegu sesji zdjęciowej z efektowną muzyką zrealizowaną w naszym studiu, będzie dla Was wyjątkowym prezentem. Przy zapytaniu o sesję zapytaj o dostępność drona.
Nasz TEAM : Fotograf, makijażystka (również obecna na planie zdjęciowym) asystent do świateł, operator drona i kamery (reportaż z sesji)

Jestem fotografem oraz byłym pianistą grającym z gwiazdami Polskiej muzyki. Mieszkam w Warszawie i Los Angeles po połowie w roku. To właśnie w Los Angeles prowadzę firmę produkcji fotograficznej. Jest to miejsce, które pozwala mi się realizować i ciągle uczyć. Również muzykiem jestem od... zawsze. W wieku 3 lat dostałem pierwszy instrument i tak zostało. Obecnie poza fotografią zajmuję się tworzeniem własnej muzyki i jej produkcją. W filmie, który załączyłem, możecie posłuchać i zobaczyć mój ostatnio zrealizowany pomysł. Będzie płyta !!! :) ale pomału. Pozdrawiam z Los Angeles i życzę niezapomnianych chwil uwiecznionych na zdjęciach w wyjątkowy sposób :)

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Cennik

Oferta fotograficzna
od 2500 do 6000 / dwa dni
Cena jest orientacyjna i zawsze ustalana indywidualnie. Obejmuje: reportaż z przygotowań do ślubu, ze ślubu w kościele, z wesela + sesja zdjęciowa. Otrzymacie:
- wszystkie wykonane zdjęcia w wersji elektronicznej,
- 15 + retuszowanych zdjęć z sesji zdjęciowej w ładnym albumie.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Swiatlovski Entertainment
Imię:Dariusz
Nazwisko:Swiatlowski
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Kod:03-287

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.