Zobacz zdjęcia (25)
Szczęśliwe Chwile | zaproszenia ślubne i papeteria weselna, Jelenia Góra - zdjęcie 1
Szczęśliwe Chwile | zaproszenia ślubne i papeteria weselna, Jelenia Góra - zdjęcie 2 Szczęśliwe Chwile | zaproszenia ślubne i papeteria weselna, Jelenia Góra - zdjęcie 3 Szczęśliwe Chwile | zaproszenia ślubne i papeteria weselna, Jelenia Góra - zdjęcie 4 Szczęśliwe Chwile | zaproszenia ślubne i papeteria weselna, Jelenia Góra - zdjęcie 5
Szczęśliwe Chwile | zaproszenia ślubne i papeteria weselna, Jelenia Góra - zdjęcie 6
1 / 25

Szczęśliwe Chwile | zaproszenia ślubne i papeteria weselna id:33797

Jelenia Góra, dolnośląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
609-116...

O nas

Pracownia projektowa "Szczęśliwe Chwile" specjalizuje się w tworzeniu minimalistycznej papeterii ślubnej. Nasze zaproszenia, winietki weselne, menu, plakaty z planem stołów, numery na stoły i pozostałe papierowe dodatki wyróżniają się najwyższą jakością wykonania - drukujemy je na najlepszych dostępnych na rynku papierach o gramaturze 350-400 g/m2. Oferujemy ogromny wybór pięknych kopert. Jeśli Wasze zaproszenia ślubne mają przede wszystkim czytelnie prezentować Waszym gościom najważniejsze informacje na temat ślubu, a ich oprawa graficzna ma zachwycać ponadczasową elegancją, dobrze trafiliście. Papeteria ślubna "Szczęśliwe Chwile" to proste, eleganckie projekty i doskonała jakość wykonania. Przy każdym zamówieniu teksty i wygląd zaproszeń dostosowujemy do potrzeb naszych klientów. Staramy się, by jakość współpracy i naszych produktów spełniała najwyższe standardy. Oferujemy bezpłatną zmianę kolorów i modyfikację projektów graficznych.

W naszej ofercie znajdziecie głównie projekty, których podstawową cechą jest minimalizm. Ogromna popularność minimalistycznych zaproszeń ślubnych wynikać może z chęci ucieczki od tradycyjnej, przesyconej dekoracjami ślubnej stylistyki.

Część z naszych zaproszeń ślubnych to nowoczesne wzory, w których geometryczne linie i podział tekstu na bloki nadaje dynamiczny, współczesny, a nawet nieco industrialny charakter.

Na naszej stronie znajdziecie także klasyczne projekty nawiązujące do najlepszych ślubnych tradycji. Ozdobne czcionki inspirowane piękną, tradycyjną kaligrafią, sztywny papier o aksamitnie gładkiej powierzchni lub o fakturze zbliżonej do papieru czerpanego i stonowana kolorystyka przywodzą na myśl najbardziej wyrafinowaną elegancję. Klasyczne zaproszenia dają Wam możliwość tworzenia różnorodnych zestawów, możecie zamówić je w formie spersonalizowanej lub do samodzielnego wypisania. Chętnie przygotujemy je dla Was także w wersji składanej.

Moda na ślubne dodatki nieustannie się zmienia, ale pewne projekty i motywy od lat nie tracą na popularności. Należą do nich zaproszenia ślubne z delikatnymi akwarelowymi plamami lub kwiatowymi grafikami. Subtelność akwareli znakomicie odzwierciedla charakter ślubnej uroczystości. Zaproszenia ślubne z polnymi kwiatami pasować będą do letniej ceremonii lub ślubu w plenerze, a drobny detal w postaci akwarelowej szyszki doda uroku klasycznemu zaproszeniu na ślub jesienny lub zimowy.

PRÓBKI ZAPROSZEŃ

Gorąco zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i zamawiania próbek zaproszeń.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Najmilsze jest pakowanie gotowego zamówienia, kiedy wszystko jest już dopięte na ostatni guzik, a potem oczywiście wiadomości i zdjęcia od zadowolonych klientek i klientów :) W samym procesie tworzenia papeterii najbardziej lubimy wymyślanie nowych projektów i moment prezentacji kolekcji na stronie.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nasza praca sprawia nam radość, bo daje nam okazję do kontaktu ze wspaniałymi, miłymi ludźmi :) Uczestniczenie w przygotowaniach do Waszego ślubu to dla nas wielkie wyróżnienie i przyjemność. Wielką radością jest także proces projektowania nowych kolekcji papeterii, ponieważ kierujemy się wtedy własnym gustem i nie chodzimy na żadne kompromisy. Daje nam to wielką satysfakcję i poczucie twórczej wolności.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej działamy od 6 lat, a projektowaniem graficznym zajmujemy się od 2010 roku.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Bardzo często realizacją Waszych zamówień zajmuje się od początku do końca jedna osoba - Asia. W okresie zwiększonej liczby zamówień w swojej pracy może jednak liczyć na wsparcie wspaniałych i kreatywnych współpracowników :)

Języki obce, którymi się posługujemy.

Porozumiecie się z nami po angielsku i francusku. Chętnie pomożemy Wam też w przygotowaniu tekstów zaproszeń i papeterii weselnej w języku niemieckim, włoskim i szwedzkim. Wykonanie zaproszeń w pozostałych wersjach językowych jest oczywiście możliwe, ale wymaga dostarczenia nam gotowych tekstów.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

W Polsce zaproszenia wręczane są zazwyczaj z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem, więc zamawianie ich przypada zwykle na okres 3-6 miesięcy przed ślubem. Na realizację zamówienia potrzebujemy zwykle ok. 10 dni roboczych, więc uwzględnijcie ten czas w swoich planach. Jeżeli chodzi o papeterię weselną, nieprzekraczalny termin złożenia zamówienia na winietki to15 dni roboczych (pełne 3 tygodnie) przed datą ślubu. W razie braku możliwości dotrzymania tego terminu, oferujemy Wam możliwość zamówienia projektów papeterii w formie gotowych do druku plików PDF, które możecie wysłać do dowolnego punktu poligraficznego/drukarni lub nawet wydrukować samodzielnie na domowej drukarce :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontakt z klientami odbywa się głównie drogą mailową. Dotyczy to zwłaszcza składania zamówień, zgłaszania uwag oraz akceptacji projektów. W ważnych i pilnych sprawach kontaktujemy się telefonicznie. Uważamy jednak, że kontakt mailowy porządkuje współpracę i ogranicza liczbę nieporozumień :) Na maile staramy się odpisywać na bieżąco, ale zdarzają się okresy, gdy w skrzynce pojawia się kilkadziesiąt maili na raz i wówczas czas odpowiedzi może wydłużyć się nawet do 2 dni. W polnych sprawach warto więc kontaktować się telefonicznie.

Opinie Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne (1)

Szczęśliwe Chwile | zaproszenia ślubne i papeteria weselna id:33797
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
czas realizacji
stosunek jakości do ceny
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Żytno
Data dodania: 20-06-2022

Bardzo, bardzo, bardzo polecam papeterię! Pomimo mojego odzewu dosłownie chwilę przed urlopem ekipy z Szczęśliwych Chwil, moje zamówienie zostało ekspresowo zaprojektowane i zrealizowane. Dziękuję, że mogłam liczyć na fachową pomoc i szybką, bezbłędną realizację ❤️

szczesliwechwile
12-10-2022

Bardzo dziękujemy za tak miłą recenzję. Pozdrawiamy!

Kontakt Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne

Nazwa firmy: Szczęśliwe Chwile | Zaproszenia ślubne
NIP: 8951737081
Imię i nazwisko: Joanna Nykiel
Adres: Jelenia Góra, ul. ul. Szewska 4/2, 58-500, woj. dolnośląskie
609-116...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3445
Zadzwoń
609-116...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie