Zobacz zdjęcia (5)
Szyjemy sukienki, Warszawa - zdjęcie 1
Szyjemy sukienki, Warszawa - zdjęcie 2 Szyjemy sukienki, Warszawa - zdjęcie 3 Szyjemy sukienki, Warszawa - zdjęcie 4 Szyjemy sukienki, Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Szyjemy sukienki id:35654

Warszawa, mazowieckie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Usługi:

  • szycie na miarę

Jesteśmy małą firmą rzemieślniczą, założoną w 2012 roku z potrzeby niezależności i pasji do krawiectwa. Z zachwytu nad tym, że sukienka to tak bardzo wiele więcej, niż kawałek materiału.

Chcemy tworzyć ubrania, które dają radość. Nie tylko radość z bycia podziwianą, ale też poczucie satysfakcji wynikające z wygody użytkowania i świadomości dobrej inwestycji. To taki nasz “praktyczny glamour”, bo wiemy, że dla współczesnej kobiety sam glamour to zdecydowanie za mało.

Wierzymy we wpływ świadomych zakupów na nasze życie – w skali intymnej i globalnej. Chcemy tworzyć ubrania dla osób, które takich zakupów dokonują.

Ważne jest dla nas nie tylko co, ale i jak tworzymy. Szyjemy lokalnie i z dumą haftujemy to na każdej naszej metce. Prowadzimy firmę społecznie odpowiedzialną.

Sukienki nie zbawią świata, ale mają większą siłę niż można przypuszczać. Poprzez to, co nosimy – świadomie lub nie – wyrażamy siebie. Ciuchami możemy dodać sobie mocy. A żaden ciuch nie ma w sobie tyle kobiecej siły, co sukienka.

Opinie Szyjemy sukienki (1)

Szyjemy sukienki id:35654
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
I
Ilona
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-04-2018
Warszawa
Data dodania: 10-05-2018

Bardzo profesjonalny Salon sukien ślubnych szytych na miarę!
Panie są w stanie uszyć naprawdę wszystko wedle życzenia Klientki.
Serdecznie polecam!

liczba odwiedzin: 2987

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Popularne miasta w okolicy