Zobacz zdjęcia (5)
talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 1
talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 2 talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 3 talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 4 talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 5
1 / 5

talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel id:36996

Katowice, śląskie
(21)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
519-873...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Połączenie pasji, kreatywności i miłości do wszystkiego co piękne sprawiło, że narodziła się nasza firma Talk About Love. Jesteśmy konsultantami ślubnymi idącymi z duchem czasu, opierającymi się na najnowszych trendach, nie zapominając jednak o naszej polskiej tradycji. Choć każde przyjęcie weselne wygląda inaczej, to niezmienne pozostaje nasze pragnienie poznania Ciebie i zbudowania ślubu, który będzie odzwierciedleniem Twoich pragnień i marzeń, a także osobowości. Organizujemy wesela na terenie całej Polski oraz śluby zagraniczne. Niezależnie od tego, czy pragniesz świętować swój wielki dzień w pięknej przestrzeni sali weselnej, namiocie, kameralnie w rodzinnym ogrodzie czy w dowolnym miejscu w Europie będziemy zaszczyceni mogąc z Tobą pracować. Może masz już mnóstwo pomysłów na koncepcję i aranżację wesela zapisując swoje pomysły i inspiracje w telefonie lub plannerze przyszłej panny młodej , a może nie masz pojęcia, od czego zacząć? Tak czy inaczej, naprawdę nie możemy się doczekać spotkania z Tobą. Ciesz się tą chwilą i czasem spędzonym z najbliższymi, podczas gdy my zajmiemy się całą resztą. To prawdopodobnie najważniejszy dzień w Twoim życiu, zasługujesz na to, by być i czuć się jak gość.

****************

Czego możecie od nas oczekiwać? PEŁNA bądź CZĘŚCIOWA organizacja ślubu i wesela, w zależności od tego na jakim etapie przygotowań do wesela się znajdujecie.

****************

Zakr es usług?
- wyszukanie miejsca na przyjęcie weselne
- prowadzenie rozmów dotyczących zawartości menu
- przygotowanie budżetu uroczystości
- prowadzenie kontroli nad wydatkami
- opracowanie ustawienia sali
- przedstawienie listy dokumentów niezbędnych do zawarcia ślubu
- organizacja zaproszeń
- organizacja papeterii weselnej: winietki, karty menu, plan stołów, nazwy stołów
- pomoc w wyborze strojów ślubnych Pary Młodej
- pomoc w wyborze i zamówieniu tortu weselnego, słodkich stołów
- organizacja transportu dla gości weselnych
- organizacja noclegów
- pomoc w wyborze fotografa
- aranżacja oprawy muzycznej ceremonii zaślubin
- aranżacja oprawy muzycznej przyjęcia
- organizacja oświetlenia sali przyjęcia weselnego
- organizacja obsługi barmańskiej
- organizacja alkoholu
- organizacja fryzjera
- organizacja makijażystki
- rekomendacja i organizacja atrakcji przyjęcia
- aranżacja kwiatowa
- wybór dekoracji sali
- organizacja upominków dla gości weselnych
- organizacja opiekunki/animatorki dla dzieci
- planujemy i organizujemy strefę chillout
- przygotowanie scenariusza uroczystości
- pomoc prawna przy zawieraniu umów
- koordynacja uroczystości
- ostateczne rozliczenie z podwykonawcami

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeżeli szukacie konsultanta ślubnego który zmieni Wasze marzenia ślubne w rzeczywistość to trafiliście pod dobry adres. Talk about love to taki mały, ludzki tandem. Jedno z nas odpowiedzialne jest za organizację, aranżację i koordynację, natomiast drugie to osoba niezawodna jeżeli chodzi o kwestie techniczne i logistyczne wesela. Tworzymy wydarzenia, które na długo zapadają w pamięć nie tylko pary młodej, ale i gości. Dbamy o każdy detal, współpracujemy tylko z najlepszymi firmami z branży ślubnej. Naszym celem jest przede wszystkim ściągnięcie z barków przyszłej pary młodej kwestii związanych z organizacją wesela. Dzięki nam ten dzień będzie przyjemny, pozbawiony stresu, zamieszania, a jednocześnie piękny i dopięty na ostatni guzik. Cechuje nas wysokie poczucie estetyki, perfekcjonizm, słowność i profesjonalizm. Organizacja ślubu i wesela nie jest dla nas typową pracą, jest to nasza pasja i sposób na pokazanie kreatywność. Zapoznajcie się z naszą ofertą, a w razie pytań piszcie, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Pierwsze spotkanie pozwala nam lepiej się poznać. Jest całkowicie niezobowiązujące. Chcemy się dowiedzieć z kim będziemy mieli przyjemność pracować, jakie macie zainteresowania, marzenia i plany dotyczące wesela, czyli co Wam w duszy gra. Określimy na jakim etapie przygotowań się znajdujecie i ustalimy zakres, którego będzie dotyczyła współpraca. Zajmujemy się zarówno pełną, jak i częściową organizacją i koordynacją. My z kolei opowiemy co nieco o naszej pasji do ślubów.

Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy przygotowaną przez nas indywidualną ofertę, która zawiera wizję ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego i prognozowany budżet.

Jeżeli nasza oferta przypada Wam do gustu dopełniamy formalności związanych z współpracą.

Wspólnie wybieramy firmy z naszej szerokiej bazy podwykonawców, które idealnie dopełnią ten dzień. Współpracujemy tylko z najlepszymi profesjonalistami z branży ślubnej, którzy świadczą najwyższej jakości usługi.

W dniu ślubu dbamy o to by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy w stałym kontakcie z innymi podwykonawcami, pilnujemy terminowości oraz jakości świadczonych usług. Przygotowany wcześniej scenariusz nie pozwoli na pominięcie żadnego ważnego etapu wesela. Wy jako główni bohaterowie tego dnia będziecie mogli w pełni oddać się zabawie i poświęcić więcej uwagi gościom weselnym.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary cenią nas za profesjonalizm i kreatywność. Dla potwierdzenia warto zerknąć na opinię naszych klientów :) Poza tym jesteśmy pozytywną parą ludzi, z naszymi parami zawsze łączy nas serdeczna więź :)

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Osoby, których życie zawodowe czy osobiste nie pozwala na 100% skupienie się na kwestii organizacji ślubu i wesela. Jednocześnie kierujemy naszą usługę dla par, które marzą o przyjęciu kompletnym, pięknym i wyjątkowym. Tworzymy, a w zasadzie projektujemy wesela na najwyższym poziomie.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Do tej pory nasz rekord to 3 miesiące, ale dla chcącego nic trudnego. Minimum potrzebujemy miesiąc :)

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Wszystko zależy od ilości gości. Budżet to kwestia mocno indywidualna. Prosimy o osobisty kontakt, do każdego klienta chcemy podejść bardzo szczegółowo. Jesteśmy elastyczni.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Korzystamy z szeregu zniżek, które proponują firmy stale z nami współpracujące. Dodatkowo zawsze dostosowujemy cenę proponowanych usług do posiadanego przez parę budżetu. Nasza branża jest bardzo obszerna i bogata we wszelkiego rodzaju usługi i podwykonawców, w związku z czym jesteśmy w stanie dopasować wszystko do środków posiadanych przez parę.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy kontakt z klientami, nasze spotkania i rozmowy. Najbardziej cieszy nas chwila kiedy możemy przygotować dla pary spójną i piękną koncepcję ich wymarzonego przyjęcia weselnego. Dla nas istotną rolę odgrywa najmniejszy detal. Gra kolorów, świateł, florystyka to są rzeczy, które kochamy, bawimy sie nimi.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Organizujemy śluby zagraniczne, tematyczne, a nawet zdarzyło się nam udzielać ślubu humanistycznego.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jesteśmy z parą do godziny 1:00 w dniu wesela. To na naszych barkach spoczywa cała organizacja, kontakt z podwykonawcami, czuwanie nad przebiegiem uroczystości, rozwiązywanie bieżących problemów.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Z parami zagranicznymi mamy kontakt telefoniczny, rozmawiamy też podczas wideokonferencji, wysyłamy do siebie maile. Para ma również stały podgląd budżetu i wszelkich naszych ustaleń (online)

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Żadna z naszych dotychczasowych par nas o to nie poprosiła, ale zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, zajmujemy się pełną jak i częściową organizacją wesela.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

To ich dzień i ich chwila, my jesteśmy elastyczni.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie talk about love / konsultant ślubny (21)

talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel id:36996
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 21 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
O
Ola
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2022
Gliwice
Data dodania: 16-10-2022

Kontakt do Klaudii znaleźliśmy szukając kogoś organizującego śluby na Śląsku - mieszkamy za granicą i wiedzieliśmy, że potrzebujemy kogoś, kto zajmie się organizacją wesela od A do Z. Po pierwszej niezobowiązującej rozmowie wiedzieliśmy, że to jest to - entuzjazm, głowa pełna pomysłów i profesjonalizm Klaudii zapewniły nas, że będzie idealną osobą do zorganizowania naszego wesela.

To był strzał w dziesiątkę - Klaudia zajęła się absolutnie wszystkim (propozycje i zarezerwowanie podwykonawców, pilnowanie budżetu, dekoracje, zaproszenia i milion innych rzeczy), a my tylko zatwierdzaliśmy wybory. Zaoszczędziło nam to mnóstwo czasu i nerwów, a i tak nie wiedzieliśmy o większości działań za kulisami - gonienia podwykonawców, dopinania szczegółów, upewniania się itd :). Przez cały okres planowania Klaudia sprawnie i cierpliwie odpowiadała na każde nasze pytanie i rozwiewała jakiekolwiek wątpliwości.

Efekt był fantastyczny - musieliśmy tylko zarezerwować datę w urzędzie, a potem pojawić się na imprezie, najlepszej na jakiej byliśmy :) Gdyby nie Klaudia, dzień naszego ślubu na pewno nie byłby tak udany! Dziękujemy!!!

Ola i Krzysiek

Klaudia
17-11-2022

Dziękujemy kochani ! :)

M
Magdalena
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-05-2022
Krosno
Data dodania: 15-10-2022

Długo szukaliśmy kogoś kto pomoże nam w organizacji ślubu we Włoszech, mieliśmy za sobą kilka wstępnych rozmów, ale nikt nie wzbudzał naszego zaufania. Z Klaudią było zupełnie inaczej - od razu po naszym spotkaniu wiedzieliśmy, że to jest to. Od początku czuliśmy się pewni, że będzie pięknie i że Klaudia dokładnie rozumie o jaki klimat nam chodzi.
Klaudia i Patryk byli z nami od samego rana w dniu ślubu, zajęli się na miejscu absolutnie wszystkim, przygotowali sami od A do Z miejsce ceremonii i przyjęcia. Dzięki temu my mogliśmy spędzić tych kilka godzin przed ślubem lepiej niż moglibyśmy to sobie wymarzyć - totalnie bez stresu, my, nasi najbliżsi i winko z widokiem na morze. Wzbudzili u nas takie zaufanie, że ja gotowe miejsce przyjęcia zobaczyłam dosłownie minutę przed ślubem (a jestem z tych trudnych klientów, co lubią mieć wszystko perfekcyjnie i którzy lubią kontrolować 🫣).
Było najpiękniej! Piękniej niż sobie to wyobrażaliśmy.
Klaudia cudownie poprowadziła naszą ceremonię. Z tym też wstrzeliła się idealnie, było bardzo w naszym klimacie - trochę śmiechu, trochę wzruszeń.
Polecamy Klaudię i Patryka z całego serca!!!

Klaudia
17-11-2022

Magda, Jakub to była dla nas wspaniała realizacja i przygoda, dziękujemy za zaufanie :)

D
Dominika
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2022
Florencja
Data dodania: 29-09-2022

Klaudia i Patryk to taki team, który zrobi wszystko, o czym marzysz!

Napotkaliśmy się na talk about love, kiedy szukaliśmy konsultantów, którzy przygotowaliby dla nas 5 - dniowe wesele we Włoszech.

Już po pierwszym spotkaniu wiedzieliśmy, ze nikt lepiej tego nie zrobi! A po pierwszej wymienionej wiadomości, czuliśmy ze jesteśmy w rękach prawdziwych profesjonalistów.

Klaudia i Patryk szybko znaleźli nam piękną ville w Toskanii i zaczęliśmy działać!

Okazało się, ze Klaudia i Patryk znają już wiele podwykonawców we Włoszech, bo zagraniczne wesela nie są dla nich czymś nowym.

To były intensywne, półroczne przygotowania.

Przez cały ten okres Klaudia dała nam tyle ciepła i zrozumienia - czuliśmy się w 100% zaopiekowani. Naprawdę mieliśmy wrażenie, że przygotowujemy ten ślub z przyjaciółmi, a nie konsultantami 😁

Nasza włoska imprezka to było najpiękniejsze wydarzenie, o jakim tylko mogliśmy marzyć. Mieliśmy dość śmiałe marzenia, ale to co zastaliśmy na miejscu to była po prostu bajka.

Chyba nikogo nie zdziwię, jak napisze, ze w dzień ślubu nie musieliśmy się martwić niczym. Klaudia i Patryk to dream team, który poradzi sobie z każdą sytuacją.

Dziękujemy Wam za wszystko, za wiadomości, za spotkania, za winko i za wszystkie negocjacje w naszym imieniu - zarówno te prawne, jak i lemoniadowe 😂

Na końcu dziękujemy przede wszystkim za stworzenie imprezy naszych marzeń. Za wspaniałe wesele i pool party! Wybraliście dla nas idealne miejsce 🙏

Klaudia
17-11-2022

Dziękujemy !! Impreza, którą i my będziemy wspominać jeszcze baaaardzo długo :)

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-08-2022
Rybnik
Data dodania: 14-08-2022

Dzięki niej nasz ślub wyglądał jak z bajki, a my mogliśmy się czuć jak goście na własnym weselu i dobrze się bawić, gdyż wiedzieliśmy, że dzięki niej wszystko będzie dopięte na ostatni guzik. Jeżeli ktokolwiek ma wątpliwości czy skorzystać z usługi Talk About Love powiem tyle… jeżeli szukacie kogoś kto do współpracy podchodzi profesjonalnie, komuś komu możecie w pełni zaufać, kto zorganizuje Wasze wesele „ze smakiem” to właśnie u Klaudii będziecie w dobrych rękach ! Bardzo żałuję, że nasza współpraca już się zakończyła, ale zawsze z uśmiechem na twarzy będę do niej wracać ! Dziękuje Klaudia 💕💕💕

Klaudia
17-11-2022

Olu wielkie dzięki! Ja również będę wracała myślami do tego dnia z przyjemnością.

D
Daria i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2022
Nawojowa Góra
Data dodania: 21-07-2022

Rozpoczynając planowanie ślubu i wesela od razu wiedzieliśmy, że chcemy coś innego niż tradycyjna sala weselna. Marzyliśmy o pięknym plenerze i namiocie jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że sami nie damy rady tego zorganizować. Wtedy pojawił się pomysł aby skorzystać z pomocy wedding plennera. Przypadkiem trafiliśmy na Klaudię i Patryka. Od pierwszej rozmowy z Klaudią wiedziałam, że to jest to. Przesympatyczna dziewczyna, której mój pomysł z namiotem również bardzo się spodobał. Gdy zobaczyłam prezentację z wizualizacją tego dnia, którą przygotowała Klaudia, po prostu się zakochałam.. Od samego początku czuliśmy się zaopiekowani, wiedzieliśmy, że jesteśmy w najlepszych rękach. Współpraca na każdym etapie była samą przyjemnością a Klaudia dzielnie znosiła wszystkie nasze rozterki, wahania i zmiany decyzji. Znalazła dla nas najlepszą ekipę podwykonawców i zajęła się wszystkimi formalnościami. Klaudia i Patryk byli z nami w tym pięknym dniu od samego rana czuwając nad przygotowaniami dzięki czemu wszystko było dopięte na ostatni guzik a nasz wymarzony namiot wyglądał jak ze zdjęcia z Pinteresta. Współpraca z TALK ABOUT LOVE to nasza najlepsza decyzja w życiu i wiemy, że bez nich to wszystko by się nie udało. Są to wspaniali ludzie za którymi strasznie tęsknimy i z łezką w oku wspominamy wspólnie spędzony czas przygotowań weselnych.
Polecamy z całego serca i po ciuchu liczymy, że spotkamy się z nimi jeszcze nie raz

Klaudia
17-11-2022

Daria, Damian bardzo dziękujemy. Organizacjia Waszego wesela to była dla nas ogromna przyjemność, pozostajecie w naszych serduchach na zawsze.

S
Sandra i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Pruchna
Data dodania: 30-06-2022

Na Talk About Love natrafił mój mąż😍
Klaudia zaproponowała dwie niezoobowiazujace do niczego rozmowy.
W pierwszej rozmawialiśmy o stylu i o tym jak widzimy nasz ślub.
Po kilku dniach dostaliśmy prezentacje jak wszystko może wyglądać i w drugiej rozmowie szczegółowo ją omówiliśmy. Prezentacja była strzałem w 10, od razu się zakochaliśmy ❤

Z Klaudią rozmawiało nam się wspaniale ( nadawaliśmy na tych samych falach) jak byśmy się znali od lat 🥰 cała współpraca była dla nas czymś wspaniałym ponieważ planowanie ślubu z " przyjaciółką " która zna się na rzeczy była bardzo łatwa, przyjemna i z Klaudią u boku prosta 🥰
Klaudia nie miała ze mną łatwo ponieważ zadawałam mnóstwo pytań ale to nie stanowiło dla niej żadnego problemu ona miała zawsze na wszystkie odpowiedź 😇

Zostaliśmy otoczeni opieką prawną jak i emocjonalną która znaczyła dla nas bardzo wiele. ❤️ czasem miałam wrażenie że Klaudia czyta mi w myślach :)
Wesele , ślub i dekoracje, spokój i luz w tym dniu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania było jeszcze cudowniej niż już to zaplanowaliśmy. 🤗
W Dniu wesela klaudia zajęła się poprostu wszystkim a my spokojnie mogliśmy cieszyć się tym dniem. 🤗
To dla nas najlepiej zainwestowane pieniądze związane z weselem.
Chciałabym żeby wszystkie pary trafiały na tych cudownych ludzi jakimi są Klaudia i Patryk ❤️
Nie zastanawiajcie się!

Ps: Klaudia dziękuję Ci że byłaś z nami całym sercem. Za zaangażowanie i ogrom pracy. ! Bez Ciebie by się nie udało. 💛

Klaudia
17-11-2022

Sandra, Maciek bardzo dziękujemy, to był wspaniały czas. Cudownie było Was poznać i współnie organizować tak piękne wydarzenie! Tęsknimy!

A
Agnieszka i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2022
Dębowiec
Data dodania: 16-06-2022

Powiemy to po raz kolejny - gdyby nie Klaudia nie byłoby nic. Przy naszym zorganizowaniu i decyzyjności wybór wedding plannera był najlepsza opcją. A Klaudia... No cóż. Klaudia zrobiła wszystko to co chcieliśmy. Naprawdę. Bawiliśmy się na naszym weselu najlepiej ze wszystkich, a było ich wiele (jesteśmy prawie ostatni 🙈).ZERO STRESU. Gdyby nie Klaudia nie byłoby TAKIEJ sali, DJa, fotografki... nie mówiąc o idealnym wystroju, bukiecie, no wszystko naprawdę było perfekcyjne! Wiedzieliśmy, że będzie dobrze, ale nie spodziewaliśmy się że będzie perfekcyjnie. Dziękujemy ♥️♥️♥️

Klaudia
17-11-2022

Dziękujemy bardzo !

D
Dajana i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Węgierska Górka
Data dodania: 30-05-2022

Jesteśmy jedna z tych par, która miała kilka kłód pod nogami w drodze do ołtarza. Klaudia wskoczyła w rolę naszej organizatorki po kimś - trochę więc też inna specyfika niż standardowo. No ale! W rolę wskoczyła, szeroko się rozsiadła, zbudowała cudowną przestrzeń i poczarowała. Można by się tutaj rozpisywać o wspaniałościach i superlatywach pracy ale chyba nie chcemy przyszłym parom zabierać gratki i zdradzać wszystkiego. Polecamy po prostu umówić się na spotkanie. Ze swojej strony możemy zapewnić, że się nie zawiedziecie. Poczucie zaopiekowania i sprawna komunikacja w pakiecie. Flow i trafione polecenia również. Na pewno Klaudia NIE JEST jedną z tych osób, która będzie chciala uszczęśliwić was na siłę swoją wizja wydarzenia. To raczej wygląda tak, że wsłucha się w to co WAM w duszy gra i zadba o to, żeby to wyszło ze sfery rozmyślań, a weszło w sferę realizacji. Jedyne czego żałujemy po tym weselu to to, że pracowała jak pszczółka i wszystkiego pilnowała bo chętnie pobawilibyśmy się z nią w formie gościa weselnego... ❤️ tylko wtedy kto by ogarniał?! Choć też chcemy zaznaczyć, że to taki radosny promyczek chodzący po sali, że tylko zachęca do kontaktu więc i namiastkę wspólnej zabawy i miłe pogawędki również mieliśmy.
Zostawiamy więc tutaj moc uścisków, wielkie podziękowania i trochę smutku, że to już koniec tej konkretnej przygody. Choć... kto wie ;)
Z wdzięcznością,
Dajana i Adam ❤️

Klaudia
17-11-2022

Dziękujemy kochani! Moc uścisków!

Pokaż więcej opinii

Kontakt talk about love / konsultant ślubny

Nazwa firmy: talk about love / konsultant ślubny
Imię: Klaudia 
Adres: Katowice, woj. śląskie
519-873...
liczba odwiedzin: 5019
Zadzwoń
519-873...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie