Zobacz zdjęcia (47)
talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 1
talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 2 talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 3 talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 4 talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 5
talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel, Katowice - zdjęcie 6
1 / 47

talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel id:36996

Katowice, śląskie
(17)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
519-873...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze
  • ślub za granicą

Połączenie pasji, kreatywności i miłości do wszystkiego co piękne sprawiło, że narodziła się nasza firma Talk About Love. Jesteśmy konsultantami ślubnymi idącymi z duchem czasu, opierającymi się na najnowszych trendach, nie zapominając jednak o naszej polskiej tradycji. Choć każde przyjęcie weselne wygląda inaczej, to niezmienne pozostaje nasze pragnienie poznania Ciebie i zbudowania ślubu, który będzie odzwierciedleniem Twoich pragnień i marzeń, a także osobowości. Organizujemy wesela na terenie całej Polski oraz śluby zagraniczne. Niezależnie od tego, czy pragniesz świętować swój wielki dzień w pięknej przestrzeni sali weselnej, namiocie, kameralnie w rodzinnym ogrodzie czy w dowolnym miejscu w Europie będziemy zaszczyceni mogąc z Tobą pracować. Może masz już mnóstwo pomysłów na koncepcję i aranżację wesela zapisując swoje pomysły i inspiracje w telefonie lub plannerze przyszłej panny młodej , a może nie masz pojęcia, od czego zacząć? Tak czy inaczej, naprawdę nie możemy się doczekać spotkania z Tobą. Ciesz się tą chwilą i czasem spędzonym z najbliższymi, podczas gdy my zajmiemy się całą resztą. To prawdopodobnie najważniejszy dzień w Twoim życiu, zasługujesz na to, by być i czuć się jak gość.

****************

Czego możecie od nas oczekiwać? PEŁNA bądź CZĘŚCIOWA organizacja ślubu i wesela, w zależności od tego na jakim etapie przygotowań do wesela się znajdujecie.

****************

Zakr es usług?
- wyszukanie miejsca na przyjęcie weselne
- prowadzenie rozmów dotyczących zawartości menu
- przygotowanie budżetu uroczystości
- prowadzenie kontroli nad wydatkami
- opracowanie ustawienia sali
- przedstawienie listy dokumentów niezbędnych do zawarcia ślubu
- organizacja zaproszeń
- organizacja papeterii weselnej: winietki, karty menu, plan stołów, nazwy stołów
- pomoc w wyborze strojów ślubnych Pary Młodej
- pomoc w wyborze i zamówieniu tortu weselnego, słodkich stołów
- organizacja transportu dla gości weselnych
- organizacja noclegów
- pomoc w wyborze fotografa
- aranżacja oprawy muzycznej ceremonii zaślubin
- aranżacja oprawy muzycznej przyjęcia
- organizacja oświetlenia sali przyjęcia weselnego
- organizacja obsługi barmańskiej
- organizacja alkoholu
- organizacja fryzjera
- organizacja makijażystki
- rekomendacja i organizacja atrakcji przyjęcia
- aranżacja kwiatowa
- wybór dekoracji sali
- organizacja upominków dla gości weselnych
- organizacja opiekunki/animatorki dla dzieci
- planujemy i organizujemy strefę chillout
- przygotowanie scenariusza uroczystości
- pomoc prawna przy zawieraniu umów
- koordynacja uroczystości
- ostateczne rozliczenie z podwykonawcami

talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel - film 1 talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel - film 1
Pokaż kolejny film

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jeżeli szukacie konsultanta ślubnego który zmieni Wasze marzenia ślubne w rzeczywistość to trafiliście pod dobry adres. Talk about love to taki mały, ludzki tandem. Jedno z nas odpowiedzialne jest za organizację, aranżację i koordynację, natomiast drugie to osoba niezawodna jeżeli chodzi o kwestie techniczne i logistyczne wesela. Tworzymy wydarzenia, które na długo zapadają w pamięć nie tylko pary młodej, ale i gości. Dbamy o każdy detal, współpracujemy tylko z najlepszymi firmami z branży ślubnej. Naszym celem jest przede wszystkim ściągnięcie z barków przyszłej pary młodej kwestii związanych z organizacją wesela. Dzięki nam ten dzień będzie przyjemny, pozbawiony stresu, zamieszania, a jednocześnie piękny i dopięty na ostatni guzik. Cechuje nas wysokie poczucie estetyki, perfekcjonizm, słowność i profesjonalizm. Organizacja ślubu i wesela nie jest dla nas typową pracą, jest to nasza pasja i sposób na pokazanie kreatywność. Zapoznajcie się z naszą ofertą, a w razie pytań piszcie, jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Pierwsze spotkanie pozwala nam lepiej się poznać. Jest całkowicie niezobowiązujące. Chcemy się dowiedzieć z kim będziemy mieli przyjemność pracować, jakie macie zainteresowania, marzenia i plany dotyczące wesela, czyli co Wam w duszy gra. Określimy na jakim etapie przygotowań się znajdujecie i ustalimy zakres, którego będzie dotyczyła współpraca. Zajmujemy się zarówno pełną, jak i częściową organizacją i koordynacją. My z kolei opowiemy co nieco o naszej pasji do ślubów.

Na kolejnym spotkaniu przedstawiamy przygotowaną przez nas indywidualną ofertę, która zawiera wizję ceremonii zaślubin oraz przyjęcia weselnego i prognozowany budżet.

Jeżeli nasza oferta przypada Wam do gustu dopełniamy formalności związanych z współpracą.

Wspólnie wybieramy firmy z naszej szerokiej bazy podwykonawców, które idealnie dopełnią ten dzień. Współpracujemy tylko z najlepszymi profesjonalistami z branży ślubnej, którzy świadczą najwyższej jakości usługi.

W dniu ślubu dbamy o to by wszystko zostało dopięte na ostatni guzik. Jesteśmy w stałym kontakcie z innymi podwykonawcami, pilnujemy terminowości oraz jakości świadczonych usług. Przygotowany wcześniej scenariusz nie pozwoli na pominięcie żadnego ważnego etapu wesela. Wy jako główni bohaterowie tego dnia będziecie mogli w pełni oddać się zabawie i poświęcić więcej uwagi gościom weselnym.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary cenią nas za profesjonalizm i kreatywność. Dla potwierdzenia warto zerknąć na opinię naszych klientów :) Poza tym jesteśmy pozytywną parą ludzi, z naszymi parami zawsze łączy nas serdeczna więź :)

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Osoby, których życie zawodowe czy osobiste nie pozwala na 100% skupienie się na kwestii organizacji ślubu i wesela. Jednocześnie kierujemy naszą usługę dla par, które marzą o przyjęciu kompletnym, pięknym i wyjątkowym. Tworzymy, a w zasadzie projektujemy wesela na najwyższym poziomie.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Do tej pory nasz rekord to 3 miesiące, ale dla chcącego nic trudnego. Minimum potrzebujemy miesiąc :)

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Wszystko zależy od ilości gości. Budżet to kwestia mocno indywidualna. Prosimy o osobisty kontakt, do każdego klienta chcemy podejść bardzo szczegółowo. Jesteśmy elastyczni.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Korzystamy z szeregu zniżek, które proponują firmy stale z nami współpracujące. Dodatkowo zawsze dostosowujemy cenę proponowanych usług do posiadanego przez parę budżetu. Nasza branża jest bardzo obszerna i bogata we wszelkiego rodzaju usługi i podwykonawców, w związku z czym jesteśmy w stanie dopasować wszystko do środków posiadanych przez parę.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiamy kontakt z klientami, nasze spotkania i rozmowy. Najbardziej cieszy nas chwila kiedy możemy przygotować dla pary spójną i piękną koncepcję ich wymarzonego przyjęcia weselnego. Dla nas istotną rolę odgrywa najmniejszy detal. Gra kolorów, świateł, florystyka to są rzeczy, które kochamy, bawimy sie nimi.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Organizujemy śluby zagraniczne, tematyczne, a nawet zdarzyło się nam udzielać ślubu humanistycznego.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jesteśmy z parą do godziny 1:00 w dniu wesela. To na naszych barkach spoczywa cała organizacja, kontakt z podwykonawcami, czuwanie nad przebiegiem uroczystości, rozwiązywanie bieżących problemów.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Z parami zagranicznymi mamy kontakt telefoniczny, rozmawiamy też podczas wideokonferencji, wysyłamy do siebie maile. Para ma również stały podgląd budżetu i wszelkich naszych ustaleń (online)

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Żadna z naszych dotychczasowych par nas o to nie poprosiła, ale zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Tak, zajmujemy się pełną jak i częściową organizacją wesela.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

To ich dzień i ich chwila, my jesteśmy elastyczni.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie talk about love (17)

Dodaj opinię
talk about love - konsultant ślubny, organizacja wesel id:36996
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 17 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
D
Daria i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-07-2022
Nawojowa Góra
Data dodania: 21-07-2022

Rozpoczynając planowanie ślubu i wesela od razu wiedzieliśmy, że chcemy coś innego niż tradycyjna sala weselna. Marzyliśmy o pięknym plenerze i namiocie jednak zdawaliśmy sobie sprawę, że sami nie damy rady tego zorganizować. Wtedy pojawił się pomysł aby skorzystać z pomocy wedding plennera. Przypadkiem trafiliśmy na Klaudię i Patryka. Od pierwszej rozmowy z Klaudią wiedziałam, że to jest to. Przesympatyczna dziewczyna, której mój pomysł z namiotem również bardzo się spodobał. Gdy zobaczyłam prezentację z wizualizacją tego dnia, którą przygotowała Klaudia, po prostu się zakochałam.. Od samego początku czuliśmy się zaopiekowani, wiedzieliśmy, że jesteśmy w najlepszych rękach. Współpraca na każdym etapie była samą przyjemnością a Klaudia dzielnie znosiła wszystkie nasze rozterki, wahania i zmiany decyzji. Znalazła dla nas najlepszą ekipę podwykonawców i zajęła się wszystkimi formalnościami. Klaudia i Patryk byli z nami w tym pięknym dniu od samego rana czuwając nad przygotowaniami dzięki czemu wszystko było dopięte na ostatni guzik a nasz wymarzony namiot wyglądał jak ze zdjęcia z Pinteresta. Współpraca z TALK ABOUT LOVE to nasza najlepsza decyzja w życiu i wiemy, że bez nich to wszystko by się nie udało. Są to wspaniali ludzie za którymi strasznie tęsknimy i z łezką w oku wspominamy wspólnie spędzony czas przygotowań weselnych.
Polecamy z całego serca i po ciuchu liczymy, że spotkamy się z nimi jeszcze nie raz

S
Sandra i Maciej
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2022
Pruchna
Data dodania: 30-06-2022

Na Talk About Love natrafił mój mąż😍
Klaudia zaproponowała dwie niezoobowiazujace do niczego rozmowy.
W pierwszej rozmawialiśmy o stylu i o tym jak widzimy nasz ślub.
Po kilku dniach dostaliśmy prezentacje jak wszystko może wyglądać i w drugiej rozmowie szczegółowo ją omówiliśmy. Prezentacja była strzałem w 10, od razu się zakochaliśmy ❤

Z Klaudią rozmawiało nam się wspaniale ( nadawaliśmy na tych samych falach) jak byśmy się znali od lat 🥰 cała współpraca była dla nas czymś wspaniałym ponieważ planowanie ślubu z " przyjaciółką " która zna się na rzeczy była bardzo łatwa, przyjemna i z Klaudią u boku prosta 🥰
Klaudia nie miała ze mną łatwo ponieważ zadawałam mnóstwo pytań ale to nie stanowiło dla niej żadnego problemu ona miała zawsze na wszystkie odpowiedź 😇

Zostaliśmy otoczeni opieką prawną jak i emocjonalną która znaczyła dla nas bardzo wiele. ❤️ czasem miałam wrażenie że Klaudia czyta mi w myślach :)
Wesele , ślub i dekoracje, spokój i luz w tym dniu przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania było jeszcze cudowniej niż już to zaplanowaliśmy. 🤗
W Dniu wesela klaudia zajęła się poprostu wszystkim a my spokojnie mogliśmy cieszyć się tym dniem. 🤗
To dla nas najlepiej zainwestowane pieniądze związane z weselem.
Chciałabym żeby wszystkie pary trafiały na tych cudownych ludzi jakimi są Klaudia i Patryk ❤️
Nie zastanawiajcie się!

Ps: Klaudia dziękuję Ci że byłaś z nami całym sercem. Za zaangażowanie i ogrom pracy. ! Bez Ciebie by się nie udało. 💛

A
Agnieszka i Sebastian
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-05-2022
Dębowiec
Data dodania: 16-06-2022

Powiemy to po raz kolejny - gdyby nie Klaudia nie byłoby nic. Przy naszym zorganizowaniu i decyzyjności wybór wedding plannera był najlepsza opcją. A Klaudia... No cóż. Klaudia zrobiła wszystko to co chcieliśmy. Naprawdę. Bawiliśmy się na naszym weselu najlepiej ze wszystkich, a było ich wiele (jesteśmy prawie ostatni 🙈).ZERO STRESU. Gdyby nie Klaudia nie byłoby TAKIEJ sali, DJa, fotografki... nie mówiąc o idealnym wystroju, bukiecie, no wszystko naprawdę było perfekcyjne! Wiedzieliśmy, że będzie dobrze, ale nie spodziewaliśmy się że będzie perfekcyjnie. Dziękujemy ♥️♥️♥️

D
Dajana i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Węgierska Górka
Data dodania: 30-05-2022

Jesteśmy jedna z tych par, która miała kilka kłód pod nogami w drodze do ołtarza. Klaudia wskoczyła w rolę naszej organizatorki po kimś - trochę więc też inna specyfika niż standardowo. No ale! W rolę wskoczyła, szeroko się rozsiadła, zbudowała cudowną przestrzeń i poczarowała. Można by się tutaj rozpisywać o wspaniałościach i superlatywach pracy ale chyba nie chcemy przyszłym parom zabierać gratki i zdradzać wszystkiego. Polecamy po prostu umówić się na spotkanie. Ze swojej strony możemy zapewnić, że się nie zawiedziecie. Poczucie zaopiekowania i sprawna komunikacja w pakiecie. Flow i trafione polecenia również. Na pewno Klaudia NIE JEST jedną z tych osób, która będzie chciala uszczęśliwić was na siłę swoją wizja wydarzenia. To raczej wygląda tak, że wsłucha się w to co WAM w duszy gra i zadba o to, żeby to wyszło ze sfery rozmyślań, a weszło w sferę realizacji. Jedyne czego żałujemy po tym weselu to to, że pracowała jak pszczółka i wszystkiego pilnowała bo chętnie pobawilibyśmy się z nią w formie gościa weselnego... ❤️ tylko wtedy kto by ogarniał?! Choć też chcemy zaznaczyć, że to taki radosny promyczek chodzący po sali, że tylko zachęca do kontaktu więc i namiastkę wspólnej zabawy i miłe pogawędki również mieliśmy.
Zostawiamy więc tutaj moc uścisków, wielkie podziękowania i trochę smutku, że to już koniec tej konkretnej przygody. Choć... kto wie ;)
Z wdzięcznością,
Dajana i Adam ❤️

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2021
Chałupki
Data dodania: 07-11-2021

Długo się zastanawiałam,jak opisać coś,na co najzwyczajniej brakuje mi słów?Jednym słowem, mogłabym powiedzieć Szczęściarze!
Krótka niezobowiązująca rozmowa wideo,o tym jak byśmy widzieli nasz ślub, później Klaudia wysłała nam wstępną prezentację. To był strzał w dychę!Klaudia zrozumiała naszą wizję w100% Już wiedzieliśmy że nasz najważniejszy dzień,nie może się udać bez Klaudii.
Wybór sali nie był taki prosty,bo każda propozycja była bliska naszemu sercu,ale ten jeden spontaniczny pomysł Klaudii, skradł nasze serca.. Wesele na świeżym powietrzu. Było to ryzykowne, bo musiała nam dopisać pogoda (oczywiście Klaudia by sobie nie pozwoliła na takie ryzyko bez planu B).
Pogoda po prostu była idealna, jestem pewna że Klaudia ma chody gdzieś tam u góry!
Naszym tematem przewodnim było wesele Toskańskie,wiecie co? Oni to zrobili! Mała Toskania w Polsce.Było tak pięknie,klimatycznie i magicznie że wszyscy goście mówili tylko WOW!Oczywiście to zasługa wielu osób ale sprawdzonych i poleconych przez Klaudię!Ta dziewczyna to istna petarda!!Pełna oryginalnych i niebanalnych pomysłów!Była naszym aniołem stróżem przez cały okres przygotowania,doradzała,pomagała podjąć najważniejsze decyzje,wspierała. Dzięki niej zaoszczędziliśmy sporo niepotrzebnych nerwów i mogliśmy czekać na ten dzień ze spokojem,wiedząc że się wszystkim zajmie.
Największymi szczęściarzami jednak jesteśmy dlatego że trafiliśmy właśnie na nich!
Dzięki Nim ten dzień był najpiękniejszym w naszym życiu!

Beata
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-07-2021
Dębowiec
Data dodania: 06-08-2021

Nie byliśmy przekonani czy potrzebujemy konsultanta ślubnego ale już po pierwszej rozmowie na kamerce wiedzieliśmy że Klaudia jest nam potrzebna. 🧡
Bardzo polecamy taką usługę ponieważ odejmuje niepotrzebny stres jak i oszczędza dużo czasu który trzeba poświęcić na poszukiwanie infomacji jak i usługodawców, wkońcu zazwyczaj pierwszy raz się organizuje wesele 😊
Klaudia odpowiadała i pomagała nam ze wszystkimi wątpliwościami, słuchała bardzo uważnie czego oczekujemy. Do ostatniej chwili jak i w dniu wesela była z Nami, co pozwoliło nam na spokojne przygotowania do samej imprezy bo wiedzieliśmy że jest na sali i wszystko pilnuje i koordynuje :) Ma bardzo dużo fajnych pomysłów co można zrobić na weselu! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i z całego serca polecamy tą Panią 💕
Mieliśmy bardzo pozytywny feedback od gości 😊 Talk About Love to profesjonaliści.
Dziekujemy bardzo za wszystko, dzięki Nim wesele się odbyło i było cudownie!

Pozdrawiamy
Patryk i Beata

P
Paulina i Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-06-2021
Kraków
Data dodania: 06-07-2021

Dzięki Klaudii i Patrykowi nie musieliśmy się niczym martwić, bo zdjęli z nas cały stres. Perfekcyjnie dopracowane szczegóły, świetna organizacja dniu ślubu, swobodna atmosfera i żadnych problemów z komunikacją. Nic dodać, nic ująć. Bardzo dziękujemy za najpięknieszy dzień w naszym życiu :)

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-09-2020
Rybnik
Data dodania: 13-01-2021

Organizacja wesela to trudne zadanie. Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu i musi być wyjątkowy. W naszym wypadku taki właśnie był, przekroczył wręcz nasze oczekiwania. Nie była to bynajmniej nasza zasługa :)

Współpraca z Talk About Love było najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć na początku naszej ślubno-weselnej drogi. Klaudia stanowiła dla nas oparcie przez cały proces planowania i późniejszej realizacji, zarażała swoją energią i zaangażowaniem, rozwiązywała wszystkie problemy. Jej znajomość rynku oraz profesjonalizm sprawiał, że o nic nie musieliśmy się martwić. Czuwała nad najdrobniejszymi detalami, urzeczywistniając nasze marzenia o przepięknym ślubie i weselu. Poza kwestiami zawodowymi trzeba wspomnieć, że Klaudia jest cudownym człowiekiem, który emanuje serdecznością i wewnętrznym spokojem.

Była obecna zawsze, gdy jej potrzebowaliśmy, również podczas ślubu. Świadomość, że była przy nas osoba doświadczona, która potrafi zażegnać nawet największy kryzys, była naprawdę bezcenna. Dzięki niej nasz ślub i wesele przebiegały w cudownej atmosferze, prawie bez stresu (na własnym ślubie człowiek musi się jednak trochę stresować :)) – wiedzieliśmy, że możemy cieszyć się tym momentem i po prostu dobrze się bawić. Teraz, gdy wspominamy tamten okres jesteśmy pewni, że nie mogliśmy trafić w lepsze ręce. I że podjęcie współpracy z Talk About Love było jedną z naszych najlepszych decyzji.

Pełna opinia znajduje się na Facebooku Talk About Love.

Ania i Filip

Pokaż więcej opinii

Kontakt talk about love

Nazwa firmy: talk about love
Imię: Klaudia 
Adres: Katowice, woj. śląskie
519-873...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3013
Zadzwoń
519-873...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie