Taniec brzucha na weselu, przyjęciu id:23175

Oferta
Dodaj do plannera

Pokaz tańca orientalnego to z pewnością ciekawy i niezapomniany akcent podczas przyjęcia weselnego.

Secret Belly Dance to zespół taneczny, złożony z 5 niepowtarzalnych osobowości. Tańcząc do muzyki popularnej i rockowej tancerki wierzą, że w ten sposób mogą przybliżyć publiczności wspaniały świat tańca orientalnego i zarazić swoją pasją. Układają orientalne choreografie do znacznie mniej orientalnej muzyki. Zaskakują odbiorców i pokazują , że orientem można zatańczyć wszystko i roztańczyć wszystkich . Ostre, ciężkie rockowe brzmienie tańczą miękko, a rytm SKA oraz gitarowe riffy podkręcają laską i woalem. Na swoim koncie mają liczne odsłony na scenach oraz eventach Belly Dance. Występują na imprezach okolicznościowych takich jak urodziny, wieczory panieńskie, pokazy na weselach jak również na imprezach masowych - pikniki rodzinne, koncerty, eventy firmowe, bankiety, konferencje. Bogaty program zespołu oferuje występy zarówno grupowe jak i solo. Podczas występów wykorzystują rekwizyty: woale, laski, skrzydła, wachlarze i inne.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 850 PLN / pokaz

Podana cena obejmuje jedno wyjście zespołu w pełnym składzie. Nie zawiera ona kosztów dojazdu oraz ewentualnego noclegu dla tancerek.

Ostateczna cena ustalana jest indywidualnie i zależna od wielu aspektów (ilość tancerek, ilość wyjść, miejsca imprezy i innych).

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Taniec brzucha na weselu, przyjęciu
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Warszawa
Data dodania: 11-10-2016
Liczba odwiedzin: 136

Nowe ogłoszenia