Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Taniec w chmurach, Sędziszów - zdjęcie 1
Taniec w chmurach, Sędziszów - zdjęcie 2 Taniec w chmurach, Sędziszów - zdjęcie 3 Taniec w chmurach, Sędziszów - zdjęcie 4 Taniec w chmurach, Sędziszów - zdjęcie 5
1 / 5

Taniec w chmurach id:44887

Sędziszów, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość

O nas

Często zapewne zastanawiacie się Państwo jak upiększyć swoje wesele,    a dokładnie mówiąc swój pierwszy taniec, który jest początkiem i oficjalnym rozpoczęciem zabawy w Waszym wyjątkowym dniu.

Pierwszy taniec w chmurach Para Młoda wykona niczym tancerze na planie Tańca z Gwiazdami . Ciężki dym unoszący się przy samym parkiecie jest to jedna z obecnie najmodniejszych atrakcji weselnych. Dzięki zastosowaniu profesjonalnej maszyny uzyskujemy niepowtarzalny efekt unoszenia się Pary Młodej w samych chmurach. To rozwiązanie jest również idealne dla par, które średnio radzą sobie w tańcu, a pierwszy taniec jest dla nich stresujący i wręcz kłopotliwy. Wydmuchiwany z wytwornicy dym unosi się nad parkietem na wysokości ok 20 cm, dzięki czemu drobne wpadki i niedoskonałości w tańcu pozostaną niedostrzeżone, a goście ujrzą tylko radość na Twarzy Młodej Pary. Dzięki wytwornicy ciężkiego dymu nadacie Państwo wyjątkowego uroku chwili, którą przeżywa się raz w życiu!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Sędziszów, , 28-340, woj. świętokrzyskie
liczba odwiedzin: 787

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie