Taniec z Ogniem Inferis id:15208

Oferta
Dodaj do plannera

Oferujemy Państwu niesamowite pokazy tańca z ogniem (fireshow), których program stanowią układy choreograficzne w różnych stylach muzycznych. Posługujemy się wieloma sprzętami ogniowymi, takimi jak poi, liny i kije całopalne, kije, wachlarze, levistick, parzydła. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiemy czym oczarować widza. Publiczność zachwycimy również przepięknym efektem sypiących się iskier, a plucie ogniem wzbudzi podziw i z pewnością zaskoczy niejednego uczestnika widowiska. Standardowy pokaz trwa około 15 -20 minut. W pokazach wykorzystujemy również efekty pirotechniczne, a także płonące serce.

Cennik

Orientacyjna cena: 1400 PLN

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Taniec z Ogniem Inferis id:15208
Ilość głosów: 5 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Marek C. Dodano: 06-10-2016
Data imprezy: 16-07-2016 Miejscowość: Dębowiec
(5)
Grupa dosłownie nas oczarowała swoim efektownym występem. Było to bardzo widowiskowe show, które na długo zostanie w naszej pamięci. Wizualna uczta, niezapomniane doznania dla wszystkich gości. Nie zabrakło niespodzianki i dodatkowych atrakcji. Polecam!
Autor: Karolina Ch. Dodano: 04-10-2016
Data imprezy: 01-10-2016 Miejscowość: Szczyrk
(5)
5.00 to zdecydowanie zbyt mało, żeby ocenić profesjonalizm grupy Inferis z Cieszyna. Wspaniały kontakt, dopasowanie oferty do oczekiwań klienta, a wreszcie fantastyczny pokaz, który uświetnił ten dzień i który na długo zostanie w pamięci Młodej Pary i gości weselnych. Szczerze polecam wszystkim narzeczonym planującym przyjęcie weselne, a także osobom, które chcą zrobić weselną niespodziankę. Było cudownie! Bardzo dziękujemy, mam nadzieję, że będziemy mieli okazję jeszcze nie raz oglądać to piekielnie piękne widowisko :)
Autor: Jakub Raj Dodano: 03-10-2016
Data imprezy: 30-09-2016 Miejscowość: olkusz
(5)
Wspaniały występ, wiele gości po raz pierwszy uczestniczyło w tego typu show. Był to jeden z mocniejszych punktów w weselnym programie :) Osoby prowadzące mają świetny kontakt z publicznością, potrafią stworzyć wyjątkową i niepowtarzalną aurę związana z spektaklem. Szczerze polecam!
Autor: Gosia G. Dodano: 03-10-2016
Data imprezy: 30-09-2016 Miejscowość: Olkusz
(5)
Grupa absolutnie czarująca, doskonale dopracowane, pełne wdzięku show, piękne kostiumy, fantastyczne efekty i świetna choreografia. Goście byli pod ogromnym wrażeniem i wspominają pokaz Grupy Inferis do dziś!
Autor: Justyna Baraniok Dodano: 19-09-2016
Data imprezy: 06-08-2016 Miejscowość: Istebna
(5)
Polecam bardzo bardzo serdecznie!:) Pokaz Teatru Ognia Inferis robi niesamowite wrażenie! Przepiekne układy, skomplikowane a wykonane z największą starannością;) widać ze wkładają w to serce! Wszyscy goście oraz my jak PM bardzo byliśmy zaskoczeni! Tyle sprzetu, tyle ognia, tyle fajerwerkow, no po prostu niesamowite! Na pewno to była taka perełka na naszym weselu;) A koniec taki wspanialy....ach... Musicie się sami przekonać;)

Skontaktuj się

500-284...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Inferis Teatr Ognia
Imię:Marta
Nazwisko:Śliż
Województwo:śląskie
Miejscowość:Katowice
Data dodania: 21-06-2015
Liczba odwiedzin: 652

Polecamy

Nowe ogłoszenia