Zobacz zdjęcia (15)
Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os, Brzesko - zdjęcie 1
Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os, Brzesko - zdjęcie 2 Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os, Brzesko - zdjęcie 3 Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os, Brzesko - zdjęcie 4 Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os, Brzesko - zdjęcie 5
Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os, Brzesko - zdjęcie 6
1 / 15

Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os id:22643

150 zł / osoba
Brzesko, małopolskie
663-743...
537-702...

O nas

Kuchnia

 • polska
 • francuska
 • włoska
 • hiszpańska
 • węgierska
 • wegetariańska

Liczba gości

 • minimum: 20
 • maksimum: 250

Wyposażenie:

 • krzesła
 • kucharka
 • naczynia
 • obsługa kelnerska
 • stoły

Jeżeli poszukujecie Państwo ciekawego miejsca w okolicy Krakowa na organizację przyjęcia weselnego to zapraszamy do kontaktu.
W proponowanej przez nas lokalizacji możecie Państwo zorganizować przyjęcie w lokalu, który pomieści do 250 osób, miejsce to znajduje się 20 min od centrum Krakowa i jest położone z dala od miejskiego zgiełku, w pięknych okolicznościach przyrody co daje wiele możliwości i ciekawych rozwiązań.
Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej organizacji przyjęć takich jak:
przyjęcia weselne do 250 osób
przyjęcia Pierwszej komunii św.
chrzciny
jubileusze, 18-ki
Możemy zorganizować przyjęcie w Twoim domu, ogrodzie (gdzie wykorzystamy nasze namioty cateringowe) oraz dowolnie wskazanym miejscu.
Posiadamy cały potrzebny sprzęt typu: mobilna chłodnia, porcelana, stoły, krzesła, obrusy, sztućce itp.
Dla Państwa nie ma przyjęć mało ważnych my też tak do nich podchodzimy, wiemy ze Wasze przyjecie musi sprostać różnego rodzaju gustom by zachwycić Waszych gości dlatego do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i chętnie w oparciu o nasze kilkuletnie doświadczenie pomożemy w doborze menu aby Państwa przyjęcie pozostało we wspomnieniach jako niezapomniane i piękne przeżycie. Służymy nasza wiedzą i doświadczeniem abyście tego dnia mogli tylko wspaniale się bawić.

Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os - film 1 Taste Chef catering dla wymagajacych Przyjęcia weselne do 250os - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Taste Chef Małopolskie

Oferta nr 1

150zł/ osoba

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy firmą otwartą na niestandardowe zamówienia klientów, podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się kompleksową realizacją przyjęć tzn. możemy zapewnić potrzebny sprzęt do realizacji, catering, obsługę przyjęcia, oraz dekoracje.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Pary decydują się na współpracę z nami, ponieważ doceniają nasz profesjonalizm od momentu wysłania zapytania o ofertę, aż do momentu zakończenia przyjęcia

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Naszymi najmocniejszymi stronami są komunikatywność, dbanie o każdy szczegół przyjęcia, kreatywność w celu spełnienia oczekiwań naszych klientów odnośnie ich wymarzonego przyjęcia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy najbardziej lubimy kontakt z klientem, tworzenie przyjęć na "miarę", najbardziej jednak lubimy efekt końcowy - czyli zadowolenie naszych klientów.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Nasi kucharze posiadają szeroką wiedzę w zakresie kuchni międzynarodowych, oraz tradycyjnej kuchni polskiej - od 15 lat prowadzimy akademię kulinarną

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Naszą specjalnością jest realizowanie przyjęć w miejscach nietypowych np. Jaskinia Nietoperza, Przystań jeziora Bagry, Lotnisko w Łososinie to tylko niektóre z miejsc w których mieliśmy okazję realizować przyjęcia.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie z nami nie jest płatne - spotykamy się z klientem w dogodnej dla niego lokalizacji w celu omówienia szczegółów przyjęcia, lub na życzenie klienta w celu degustacji potraw.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Kontaktujemy się z klientami drogą e-mail, lub telefonicznie w momencie pojawienia się jakichś wątpliwości dotyczących przyjęcia, lub w celu podsumowania wszystkich ustaleń.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Naszym mottem jest szycie przyjęć na miarę naszych klientów

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Parom, które nie mają konkretnej wizji przyjęcia, służymy naszym ponad 10 letnim doświadczeniem,staramy się poznać naszych klientów ich zainteresowania, pasje, pokazujemy różne rodzaje wcześniejszych realizacji, uczestniczymy w targach, śledzimy najnowsze trendy w realizacji przyjęć co pozwala nam na wspólnym ustaleniu wizji przyjęcia.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jeżeli Pary zmieniają zdanie na temat wcześniejszych ustaleń, staramy się oczywiście im sprostać jeżeli na zmiany nie jest za późno.

Kontakt Taste Chef Małopolskie

Nazwa firmy: Taste Chef Małopolskie
Imię i nazwisko: Krzysztof Odroń
Adres: Brzesko, ul. Ogrodowa 19, 32-800, woj. małopolskie
663-743...
537-702...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5128
Zadzwoń
663-743...
537-702...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie