Teatr ognia - Karmazyn fireshow id:31883

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Zielona Góra, lubuskie
Data dodania: 03-11-2017
Liczba odwiedzin: 216

Oferta

Z uwagi na dużą ilość zapytań, w celu zachowania porządku, odpowiadamy wyłącznie na kontakt mailowy i telefoniczny, a nie przez formularz portalu.

Grupa Karmazyn zajmuje się organizowaniem profesjonalnych pokazów tańca z ogniem. Zorganizowaliśmy już około setki występów zarówno w Polsce, jak i za granicą. Posiadamy szeroką ofertę tematyczną, jesteśmy otwarci na nieszablonowe zlecenia.

Pokazy wykonujemy zarówno z muzyką graną na żywo jak i do gotowych, specjalnie przygotowanych podkładów. Długość występu, formę i podkład muzyczny dostosowujemy do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu każdy pokaz jest niepowtarzalny i wyjątkowy.
Członkowie naszej grupy występują niekiedy nawet od 10 lat. Wiąże się z tym ogromny zasób doświadczenia scenicznego, który sprawia, że nasze pokazy są zarówno widowiskowe jak i bardzo bezpieczne. Uświetniamy nie tylko wesela, lecz również przyjęcia urodzinowe, imieninowe, imprezy masowe, konwenty, festyny itp.
Przeciętny pokaz trwa od 10 do 20 minut. Występujemy zwykle w grupie 3 osób z muzykiem. Dzięki licznym kontaktom z grupami na terenie całej Polski jesteśmy w stanie swobodnie wydłużyć ten czas oraz ilość występujących osób w zależności od potrzeb klienta.

Członkowie naszej grupy pochodzą z Zielonej Góry (woj. Lubuskie), pokaz jesteśmy w stanie zorganizować w dowolnym miejscu w Polsce. Szczególnie chętnie wykonamy pokazy w okolicach miast takich jak: Gorzów Wielkopolski, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Lubin, Kożuchów, Nowa Sól, Leszno, Głogów, Gniezno, Gubin, Frankfurt, Międzyrzecz, Żary czy Rawicz.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.