Zobacz zdjęcia (5)
Dekoracja światłem ciężki dym litery love Taniec w chmurach, Łódź - zdjęcie 1
Dekoracja światłem ciężki dym litery love Taniec w chmurach, Łódź - zdjęcie 2 Dekoracja światłem ciężki dym litery love Taniec w chmurach, Łódź - zdjęcie 3 Dekoracja światłem ciężki dym litery love Taniec w chmurach, Łódź - zdjęcie 4 Dekoracja światłem ciężki dym litery love Taniec w chmurach, Łódź - zdjęcie 5
1 / 5

Dekoracja światłem ciężki dym litery love Taniec w chmurach id:31025

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię
508-152...

O nas

Dekorujemy światłem Led różnego rodzaje pomieszczenia wewnętrzne i zewnętrzne .

Posiadamy w swojej ofercie listwy ledowe o długości 1 metra oraz oświetlenie punktowe nadające się do podkreślenia filarów, łuków itp. Rzutniki napisów imion , rzutniki falującej wody , laserów i innych elementów oświetleniowych.

Wszystkie nasze oświetlenia posiadają pełną paletę barw i jesteśmy w stanie pomóc państwu w doborze kolorów wystroju Sali .
W naszej ofercie znajduje się ponad 80 punktów oświetlenia wewnętrznego , jesteśmy w stanie podjąć się oświetlenia zewnętrznego obiektów bardzo mocnymi podwójnymi panelami LED .
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z odpowiednią starannością , aby uzyskać zadawalający końcowy efekt.
Współpracujemy z zespołami muzycznymi , fotografem , dekoratorem wnętrz , animatorami dla dzieci .

Pierwszy Najważniejszy „Taniec w chmurach”

Oferujmy profesjonalną wytwornice na suchy lód .

Nasza wytwornica cechuję się bardzo dobrymi parametrami wyrzutu gęstej chmury białego ciężkiego dymu. Do wytworzenia tak spektakularnego dymu stosujemy suchy lód o temperaturze minus 78,5 stopni Celsjusza, bez żadnych dodatkowych płynów itp.

Aby sprostać Waszym oczekiwaniom w tym ważnym dla Was dniu dbamy aby efekt był profesjonalny. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu urządzenia o wysokich parametrach zasypu suchego lodu, z dużym zbiornikiem na wodę i dużą mocą grzałek. Daje to możliwość ciągłego zadymienia sal ( do 4 minut ) o powierzchni nawet do 250 m2.
Jesteśmy przekonani że po pokazie będziecie Państwo zadowoleni z naszej usługi.

Bardzo ważna uwaga nasza wytwornica nie zostawia żadnego śladu wody na parkiecie lub podłodze !!!Kopiowanie lub powielanie niniejszego opracowania bez pisemnej zgody Instytutu Atrakcji jest zabronione.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
508-152...
liczba odwiedzin: 1936
Zadzwoń
508-152...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie