THE QUEST MUSIC GROUP - Pogotowie Muzyczne :) id:1635

4400 zł / dzień
Poznań, wielkopolskie
(40)
Dodaj opinię
694-044...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
602-790...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4
Jedyny zespół muzyczny w branży z CZWÓRKĄ PROFESJONALNYCH WOKALISTÓW!!! Prowadzenie zabaw i konferansjerka w językach angielskim i niemieckim! Zapraszamy na stronę internetową THEQUEST(kropka)PL
W skład zespołu wchodzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i estradowym. The Quest Music Group jest zespołem zapewniającym doskonałą oprawę muzyczną na uroczystościach weselnych, imprezach firmowych, bankietach, galach i innych tego typu spotkaniach. Teren działania: cała Polska.
Podstawowy skład zespołu liczy cztery osoby. Istnieje możliwość poszerzenia instrumentarium. Preferowanym składem i najbardziej popularnym jest czteroosobowy ( z gitarzystą).

W naszym repertuarze znajduje się kilkaset piosenek polskich i zagranicznych. Na życzenie klienta przygotowujemy także utwory nie wchodzące w skład naszego repertuaru.

Zapewniamy:
* profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
* sprzęt multimedialny
* konferansjerkę (także w językach: angielskim i niemieckim)
* didżejkę
* niebanalne gry i zabawy integrujące uczestników zabawy

Co nas wyróżnia:
* profesjonalizm (wykształcenie muzyczne, rzetelne podejście do wykonywanego repertuaru)
* otwartość na sugestie (czekamy na propozycje)
* spontaniczność (reagujemy błyskawicznie i z pomysłem)
* oddanie muzyce (tylko ona, zawsze na pierwszym miejscu)
* niebanalny repertuar

Kategoria:

Zespoły weselne Poznań

Oferta

Oferta nr 1
4400 / dzień

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.

Opinie (40)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
THE QUEST MUSIC GROUP - Pogotowie Muzyczne :) id:1635
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 40 opinii
C
Chris & Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2018
Gostyń
Data dodania: 02-12-2018
Dear all

We are still amazed and so happy that we had you on our wedding. It was a time that we and our guests will never forget and your music made this special day absolute perfect! From beginning you put a special atmosphere and character to the party and you really rocked it! We can recommend to everyone the band and we are sure you will get the best party ever!

We wish you all the best and thank you so much

Hanna i Chris
J
Julita
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-11-2018
Śrem
Data dodania: 22-11-2018
Co tu dużo pisać, po prostu najlepszy zespół!!!!! Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć najlepsza imprezę w swoim życiu, nie zapomniane chwile i
zadowolonych gosci. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Julita i Remigiusz.
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2018
Rogoźno
Data dodania: 13-11-2018
Bardzo dziękujemy całej czteroosobowej załodze The Quest Music Group za uświetnienie naszego wesela cudowne głosy, gra, wykony i aranżacje. Pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Najlepszą recenzją niech będą głosy zadowolonych gości i nas, Pary Młodej, która bawiła się na własnym weselu, jak na najlepszej imprezie życia
Jeszcze raz wielkie dzięki

Pozdrawiamy serdecznie!
O
Ola i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Poznań
Data dodania: 03-08-2018
Dziękujemy zespołowi The Quest Music Group za wspaniałe wesele, które pomimo tego, że było prawie miesiąc temu ciągle jest wspominane przez naszych gości ;) Już w trakcie imprezy byliśmy zasypywani pytaniami jak dorwaliśmy The Quest Music Group! Muzyka wyrywała gości z zza stołu, świetna oprawa wokalna. To profesjonalny zespół, który włożył w nasze wesele wiele serca. Współpraca z członkami zespołu od początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze, dograny każdy szczegół sprawił, że nie musieliśmy się martwić o przebieg imprezy. Jeszcze raz dziękujemy:)
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2018
Chobienice
Data dodania: 02-08-2018
Gdy ich pierwszy raz usłyszałam - mój teraz już mąż mówił - NIE!
Ale ja wiedziałam swoje, chciałam ich mieć!! i warto jest być upartym i jednak postawić na swoim!! teraz mi za to dziękuje :D bo sam podczas wesela mówił, że to jednak była najlepsza decyzja żeby wziąć THE QUEST na wesele!!
Nie tylko ich słyszeliśmy, ale okazało się że kilkoro naszych znajomych też się bawili przy głosach opisywanych tu muzyków.
Organizacja jak i zaangażowanie, do tego profesjonalizm i cudna atmosfera którą właśnie Oni nam stworzyli była tym, czego chcieliśmy!
Goście pytali się - skąd znamy takich muzyków.. :)

DZIĘKUJEMY!!!
pozdrawiamy
Państwo Gwizdała
M
Monika i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2018
Grodzisk Wielkopolsko
Data dodania: 14-06-2018
Chciałbym z tego miejsca raz jeszcze, a sam już dokładnie z żoną nie pamiętamy, ile razy to uczyniliśmy PODZIĘKOWAĆ za cudowną zabawę podczas naszego wesela. :-)
Goście do dnia dzisiejszego dzwonią, piszą, zaczepiają Nas zadając pytania: SKĄD WAS WYCZAROWALIŚMY.
Lecz to nie była magia, ale czysty Profesionalizm przez duże "P". Pokazaliście wielką klasę, zaraziliście wręcz wszystkich swoimi wykonaniami utworów a goście chcieli jeszcze, i jeszcze, i jeszcze... Szkoda, że tak szybko ten czas upłynął i nie było możliwości na spokojnie porozmawiać z calą 5-osobową ekipą muzyczną.

Jesteście warci każdej wydanej złotówki, bo nie ma nic bardziej miłego dla mnie oraz mojej żony, jak pochwały i podziękowania za super taneczną weselną noc.

THE QUEST MUSIC GROUP jeszcze raz bardzo dziękujemy, to była przyjemność gościć Was i bawić się w rytm Waszej muzyki i jej wykonania. :-)Pozdrawiamy
D
Dawid
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-04-2018
Poznań
Data dodania: 11-05-2018
Mija 3 tydzień od wesela a ja dopiero z żoną wracamy do życia.Na początku chciałbym podkreślić ze stronimy od wypisywania opinii na różne tematy nie zależnie od tego czy są one pozytywne czy negatywne. Wystawienie recenzji
THE QUEST MUSIC GROUP poczułem jako mój szczery obowiązek:) Dodam jeszcze ze byliśmy z moja żoną przez ostatnie 4 lata aż 10 razy na weselu!!! a więc mieliśmy porównanie i zwykle było 50/50 DJ albo zespół.Ja zawsze byłem zwolennikiem DJ, ale mieliśmy okazje usłyszeć ich u mojego przyjaciela na weselu i powiedziałem tak! JEŚLI KIEDYKOLWIEK DOJDZIE DO MOJEGO WESELA I STANIE SIĘ TAK ŻE BĘDZIE MIAŁ CZY MUSIAŁ ;) ZAGRAĆ ZESPÓŁ TO TYLKO ONI!
Po kilku słownych przepychankach zdecydowaliśmy się na THE QUEST MUSIC GROUP. NIE ŻAŁUJEMY ANI JEDNEJ CHWILI ZABAWY, KTÓRA NAM ZAPEWNILI. Co do plusów i minusów, nie było ani jednego ale z naszej strony ....ale żeby nie było za pięknie,podzielę się drobna anegdotka- ktoś na drugi dzień z naszych znajomych rzucił,że były ze dwie deko za długie przerwy (dwie osoby) po kilku dniach jak ochłonęliśmy po weselu zadzwoniłem jeszcze raz do Pani Ewy jeszcze raz podziękować za świetna zabawę i powiedziałem jej o powyższej sytuacji . Ona z uśmiechem, że to obsługa prosiła wraz z Szefem kuchni,żeby trochę występowali na dłużej bo w Goście ogóle nie jedzą i wszystko prawie schodzi ze stołów! (a jedzenie było też naprawdę dobre! ).Tak było!
Polecamy gorąco!
Mam nadzieje kiedyś do zobaczenia
Ewelina i Dawid Mejer
M
Magda i Łukasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-12-2017
Biskupice
Data dodania: 08-01-2018
Plusy:
- Piękny i czysty wokal (całego zespołu!)
- Świetne, podrywające do tańca aranżacje
- Bardzo szeroki repertuar z możliwością indywidualnego rozszerzania
- Profesjonalne prowadzenie wesela
- Elastyczność i pomoc w doborze zabaw
- Przemili i kulturalni ludzie!! :)

Minusy:
- ...jakie minusy? :)

Poza tym potwierdzamy słowa, które zespół zamieścił w opisie - spontaniczność, oddanie muzyce, otwartość - wszystko się zgadza. Czasem zespoły koloryzują swoje walory, ale co do Queściaków nie mamy żadnych zastrzeżeń. Organizowaliśmy zimowe wesele w świątecznym klimacie. Przygotowaliśmy dla gości przebrania (czapki Mikołaja, rogi reniferów itp.) -
zespół poprowadził dla nas set piosenek świątecznych zachęcając gości do wymieniania się przebraniami - było ekstra!!! :) Całe wesele poprowadzone na luzie i ze smakiem. Nie mogliśmy lepiej trafić.

Polecamy!
Magda i Łukasz
Pokaż więcej opinii
Certyfikat
Ewa

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:ILLUMINATI Grupa Artystyczna Ewa Belau
Imię i nazwisko:Ewa Wieczorek- Borak
Adres:Poznańul. Pocztowa 9
62-200woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:14:00 - 20:00
694-044...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
602-790...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 26-08-2009, liczba odwiedzin: 25464
Telefon
694-044...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
602-790...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie