THE QUEST MUSIC GROUP - Pogotowie Muzyczne :) id:1635

4400 zł / wesele
Poznań, wielkopolskie
(43)
Dodaj opinię
694-044...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
602-790...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Instrumenty:

 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Oferta:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4
Jedyny zespół muzyczny w branży z CZWÓRKĄ PROFESJONALNYCH WOKALISTÓW!!! Prowadzenie zabaw i konferansjerka w językach angielskim i niemieckim! Zapraszamy na stronę internetową THEQUEST(kropka)PL
W skład zespołu wchodzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i estradowym. The Quest Music Group jest zespołem zapewniającym doskonałą oprawę muzyczną na uroczystościach weselnych, imprezach firmowych, bankietach, galach i innych tego typu spotkaniach. Teren działania: cała Polska.
Podstawowy skład zespołu liczy cztery osoby. Istnieje możliwość poszerzenia instrumentarium. Preferowanym składem i najbardziej popularnym jest czteroosobowy ( z gitarzystą).

W naszym repertuarze znajduje się kilkaset piosenek polskich i zagranicznych. Na życzenie klienta przygotowujemy także utwory nie wchodzące w skład naszego repertuaru.

Zapewniamy:
* profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
* sprzęt multimedialny
* konferansjerkę (także w językach: angielskim i niemieckim)
* didżejkę
* niebanalne gry i zabawy integrujące uczestników zabawy

Co nas wyróżnia:
* profesjonalizm (wykształcenie muzyczne, rzetelne podejście do wykonywanego repertuaru)
* otwartość na sugestie (czekamy na propozycje)
* spontaniczność (reagujemy błyskawicznie i z pomysłem)
* oddanie muzyce (tylko ona, zawsze na pierwszym miejscu)
* niebanalny repertuar

Kategoria:

Zespoły weselne Poznań

Oferta

Oferta nr 1
4400 / wesele

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
× Mistrz opinii to wyróżnienie przyznawane firmom, które 3 lata z rzędu otrzymały Certyfikat Firma z klasą.

Opinie (43)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
THE QUEST MUSIC GROUP - Pogotowie Muzyczne :) id:1635
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 43 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
D
Darek i Żaneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-03-2019
Włoszakowice
Data dodania: 02-04-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Orkiestra, jedzenie i alkohol są rzeczami najważniejszymi w organizacji wesela 😀 The Quest Music Group realizacje muzyczne odegrali koncertowo - na 6 plus. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️💫 Widać ze to uzdolnieni muzycy którzy kochają muzykę i potrafią tą miłość przekazać dalej.
Super kontakt, zorganizowanie, wykonanie. Same pozytywne opinie. Mam nadzieje ze spotkamy się jeszcze niejednokrotnie. Dziękujemy i życzymy samych sukcesów.
Ewa
02-04-2019
Dziękujemy, pozdrawiamy, całujemy :-)
M
Maja
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-12-2018
Dźwirzyno
Data dodania: 08-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się nawiązać współpracę z zespołem The Quest Music Group w 2018 roku. Poprowadzona przez zespół impreza sylwestrowa dla Gości z Polski i Niemiec nabrała naprawdę profesjonalnego wymiaru, nasi Goście bawili się znakomicie i pozostawili wiele ciepłych słów i pochwał pod adresem zespołu w ankietach zadowolenia. Jesteśmy również bardzo mile zaskoczeni niezwykle ciepłym podejściem wszystkich członków zespołu zarówno do naszych nietypowych życzeń w trakcie imprezy, jak i do naszych Gości. Muzyka porywała wszystkich do tańca a nas zawojowała tak skutecznie, że mamy nadziejże że The Quest Music Group znajdzie w naszym Ośrodku przystań na wiele lat :) Serdecznie pozdrawiam, Rezydent OWR Bryza.
A
Agnieszka i Zbyszek
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-02-2019
Torzym
Data dodania: 05-02-2019
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Na wstępie zaczniemy od tego, że nie było to nasze wesele lecz urodziny naszego taty połączone z rocznicą ślubu rodziców.
Chcieli byśmy serdecznie podziękować zespołowi THE QUEST MUSIC GROUP za świetną zabawę i pełen profesjonalizm.
Zabawa trwała do białego rana a cała rodzina i znajomi byli zachwyceni całą ekipą. Dodamy jeszcze, że ze wszystkich naszych zabaw tanecznych, na których mieliśmy zaszczyt się bawić (a było ich dużo) ta była najlepsza i w bardzo dużym stopniu to właśnie wasza zasługa.

Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy.
Dokurniaki
C
Chris & Hanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-08-2018
Gostyń
Data dodania: 02-12-2018
Dear all

We are still amazed and so happy that we had you on our wedding. It was a time that we and our guests will never forget and your music made this special day absolute perfect! From beginning you put a special atmosphere and character to the party and you really rocked it! We can recommend to everyone the band and we are sure you will get the best party ever!

We wish you all the best and thank you so much

Hanna i Chris
J
Julita
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-11-2018
Śrem
Data dodania: 22-11-2018
Co tu dużo pisać, po prostu najlepszy zespół!!!!! Polecamy wszystkim, którzy chcą mieć najlepsza imprezę w swoim życiu, nie zapomniane chwile i
zadowolonych gosci. Jeszcze raz dziękujemy i pozdrawiamy Julita i Remigiusz.
M
Martyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-10-2018
Rogoźno
Data dodania: 13-11-2018
Bardzo dziękujemy całej czteroosobowej załodze The Quest Music Group za uświetnienie naszego wesela cudowne głosy, gra, wykony i aranżacje. Pełen profesjonalizm i świetny kontakt. Najlepszą recenzją niech będą głosy zadowolonych gości i nas, Pary Młodej, która bawiła się na własnym weselu, jak na najlepszej imprezie życia
Jeszcze raz wielkie dzięki

Pozdrawiamy serdecznie!
O
Ola i Adam
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-07-2018
Poznań
Data dodania: 03-08-2018
Dziękujemy zespołowi The Quest Music Group za wspaniałe wesele, które pomimo tego, że było prawie miesiąc temu ciągle jest wspominane przez naszych gości ;) Już w trakcie imprezy byliśmy zasypywani pytaniami jak dorwaliśmy The Quest Music Group! Muzyka wyrywała gości z zza stołu, świetna oprawa wokalna. To profesjonalny zespół, który włożył w nasze wesele wiele serca. Współpraca z członkami zespołu od początku przebiegała w bardzo miłej atmosferze, dograny każdy szczegół sprawił, że nie musieliśmy się martwić o przebieg imprezy. Jeszcze raz dziękujemy:)
A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-07-2018
Chobienice
Data dodania: 02-08-2018
Gdy ich pierwszy raz usłyszałam - mój teraz już mąż mówił - NIE!
Ale ja wiedziałam swoje, chciałam ich mieć!! i warto jest być upartym i jednak postawić na swoim!! teraz mi za to dziękuje :D bo sam podczas wesela mówił, że to jednak była najlepsza decyzja żeby wziąć THE QUEST na wesele!!
Nie tylko ich słyszeliśmy, ale okazało się że kilkoro naszych znajomych też się bawili przy głosach opisywanych tu muzyków.
Organizacja jak i zaangażowanie, do tego profesjonalizm i cudna atmosfera którą właśnie Oni nam stworzyli była tym, czego chcieliśmy!
Goście pytali się - skąd znamy takich muzyków.. :)

DZIĘKUJEMY!!!
pozdrawiamy
Państwo Gwizdała
Pokaż więcej opinii
Ewa

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:ILLUMINATI Grupa Artystyczna Ewa Belau
Imię i nazwisko:Ewa Wieczorek- Borak
Adres:Poznańul. Pocztowa 9
62-200woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:14:00 - 20:00
694-044...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
602-790...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 26-08-2009, liczba odwiedzin: 27089
Telefon
694-044...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
602-790...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie