Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 35

THE QUEST MUSIC GROUP - Pogotowie Muzyczne :) id:1635

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
THE QUEST MUSIC GROUP - Pogotowie Muzyczne :)

Ewa Ostatnio widziany dzisiaj
694-044...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
602-790...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (35)
Poznań, wielkopolskie
Data dodania: 26-08-2009
Liczba odwiedzin: 21863

Oferta Zespoły weselne Poznań

Jedyny zespół muzyczny w branży z CZWÓRKĄ PROFESJONALNYCH WOKALISTÓW!!! Prowadzenie zabaw i konferansjerka w językach angielskim i niemieckim! Zapraszamy na stronę internetową THEQUEST(kropka)PL
W skład zespołu wchodzą muzycy z wieloletnim doświadczeniem scenicznym i estradowym. The Quest Music Group jest zespołem zapewniającym doskonałą oprawę muzyczną na uroczystościach weselnych, imprezach firmowych, bankietach, galach i innych tego typu spotkaniach. Teren działania: cała Polska.
Podstawowy skład zespołu liczy cztery osoby. Istnieje możliwość poszerzenia instrumentarium. Preferowanym składem i najbardziej popularnym jest czteroosobowy ( z gitarzystą).

W naszym repertuarze znajduje się kilkaset piosenek polskich i zagranicznych. Na życzenie klienta przygotowujemy także utwory nie wchodzące w skład naszego repertuaru.

Zapewniamy:
* profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie
* sprzęt multimedialny
* konferansjerkę (także w językach: angielskim i niemieckim)
* didżejkę
* niebanalne gry i zabawy integrujące uczestników zabawy

Co nas wyróżnia:
* profesjonalizm (wykształcenie muzyczne, rzetelne podejście do wykonywanego repertuaru)
* otwartość na sugestie (czekamy na propozycje)
* spontaniczność (reagujemy błyskawicznie i z pomysłem)
* oddanie muzyce (tylko ona, zawsze na pierwszym miejscu)
* niebanalny repertuar

Instrumenty:

 • gitara basowa
 • gitara elektryczna
 • keyboard/organy
 • perkusja
 • pianino
 • saksofon

Pozostałe:

 • obsługa konferansjerska
 • mówimy po angielsku
 • mówimy po niemiecku
 • efekty świetlne
 • płyta DEMO audio
 • płyta DEMO video

W składzie:

 • wokalistka
 • wokalista
 • Ilość osób: 4

Cennik

Oferta nr 1
4400 / dzień

Opinie o THE QUEST MUSIC GROUP - Pogotowie Muzyczne :) Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: THE QUEST MUSIC GROUP - Pogotowie Muzyczne :) id:1635
Ilość głosów: 35
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Monika i Paweł
Monika i Paweł
(5)
Dodano: 14-06-2018
Data imprezy: 01-06-2018
Miejscowość: Grodzisk Wielkopolsko
Chciałbym z tego miejsca raz jeszcze, a sam już dokładnie z żoną nie pamiętamy, ile razy to uczyniliśmy PODZIĘKOWAĆ za cudowną zabawę podczas naszego wesela. :-)
Goście do dnia dzisiejszego dzwonią, piszą, zaczepiają Nas zadając pytania: SKĄD WAS WYCZAROWALIŚMY.
Lecz to nie była magia, ale czysty Profesionalizm przez duże "P". Pokazaliście wielką klasę, zaraziliście wręcz wszystkich swoimi wykonaniami utworów a goście chcieli jeszcze, i jeszcze, i jeszcze... Szkoda, że tak szybko ten czas upłynął i nie było możliwości na spokojnie porozmawiać z calą 5-osobową ekipą muzyczną.

Jesteście warci każdej wydanej złotówki, bo nie ma nic bardziej miłego dla mnie oraz mojej żony, jak pochwały i podziękowania za super taneczną weselną noc.

THE QUEST MUSIC GROUP jeszcze raz bardzo dziękujemy, to była przyjemność gościć Was i bawić się w rytm Waszej muzyki i jej wykonania. :-)Pozdrawiamy
Dawid
Dawid
(5)
Dodano: 11-05-2018
Data imprezy: 21-04-2018
Miejscowość: Poznań
Mija 3 tydzień od wesela a ja dopiero z żoną wracamy do życia.Na początku chciałbym podkreślić ze stronimy od wypisywania opinii na różne tematy nie zależnie od tego czy są one pozytywne czy negatywne. Wystawienie recenzji
THE QUEST MUSIC GROUP poczułem jako mój szczery obowiązek:) Dodam jeszcze ze byliśmy z moja żoną przez ostatnie 4 lata aż 10 razy na weselu!!! a więc mieliśmy porównanie i zwykle było 50/50 DJ albo zespół.Ja zawsze byłem zwolennikiem DJ, ale mieliśmy okazje usłyszeć ich u mojego przyjaciela na weselu i powiedziałem tak! JEŚLI KIEDYKOLWIEK DOJDZIE DO MOJEGO WESELA I STANIE SIĘ TAK ŻE BĘDZIE MIAŁ CZY MUSIAŁ ;) ZAGRAĆ ZESPÓŁ TO TYLKO ONI!
Po kilku słownych przepychankach zdecydowaliśmy się na THE QUEST MUSIC GROUP. NIE ŻAŁUJEMY ANI JEDNEJ CHWILI ZABAWY, KTÓRA NAM ZAPEWNILI. Co do plusów i minusów, nie było ani jednego ale z naszej strony ....ale żeby nie było za pięknie,podzielę się drobna anegdotka- ktoś na drugi dzień z naszych znajomych rzucił,że były ze dwie deko za długie przerwy (dwie osoby) po kilku dniach jak ochłonęliśmy po weselu zadzwoniłem jeszcze raz do Pani Ewy jeszcze raz podziękować za świetna zabawę i powiedziałem jej o powyższej sytuacji . Ona z uśmiechem, że to obsługa prosiła wraz z Szefem kuchni,żeby trochę występowali na dłużej bo w Goście ogóle nie jedzą i wszystko prawie schodzi ze stołów! (a jedzenie było też naprawdę dobre! ).Tak było!
Polecamy gorąco!
Mam nadzieje kiedyś do zobaczenia
Ewelina i Dawid Mejer
Magda i Łukasz
Magda i Łukasz
(5)
Dodano: 08-01-2018
Data imprezy: 30-12-2017
Miejscowość: Biskupice
Plusy:
- Piękny i czysty wokal (całego zespołu!)
- Świetne, podrywające do tańca aranżacje
- Bardzo szeroki repertuar z możliwością indywidualnego rozszerzania
- Profesjonalne prowadzenie wesela
- Elastyczność i pomoc w doborze zabaw
- Przemili i kulturalni ludzie!! :)

Minusy:
- ...jakie minusy? :)

Poza tym potwierdzamy słowa, które zespół zamieścił w opisie - spontaniczność, oddanie muzyce, otwartość - wszystko się zgadza. Czasem zespoły koloryzują swoje walory, ale co do Queściaków nie mamy żadnych zastrzeżeń. Organizowaliśmy zimowe wesele w świątecznym klimacie. Przygotowaliśmy dla gości przebrania (czapki Mikołaja, rogi reniferów itp.) -
zespół poprowadził dla nas set piosenek świątecznych zachęcając gości do wymieniania się przebraniami - było ekstra!!! :) Całe wesele poprowadzone na luzie i ze smakiem. Nie mogliśmy lepiej trafić.

Polecamy!
Magda i Łukasz
Marta&Jędrzej
Marta&Jędrzej
(5)
Dodano: 19-11-2017
Data imprezy: 16-06-2017
Miejscowość: Puszczykowo
Najdroższy zespole "The Quest" <3
Jakichkolwiek pochlebnych słów byśmy nie napisali, nadal trudno wyrazić zadowolenie nasze i naszych gości!
Silny i oryginalny wokal Pani Ewy, niesamowite brzmienie, charakter gitary Pana Witka jak i rewelacyjny wokal i zdolności aktorskie panów Arturów tworzą ten zespół tym jedynym, w pełni profesjonalnym, którego każdemu będziemy polecać !
Od strony muzycznej możemy jeszcze dodać, że talent każdego z członka zespołu w połączeniu daje wykonanie utworu brzmiące jak jego oryginał a nawet lepsze!
Od strony organizacyjnej świetna współpraca i duże zrozumienie. Pani Ewa zawsze pomocna, dobrze doradzi z głową pełną pomysłów - a to bardzo ważne ! O nic w trakcie wesela nie musieliśmy się martwić i tu ponownie wychodzi profesjonalizm i doświadczenie zespołu, który o wszystko zadbał!
Zabawy oczepinowe poprowadzone z kulturą przez Pana Artura wywołały na twarzach duuużo szerokiego uśmiechu, było się z czego pośmiać!
Śmiało i gorąco polecamy każdej parze, która stoi prze wyborem zespołu na wesele - The Quest to jedyny słuszny wybór i klucz do udanej zabawy!
Nam pozostaje czekać na kolejną zabawę z Wami przy Waszej muzyce na co całą rodziną liczymy!
Dziękujemy za stworzenie niezapomnianej atmosfery, bo to Wasza zasługa !

Z wdzięcznością i miłością dla Waszego talentu :)
Marta i Jędrzej
Paulina
Paulina
(5)
Dodano: 12-11-2017
Data imprezy: 20-10-2017
Miejscowość: Gniezno
Atmosfera jaką zespół stworzył pod czas naszego wesela sprzyjała niezwykle udanej zabawie i zadowoleniu gości! Teza postawiona przez wiele osób iż na własnym weselu nie będziecie się bawić, została obalona, i to właśnie dzięki The Quest :) Idealny dobór kawałków do sprzyjającej atmosfery sprawiały iż mało kto siedział, a większość gości czas spędzała na parkiecie ! Jeżeli ktoś tego sobie właśnie życzy to s czystym sumieniem potwierdzam i polecam zespół na każde wydarzenie wymagające oprawy muzycznej ! Nie żałujemy że właśnie na nich postawiliśmy !
Krzysiek
Krzysiek
(5)
Dodano: 29-10-2017
Data imprezy: 30-10-2016
Miejscowość: Poznań
Zespół godny polecenia. Bardzo fajnie grają i śpiewają. Na specjalne zamówienie przygotowali piosenkę na pierwszy taniec której nie mieli w repertuarze "Czesław Śpiewa & Mela Koteluk - Pieśn O Szcześciu", wyszła wspaniale. Widać, ze mają ogromne doświadczenie i zajmują się muzyką profesjonalnie. Do tego bardzo uśmiechnięci i kontaktowi. Serdecznie polecam.
Elzbieta
Elzbieta
(5)
Dodano: 22-10-2017
Data imprezy: 08-09-2017
Miejscowość: Lodz
THE QUEST MUSIC GROUP to traf w dziesiatke,doskonaly wybor w 100 % .
Polecam z calego serca gwarantuje udana impreze i wszyscy beda zadowoleni.
Nie ma utworu,ktorego by nie zaspiewali,kochaja to co robia dlatego sa doskonali.Jesli chodzi o jezyki obce rowniez bez zadnych barier a jest to czesto duzy problem znalesc zespol muzyczny,ktory zna chociaz jeden jezyk obcy.
Nasze wesele bylo polsko niemieckie dla Pani Ewy nie bylo problemu z jezyka polskiego bylo zaraz tlumaczone na jezyk niemiecki.Goscie z niemiec byli zafascynowani oprawa muzyczna i calym weselem.Moglabym pisac i pisac .Mlode pary,ktore szukaja zespolu muzycznego polecam THE QUEST MUSIC GROUP ,nie ma sie nad czym zastanawiac tylko szybko rezerwowac termin,ktory wam odpowiada!!!!!

Serdecznie dziekujemy za wszysto ,bylo naprawde wspaniale!!!!!!!!! Ela i Holger
Paulina Nożewska
Paulina Nożewska
(5)
Dodano: 08-10-2017
Data imprezy: 23-09-2017
Miejscowość: Dakowy Mokre
The Quest Music Group to najlepszy wybór jakiego mogliśmy dokonać. Profesjonalizm, klasa, kultura, wyczucie stylu i smaku to ich wizytówka! Rewelacyjni muzycy, którzy sprawiają, że nawet najbardziej "wybredni" goście są zachwyceni i oczarowani dźwiękami! Fantastyczny dobór repertuaru, otwarci na każde zachcianki, potrafiący zachęcić gości do zabawy. Jesteśmy szczęśliwi, że takiej klasy muzycy uświetnili naszą uroczystość!
Każda młoda para, która zastanawia się nad zespołem na swoje wesele, dokona najlepszego wyboru decydując się na The Quest! Komunikacja z przesympatyczną Panią Ewą, błyskawiczne ustalanie szczegółów wprowadza ogromny spokój, który jest na wagę złota w całej gorączce przygotowań ;)
Polecamy CAŁYM SERCEM !!!!!!!! i raz jeszcze serdecznie dziękujemy za wszystko!!! :) jesteście THE BEST! :)
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:ILLUMINATI Grupa Artystyczna Ewa Belau
Imię:Ewa
Nazwisko:Wieczorek- Borak
Województwo:wielkopolskie
Miejscowość:Poznań
Kod:62-200
Adres:Pocztowa 9

Godziny pracy

Pn:09:00 - 22:00
Wt:09:00 - 22:00
Śr:09:00 - 22:00
Cz:09:00 - 22:00
Pt:09:00 - 22:00
Sb:10:00 - 14:00
Nd:14:00 - 20:00

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.