Trio Gracja - oprawa muzyczna - film 1 Trio Gracja - oprawa muzyczna - film 1
Pokaż kolejny film

Trio Gracja - oprawa muzyczna id:19824

Poznań, wielkopolskie
(27)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
510-486...

O nas

Instrumenty:

  • altówka
  • flet
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

Nasz zespół składa się z trzech nastawionych przyjaźnie i optymistycznie do świata muzyków w składzie:
Agata – wiolonczela,
Julia – skrzypce,
Antonina- altówka
Jesteśmy zespołem, który posiada wieloletnie doświadczenie w oprawach muzycznych różnych wydarzeń kulturalnych i uroczystości ślubnych.
Nasz profesjonalizm poparty jest solidną edukacją na poziomie zaawansowanym w akademiach muzycznych.
Elastycznie dopasowujemy czas oprawy muzycznej do bieżących wydarzeń w trakcie uroczystości.
Staramy się tworzyć dyskretne, eleganckie tło do podniosłego wydarzenia jakim jest uroczystość zawarcia związku małżeńskiego.
Na życzenie możemy zorganizować spotkanie mające na celu przysłuchaniu się na żywo naszej grze i tym samym ułatwić wybór repertuaru.
Jesteśmy solidnym, odpowiedzialnym, wyjątkowo punktualnym zespołem. Muzykowanie to nasza pasja. Stale podnosimy swoje kompetencje biorąc udział w cyklicznych przesłuchaniach regionalnych i krajowych oraz uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez wybitnych profesorów muzyki.
Jesteśmy w stanie zadowolić zarówno osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z muzyką klasyczną, jak również osoby wyjątkowo wrażliwe na wszelkie nieczyste dźwięki.
Dajemy Państwu gwarancje perfekcyjnego wykonania powierzonego zdania i możliwość delektowania się piękną muzyką.

Zobacz zdjęcia (19)
Trio Gracja - oprawa muzyczna, Poznań - zdjęcie 1
Trio Gracja - oprawa muzyczna, Poznań - zdjęcie 2 Trio Gracja - oprawa muzyczna, Poznań - zdjęcie 3 Trio Gracja - oprawa muzyczna, Poznań - zdjęcie 4 Trio Gracja - oprawa muzyczna, Poznań - zdjęcie 5
Trio Gracja - oprawa muzyczna, Poznań - zdjęcie 6
1 / 19

Oferta Trio Gracja

Oferta nr 1

Cena jest zależna od wybranego pakietu oraz miejscowości, gdzie odbywa się ceremonia.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży i umiejętnościami gry na instrumentach, które rozwijałyśmy w szkołach muzycznych i na studniach. Często, ze względu na naszą wiedzę z innych ceremonii na których grałyśmy, udzielamy Wam również podpowiedzi na co zwrócić uwagę, o czym prawdopodobnie nawet nie pomyśleliście! Wiele klientów trafia do nas "pocztą pantoflową" od byłych klientów, dlatego możecie nam w 100% zaufać, będziecie na pewno zadowoleni! Najważniejsza jest dla nas dobra organizacja i piękna gra <3

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Moglibyście pomyśleć, że jeżeli gramy od kilku lat na ceremoniach może być to dla nas nudne... absolutnie nie! Każdy ślub to inna Para Młoda, inne miejsce, inny charakter ślubu. To wszystko sprawia, że każdy ślub jest piękny na swój sposób i sprawia nam to wiele radości. Zawsze nas coś zaskoczy! :D

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza przygoda w branży ślubnej rozpoczęła się w 2013 roku, zatem mija już 10 lat!. Jako Trio Gracja gramy razem od 2015 :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jak sama nasza nazwa wskazuje zazwyczaj występujemy jako trio - trzy osoby, które grają na skrzypcach, altówce i wiolonczeli. Dodatkowo współpracujemy z flecistką oraz wokalistkami rozrywkowymi i operowymi, które sprawią, że Wasze ceremonie będą jeszcze bardziej podniosłe.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Z racji tego, że jesteśmy muzykami zawsze miałyśmy dużo obowiązków, dlatego nauczyłyśmy się dobrej organizacji - wykorzystujemy to także podczas przygotowania dla Was naszej usługi. Dodatkowo, w razie niespodziewanych nagłych zmian, staramy się zawsze dostosowywać, tak jak w muzyce - trzeba umieć dobrze improwizować :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, dlatego, gdy macie pomysł, aby zagrał na ceremonii jeszcze jakiś dodatkowy instrument, bądź chcecie usłyszeć swój ulubiony utwór, którego nie mamy w repertuarze - zawsze staramy się to zrealizować <3

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej - tym lepiej. Istnieje wtedy większa szansa, że będziemy miały jeszcze wolny termin. Zdarzają się Pary Młode, które zwracają się do nas nawet 2 lata przed ślubem! Dlatego, jeżeli jeszcze do nas nie napisaliście, koniecznie to zróbcie! :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Z naszymi Parami Młodymi kontaktujemy się zazwyczaj mailowo, jednak ze względu na Waszą wygodę używamy również messengera i whatsappa. Gdy musimy porozmawiać kontaktujemy się telefonicznie, a przed samym ślubem często korzystamy z aplikacji zoom czy skype, by móc się jeszcze przed ślubem zobaczyć <3 (jeżeli nie mieliśmy okazji poznać się na żywo). Z racji charakteru naszej usługi na początku przy zapytaniu otrzymujemy od Was podstawowe informacje o ślubie, resztę uzgadniamy tydzień do max. 3 tygodni przed ślubem. Jest to dla nas i dla Was najlepszy czas, gdyż jesteście już w pełni skoncentrowani na ceremonii.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy studentkami i absolwentkami Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu .

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Oprócz ślubów kościelnych i cywilnych, na których najczęściej gramy, zdarza nam się brać udział także w ślubach humanistycznych. Mają one swój scenariusz, dopasowany do oczekiwań Par Młodych. Jest to dla nas większe wyzwanie, gdyż musimy dokładnie omówić jak będzie wyglądała ceremonia i dopasować do niej momenty gry. Zdarza się również, że ślub ma swój motyw - jedna z naszych Par uwielbiała Gwiezdne Wojny. Dopasowałyśmy zatem nasz repertuar pod ich upodobania :) Wszystko o czym myślicie jest w 99% możliwe do zrealizowania, musicie nas tylko o to zapytać :D

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Trio Gracja (27)

Trio Gracja - oprawa muzyczna id:19824
Średnia ocen: 4,99 / 5 z 27 opinii
4,99
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poledno
Data dodania: 23-05-2023

Dzięki dziewczynom z Trio Gracja nasz ślub wyglądał jak z bajki 💜 Goście byli zachwyceni ich piękną grą i umiejętnościami. Muzyka wprowadziła gości w odpowiedni nastrój i wzruszyła ich do łez. Dziękujemy za upiększenie nam tego dnia! 💜💜💜

A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: opublikowana
1
Ślubne Q&A: 1 odpowiedź
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 04-05-2023

Cudowne oprawa muzyczna! Zatrudniliśmy Dziewczyny na oprawę ślubu kościelnego i była to jedna z najlepszych decyzji podczas planowania uroczystości. Zebraliśmy ogrom pochwał od gości, którzy mówili, że nie byli jeszcze na tak pięknej uroczystości. Za nami trochę ślubów i podzielamy ich opinie, chociaż nasza jest oczywiście subiektywna 😊 Bardzo dziękujemy, że sprawiłyście, że nasz dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Agata
13-05-2023

Cieszymy się, że udało nam się spełnić Wasze i gości oczekiwania ❤ Dziękujemy za miłe słowa 😊

Z
Zuzia i Arek
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-09-2022
Tłokinia Kościelna
Data dodania: 15-11-2022

Dziewczyny spisały się na medal ! Jesteśmy ogromnie wdzięczni za oprawę muzyczną podczas ceremonii ślubnej i nie tylko - także podczas życzeń przed Pałacem Tłokinia. Posiadają szeroki repertuar, są utalentowane i łezka w oku się kręci, kiedy wspominamy ten dzień <3 Klasyka ponad klasyką. Dziewczyny pięknie się prezentują i sprawiają, że Wasz ten jedyny dzień, staje się jeszcze bardziej wyjątkowy :) Serdecznie polecamy, Zuza i Arek

Agata
24-02-2023

Dziękujemy ❤️ Gra dla Was była dla nas przyjemnością 😊

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-09-2022
Luboń
Data dodania: 14-11-2022

Bardzo polecam współpracę z Trio Gracja! Super kontakt z dziewczynami, wypytywały o każdy szczegół ceremonii. Wszystko poszło sprawnie, zgodnie z ustaleniami. Mega wzruszająca atmosfera dzięki tej oprawie muzycznej. Z całego serca polecam jak Panna Młoda :)

Agata
24-02-2023

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa ❤️

Z
Zosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2022
Czacz
Data dodania: 04-11-2022

Od samego początku współpracy kontakt był bezproblemowy. Dziewczyny były pomocne w sprawie doboru repertuaru, z niczym problemu nie było. Wszystko zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Cała oprawa muzyczna byla fenomenalna, od początku każdy byl zachwycony, nawet łezki w oku się zakręciły. Z czystym sercem możemy polecić!
Dziękujemy raz jeszcze😍
Zosia i Karol

Agata
09-11-2022

Bardzo dziękujemy za miłe słowa 🥰

K
Konrad
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Puszczykowo
Data dodania: 11-09-2022

Dziewczyny cudownie zagrały na naszym ślubie plenerowym oraz na pierwszej części przyjęcia weselnego. Na wejście pary młodej rozbrzmiała aranżacja utworu spoza standardowego repertuaru i efekt był dokładnie taki, jak to sobie wymarzyliśmy. Goście naprawdę nie szczędzili komplementów w kwestii oprawy muzycznej. Kontakt i ustalanie wszystkich szczegółów dotyczących uroczystości również na najwyższym poziomie. Wszystko super - serdecznie polecamy :)

Agata
21-09-2022

Dziękujemy za przemiłe słowa 😍 Z przyjemnością grało się dla Was 💙

J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2022
Wybrane firmy: 2 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Szyszłowo
Data dodania: 26-08-2022

Dziewczyny z Trio Gracja są absolutnie fantastyczne i absolutnie utalentowane. Nie mogliśmy wybrać lepszego trio na nasz ślub. Od zapytania o ofertę po sam ślub współpraca wspaniała w przemiłej atmosferze. Panie z Trio Gracja mają naprawdę bogaty i różnorodny repertuar, z którego każdy wybierze coś dla siebie. Już od pierwszych nut Trio Gracja sprawiło, że ceremonia ślubu cywilnego zamieniła się w coś magicznego. Zarówno goście jak i my byliśmy bardzo wzruszeni. Dziękuję i serdecznie polecam!:)

Agata
08-09-2022

Dziękujemy za piękne słowa ❤️ Miejsce klimatyczne to i ceremonia piękna :) Pozdrawiamy serdecznie!

M
Marianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Żurawiec
Data dodania: 11-07-2022

Współpraca z Trio Gracja to był strzał w 10! Pani Agata od samego początku urzekła nas swoim pozytywnym nastawieniem i sympatią. Przez cały okres planowania naszego ślubu, Trio Gracja pozostawało z nami w stałym kontakcie, dając swoje szczere opinie i trafne porady. Zarówno my jak i nasi goście byliśmy oczarowani występem i aparycją pań. Jak ślub, to tylko przy muzyce Trio Gracja :) Najszczerzej polecamy,
Małżonkowie z 4.06.22

Agata
14-07-2022

Bardzo dziękujemy za przemiłe słowa ❤️❤️❤️
Pozdrawiamy serdecznie!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Trio Gracja

Nazwa firmy: Trio Gracja
Imię: Agata 
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
510-486...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 6010
Zadzwoń
510-486...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie