Oprawa ślubu Trio Gracja

Poznań, wielkopolskie
(32)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
510-486...

Instrumenty:

  • altówka
  • flet
  • skrzypce
  • wiolonczela

Śpiew:

  • śpiew damski

O nas

Nasz zespół składa się z trzech nastawionych przyjaźnie i optymistycznie do świata muzyków w składzie:
Agata – wiolonczela,
Julia – skrzypce,
Antonina- altówka
Jesteśmy zespołem, który posiada wieloletnie doświadczenie w oprawach muzycznych różnych wydarzeń kulturalnych i uroczystości ślubnych.
Nasz profesjonalizm poparty jest solidną edukacją na poziomie zaawansowanym w akademiach muzycznych.
Elastycznie dopasowujemy czas oprawy muzycznej do bieżących wydarzeń w trakcie uroczystości.
Staramy się tworzyć dyskretne, eleganckie tło do podniosłego wydarzenia jakim jest uroczystość zawarcia związku małżeńskiego.
Na życzenie możemy zorganizować spotkanie mające na celu przysłuchaniu się na żywo naszej grze i tym samym ułatwić wybór repertuaru.
Jesteśmy solidnym, odpowiedzialnym, wyjątkowo punktualnym zespołem. Muzykowanie to nasza pasja. Stale podnosimy swoje kompetencje biorąc udział w cyklicznych przesłuchaniach regionalnych i krajowych oraz uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez wybitnych profesorów muzyki.
Jesteśmy w stanie zadowolić zarówno osoby, które na co dzień nie mają do czynienia z muzyką klasyczną, jak również osoby wyjątkowo wrażliwe na wszelkie nieczyste dźwięki.
Dajemy Państwu gwarancje perfekcyjnego wykonania powierzonego zdania i możliwość delektowania się piękną muzyką.

Oferta nr 1

Cena jest zależna od wybranego pakietu oraz miejscowości, gdzie odbywa się ceremonia.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Jesteśmy zespołem z wieloletnim doświadczeniem w branży i umiejętnościami gry na instrumentach, które rozwijałyśmy w szkołach muzycznych i na studiach. Często, ze względu na naszą wiedzę z innych ceremonii na których grałyśmy, udzielamy Wam również podpowiedzi na co zwrócić uwagę, o czym prawdopodobnie nawet nie pomyśleliście! Wiele klientów trafia do nas "pocztą pantoflową" od byłych klientów, dlatego możecie nam w 100% zaufać, będziecie na pewno zadowoleni! Najważniejsza jest dla nas dobra organizacja i piękna gra <3

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Moglibyście pomyśleć, że jeżeli gramy od kilku lat na ceremoniach może być to dla nas nudne... absolutnie nie! Każdy ślub to inna Para Młoda, inne miejsce, inny charakter ślubu. To wszystko sprawia, że każdy ślub jest piękny na swój sposób i sprawia nam to wiele radości. Zawsze nas coś zaskoczy! :D

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Nasza przygoda w branży ślubnej rozpoczęła się w 2013 roku, zatem w 2023 mija już 10 lat!. Jako Trio Gracja gramy razem od 2015 :)

W jakim składzie realizujemy usługę?

Jak sama nasza nazwa wskazuje zazwyczaj występujemy jako trio - trzy osoby, które grają na skrzypcach, altówce i wiolonczeli. Dodatkowo współpracujemy z flecistką oraz wokalistkami rozrywkowymi i operowymi, które sprawią, że Wasze ceremonie będą jeszcze bardziej podniosłe.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Z racji tego, że jesteśmy muzykami zawsze miałyśmy dużo obowiązków, dlatego nauczyłyśmy się dobrej organizacji - wykorzystujemy to także podczas przygotowania dla Was naszej usługi. Dodatkowo, w razie niespodziewanych nagłych zmian, staramy się zawsze dostosowywać, tak jak w muzyce - trzeba umieć dobrze improwizować :)

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Do każdej Pary Młodej podchodzimy indywidualnie, dlatego, gdy macie pomysł, aby zagrał na ceremonii jeszcze jakiś dodatkowy instrument, bądź chcecie usłyszeć swój ulubiony utwór, którego nie mamy w repertuarze - zawsze staramy się to zrealizować <3

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im wcześniej - tym lepiej. Istnieje wtedy większa szansa, że będziemy miały jeszcze wolny termin. Zdarzają się Pary Młode, które zwracają się do nas nawet 2 lata przed ślubem! Dlatego, jeżeli jeszcze do nas nie napisaliście, koniecznie to zróbcie! :)

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Z naszymi Parami Młodymi kontaktujemy się zazwyczaj mailowo, jednak ze względu na Waszą wygodę używamy również messengera i whatsappa. Gdy musimy porozmawiać kontaktujemy się telefonicznie, a przed samym ślubem często korzystamy z aplikacji zoom czy skype, by móc się jeszcze przed ślubem zobaczyć <3 (jeżeli nie mieliśmy okazji poznać się na żywo). Z racji charakteru naszej usługi na początku przy zapytaniu otrzymujemy od Was podstawowe informacje o ślubie, resztę uzgadniamy tydzień do max. 3 tygodni przed ślubem. Jest to dla nas i dla Was najlepszy czas, gdyż jesteście już w pełni skoncentrowani na ceremonii.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Jesteśmy studentkami i absolwentkami Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu .

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Oprócz ślubów kościelnych i cywilnych, na których najczęściej gramy, zdarza nam się brać udział także w ślubach humanistycznych. Mają one swój scenariusz, dopasowany do oczekiwań Par Młodych. Jest to dla nas większe wyzwanie, gdyż musimy dokładnie omówić jak będzie wyglądała ceremonia i dopasować do niej momenty gry. Zdarza się również, że ślub ma swój motyw - jedna z naszych Par uwielbiała Gwiezdne Wojny. Dopasowałyśmy zatem nasz repertuar pod ich upodobania :) Wszystko o czym myślicie jest w 99% możliwe do zrealizowania, musicie nas tylko o to zapytać :D

Oprawa ślubu Trio Gracja
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 32 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
I
Iga
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-06-2024
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Połajewo
Data dodania: 09-06-2024

Polecamy dziewczyny! Szeroki repertuar, piękne wykonanie, odpowiednia prezencja, wszystko bez zarzutu. Na etapie przed weselem Agata służyła radą, kontaktowała się z odpowiednim wyprzedzeniem, tak by wszystko było dopięte na ostatni guzik. Dziewczyny wykonały także na naszą prośbę utwór spoza repertuaru. Współpraca z nimi, to była przyjemność. :)

K
Kornelia
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Wierzenica
Data dodania: 25-05-2024

Bardzo polecam Trio Gracja. Przepiękna, wzruszająca oprawa muzyczna, dbałość o każdy detal, bezproblemowy kontakt - pełen profesjonalizm :) Dziękujemy pięknie :)

Agata
16-06-2024

Bardzo dziękujemy za miłe słowa!

G
Gosia & Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 31-08-2023
Jastrowie
Data dodania: 10-11-2023

Wielkie DZIĘKI za oprawę muzyczną, która sprawiła, że nasza uroczystość stała się piękniejszą niż mogliśmy sobie wymarzyć.
Jeśli chcecie rozpłynąć się w zachwycie muzyką to szczerze polecamy współpracę z Trio Gracja!
Pozdrawiamy,
Gosia i Piotr

A
Anna
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 29-07-2023

Jesteśmy zachwyceni i szczerze polecamy! Od pierwszego kontaktu czuć zaangażowanie i pomoc we wszystkich wyborach. Stały kontakt mailowy i telefoniczny dawał nam pewność, że wszystko będzie perfekcyjne. Dziewczyny jeszcze przed ślubem pojechały same na miejsce ceremonii, żeby wybadać sprawę oraz pomogły wybrać utwory z ogromnego repertuaru. W dniu ceremonii praktycznie same wszystko zorganizowały, my nie musieliśmy nad niczym czuwać. Wyglądały przepięknie, a zagrały jeszcze lepiej! I my i nasi goście byliśmy zachwyceni. Dziękujemy za nadanie charakteru i zagranie naszych ulubionych utworów w ten wyjątkowy dla nas dzień! <3

Agata
18-02-2024

Bardzo dziękujemy za zaufanie <3 cieszymy się, że mogłyśmy towarzyszyć Wam w tym wyjątkowym dniu!

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-07-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Suchary
Data dodania: 26-07-2023

Brak nam słów by wyrazić jak bardzo jesteśmy zadowoleni!!! Pomimo tego, że minęło już kilka dni od naszego ślubu, każdy z rozmarzeniem wspomina muzykę z kościoła. Było wzruszająco, romantycznie, przepięknie! Skromne, utalentowane i przesympatyczne! Pani Agata posiada ogrom cierpliwości, cały czas nad wszystkim czuwała, anioł! To wszystko dzięki Wam! Dziewczyny jesteście niesamowite, po prostu klasa światowa!!! ❤️ Każdemu będę Was polecać!

J
Jakub Gabała
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Leszno
Data dodania: 20-06-2023

Bez Trio Gracja zdecydowanie to nie byłaby ta sama ceremonia. Goście niepytani sami z siebie mówili, że dzięki ich muzyce było naprawdę pięknie.

Agata
18-11-2023

❤️❤️❤️ zadowolić Was i gości! Cieszymy się, że się udało ;)

G
Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-05-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poledno
Data dodania: 23-05-2023

Dzięki dziewczynom z Trio Gracja nasz ślub wyglądał jak z bajki 💜 Goście byli zachwyceni ich piękną grą i umiejętnościami. Muzyka wprowadziła gości w odpowiedni nastrój i wzruszyła ich do łez. Dziękujemy za upiększenie nam tego dnia! 💜💜💜

A
Andrzej
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2023
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
1
Ślubne Q&A: 1 odpowiedź
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Poznań
Data dodania: 04-05-2023

Cudowne oprawa muzyczna! Zatrudniliśmy Dziewczyny na oprawę ślubu kościelnego i była to jedna z najlepszych decyzji podczas planowania uroczystości. Zebraliśmy ogrom pochwał od gości, którzy mówili, że nie byli jeszcze na tak pięknej uroczystości. Za nami trochę ślubów i podzielamy ich opinie, chociaż nasza jest oczywiście subiektywna 😊 Bardzo dziękujemy, że sprawiłyście, że nasz dzień stał się jeszcze bardziej wyjątkowy.

Agata
13-05-2023

Cieszymy się, że udało nam się spełnić Wasze i gości oczekiwania ❤ Dziękujemy za miłe słowa 😊

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Trio Gracja
Imię: Agata 
Adres: Poznań, woj. wielkopolskie
510-486...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 7524
Zadzwoń
510-486...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie