Tomasz Jargieło Fotografia id:18390

Oferta
Dodaj do plannera

Witam, nazywam się Tomasz Jargieło. Fotografia jest moją pasją już od dawna. Jakiś czas temu postanowiłem zająć się tym zawodowo i tak oto jestem fotografem ślubnym. To tylko tak krótko na wstępie.

Obecnie mieszkam w Lublinie i fotografuję na terenie całego województwa lubelskiego. Posiadam uprawnienia do fotografii w obiektach sakralnych w Archidiecezji Lubelskiej. Swoje zlecenia wykonuję pełnoklatkowymi aparatami marki Nikon.

Dlaczego fotografia ślubna? Lubię kontakt z ludźmi i nowe wyzwania, lubię szukać ciekawych kadrów. Na zdjęciach chcę utrwalać najważniejsze chwile, których sami czasem nie możemy dostrzec . Oczywiście jestem też otwarty na inne propozycje i nie ograniczam się tylko do fotografii ślubnej.

Wszystkie moje zdjęcia są poddane obróbce i nigdy nie oddaje takich, których mógłbym się wstydzić. Staram się pracować nad sobą i udoskonalać swoje umiejętności. Każdy reportaż to nowe wyzwania oraz nowe doświadczenia, staram się aby każdy kolejny był coraz lepszy.

Zainteresowanych zdjęciami i ofertą zapraszam do kontaktu, chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Oferuję bezstresową współpracę w przyjemnej atmosferze.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Cennik

Orientacyjna cena: 2800 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Tomasz Jargieło Fotografia
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin
Data dodania: 20-01-2016
Liczba odwiedzin: 218

Nowe ogłoszenia