Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 0

Tomasz Nykiel / Wodzireje Collectiv Dj na Wesele id:22544

Kontakt

502-443...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
Napisz wiadomość
Dębica, podkarpackie
Data dodania: 22-08-2016
Liczba odwiedzin: 593

Oferta

Skład 1 osobowy 1200zł - DJ.
Skład 2 osobowy 1700zł - DJ + Wokalistka.
16 lat doświadczenia! Bezkompromisowy profesjonalizm w przystępnej cenie :)

Ślub i wesele to dla każdego najważniejszy dzień w życiu, a oprawa muzyczna i oświetleniowa imprez takiej rangi jest bardzo istotna. Dlatego organizację warto powierzyć doświadczonym w tej branży profesjonalistom. Prezentujemy nowoczesny zespół: DJ/Wodzirej + Wokalistka lub Wokalista do wyboru!

Przede wszystkim gwarantujemy Wam wspaniałą atmosferę, niezapomnianą noc pełną zabawy i radości dekorację światłem oraz szeroki repertuar muzyczny zapewniony przez specjalnie przygotowanego prezentera/wodzireja.
Realizujemy Wasze i nasze świetne pomysły. Pomagamy w tzw scenariuszu weselnym oraz przeprowadzamy specjalnie przygotowane i selekcjonowane zabawy weselne i "oczepinowe". Kierujemy się zasadą: "każda uroczystość ma być niezapomniana". Dodatkowo wisienką na torcie jest wokalistka (do wyboru z pośród 6) która bardzo spodoba się starszej publiczności ;)
To Państwa jeden z najważniejszych dni w życiu, a my jesteśmy od tego aby każdy pamiętał go na zawsze! Naszą dewizą jest pasja i przede wszystkim jakość.

Zachęcamy do tradycyjnego spotkania, gdzie będziemy mogli zaprezentować się w sposobie organizacji Państwa uroczystości.

Szczegóły:

  • mówię po angielsku

Cennik

Oferta nr 1
1200 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Collectiv
Imię:Tomasz
Nazwisko:Nykiel
Województwo:podkarpackie
Miejscowość:Dębica
Kod:39-200
Adres:Krucza 102

Nowe ogłoszenia