Zobacz zdjęcia (5)
Tradycyjne wyroby stół wiejski na wesela - Firma Kamiński, Kielce - zdjęcie 1
Tradycyjne wyroby stół wiejski na wesela - Firma Kamiński, Kielce - zdjęcie 2 Tradycyjne wyroby stół wiejski na wesela - Firma Kamiński, Kielce - zdjęcie 3 Tradycyjne wyroby stół wiejski na wesela - Firma Kamiński, Kielce - zdjęcie 4 Tradycyjne wyroby stół wiejski na wesela - Firma Kamiński, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Tradycyjne wyroby stół wiejski na wesela - Firma Kamiński id:42111

Kielce, świętokrzyskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Nasza firma już prawie z 30 letnią tradycją, tworzy z pasją doskonałe wyroby wędliniarskie, które zdobyły uznanie klientów oraz zdobywało cenne odznaczenia.

Nasze produkty odznaczone zostały certyfikatem "Doceń Polskie", programu który propaguje produkty spożywcze wysokiej jakości.

Wasi goście na weselu zasługują na to co tradycyjne i najznakomitsze, dlatego chcemy zaoferować własne pyszne wyroby na ten jakże ważny dzień w Waszym życiu.

Oferujemy stoły w trzech różnych odsłonach :
Tradycyjnym
Rustykalnym
oraz Nowoczesnym,
tak, aby dopasować się do waszych potrzeb, gustu oraz aranżacji sali.
Na pewno znajdziesz pośród nich ten wymarzony wiejski stół.

Stół, z którego goście będą się częstować wykwintnymi pasztetami, salcesonami, kabanosami czy autorskimi kiełbasami. Nie zabraknąć może również pysznych szynek,smalcu, boczków czy pieczonych golonek. Ale to nie wszystko, co możecie sobie zażyczyć, aby się znalazło na waszym stole.

Również możecie złożyć zamówienie na majestatycznie oraz elegancko się prezentującego pieczonego, faszerowanego prosiaka. Jeśli to za duża propozycja to alternatywnie rekomendujemy indyka, gęś lub kaczkę.

W ofercie posiadamy również domowej roboty dodatki, świetnie komponujące się z naszymi mięsnymi specjałami. Między innymi: domowy chrzan, ćwikła, grzybki marynowane czy ogórki małosolne.

Wszystko przygotowane z dbałością o najdrobniejszy szczegół, który składa się w najsmaczniejszy smak rzemieślniczych wyrobów...
Sprawdź naszą ofertę, podaj własnym gościom wyroby, które długo im zapadną w pamięci przez sposób podania jak i smak.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Kielce, , 25-332, woj. świętokrzyskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 06:00 - 19:00 Wt: 06:00 - 19:00 Śr: 06:00 - 19:00 Cz: 06:00 - 19:00 Pt: 06:00 - 19:00 Sb: 06:00 - 19:00 Nd: nieczynne
liczba odwiedzin: 3079

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie