Studio Kolektyw - piękne ZDJĘCIA i FILM! id:22820

Oferta
Dodaj do plannera

Trzech kumpli, trzy charaktery, jedna pasja. Nasze ścieżki połączyła fascynacja sztuką wizualną - filmem i fotografią, ale także spójne podejście do tematu. Rozumiemy się bez słów i zarażamy dobrym humorem :)

Podczas ślubnych reportaży, od przygotowań po nocną zabawę, stajemy się niezauważalnymi świadkami niepowtarzalnych emocji. Staramy się oddać ten wyjątkowy klimat w formie czegoś więcej niż zwykły film czy zdjęcia - jako niezapomnianą i niezwykle osobistą pamiątkę, która nigdy nie stanie się nudna. Każdy szczegół jest dla nas istotny. Zarejestrujemy każdy detal i każdą wyjątkową chwilę, a jednocześnie pozostaniemy niemal niewidoczni i nie popsujemy Wam zabawy wielkim sprzętem i zaglądaniem gościom do talerzy ;)

Choć staramy się zachować swój własny niepowtarzalny styl, do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a zatem niezależnie od tego, czy oczekujecie nowoczesnego filmu w formie teledysku ślubnego lub wolicie bardziej tradycyjny, potrzebujecie zdjęć z przygotowań, sesji narzeczeńskiej, plenerowej w strojach ślubnych oraz filmu albo zdjęć z podziękowaniami dla rodziców, zgłoście się do nas! Każde zlecenie jest dla nas niesamowitą przygodą! Będziemy niezwykle wdzięczni, jeśli zechcecie włączyć nas do świętowania Waszego wyjątkowego dnia :)

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • plener
  • sesja narzeczeńska

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 4500 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Studio Kolektyw - piękne ZDJĘCIA i FILM!
Województwo:pomorskie
Miejscowość:Gdańsk
Data dodania: 12-09-2016
Liczba odwiedzin: 125

Nowe ogłoszenia