TY&JA; zespół muzyczny id:19665

Oferta
Dodaj do plannera

Zespół muzyczny TY&JA; - to nasza miłość, pasja, życie. To również gwarancja dobrej zabawy.

"Dobry zespół to 75% sukcesu dla udanej imprezy. To właśnie on tworzy klimat biesiady weselnej i zagrzewa do wspólnej zabawy." Cytat ten możemy podeprzeć naszym wieloletnim doświadczeniem, gdyż początki i pierwszy skład zespołu to już rok 1989. Następnie były zmiany przebudowy zespołu, ale dwaj założyciele Heniek i Darek wciąż są i grają razem. Obecny skład mamy od 2006 roku. Jest to skład optymalny, by grać naprawdę dobrą muzykę. Perkusja w zespole nadaje imprezom elegancji, a muzyce którą gramy - żywy rytm (jak bicie serca). Gitara basowa tworzy tło muzyczne i rytmiczne. Gitara solowa i klawisze melodyjnie wykańczają całość manewrując z trzema wokalami. Saksofon nadaje pikanterii i specyficznego, gorącego klimatu.

Warto także podkreślić, że nasz zespół gra dodatkowo na instrumentach przenośnych takich jak np. akordeon czy saksofon. Są one wykorzystywane w trudniejszych warunkach np. plenerowych (bez użycia prądu, nagłośnienia, czy w czasie drogi do wyznaczonego celu imprezy).

Wszystko to po to, abyśmy mogli od początku do końca towarzyszyć Wam dobrą zabawą. Gramy na weselach, festynach, choinkach, zabawach sylwestrowych i innych imprezach okolicznościowych. W naszym szerokim repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż proponujemy muzykę począwszy od lat 60 aż do najnowszych hitów.

Prowadzimy na naszych imprezach śpiewanie biesiadne razem z gośćmi, co bardzo integruje wszystkich obecnych. Dbamy o dobrą zabawę i miłą atmosferę na naszych imprezach Gramy głównie w województwie lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim. Inne, dalsze wyjazdy nie są nam obce po wcześniejszym ustaleniu telefonicznym.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • gitara basowa
  • gitara elektryczna
  • keyboard/organy
  • perkusja
  • saksofon

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • granie przy wyprowadzeniu

Skład:

  • wokalista
  • Ilość osób: 4

Cennik

Orientacyjna cena: 3500 PLN / wesele

Cena jest uzależniona od odległości gdzie mamy do jechać. Oczywiście gramy również na poprawinach cena do ustalenia. Inne województwa też nie stanowią żadnego problemu po wcześniejszym ustaleniu.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

691-858...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

TY&JA; zespół muzyczny
Imię:Darek
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Chmielek
Kod:23-412
Adres:CHMIELEK
Data dodania: 25-02-2016
Liczba odwiedzin: 195

Polecamy

Nowe ogłoszenia