Imprezowoo Premium DJ

3700 zł
Kraków, małopolskie
(20)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
798-498...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • skrzypce

O nas

Witajcie! Jestem Gracjan, twórczy architekt Waszych wymarzonych wesel! Przez ostatnie 6 lat doskonaliłem sztukę organizacji niezapomnianych ceremonii, kierując się Waszymi marzeniami o idealnym dniu ślubu.

Muzyka jest moją duszą, a ja jestem mistrzem w jej kreowaniu. Absolwent szkoły muzycznej z bogatym doświadczeniem w prowadzeniu różnorodnych imprez okolicznościowych. Moje umiejętności to efekt pasji pielęgnowanej od dzieciństwa i nieustannego doskonalenia na licznych szkoleniach.

Moje wydarzenia to kwintesencja nowoczesności spleciona z tradycją. Dostosowuję się do Waszych preferencji muzycznych, zapewniając niezapomniane chwile rozrywki i dobrego samopoczucia Waszych gości. Moje atuty to:

Innowacyjne zabawy i kreatywne animacje taneczne.
Rozległy wybór repertuaru muzycznego, spełniający najwyższe wymagania.
Skupienie na kulturze, jakości oraz pełnym profesjonalizmie.
Wyjątkowe efekty specjalne, w tym widowiskowe wyrzutnie ognia i iskier.
Kreacja magicznych chwil, w tym efektowne tańce w chmurach i widowiskowe pokazy pirotechniczne.
Możliwość skorzystania z ekskluzywnej Tesli, dodającej blasku Waszemu ślubowi.
Fotobudka 360 oraz klasyczna w atrakcyjnej cenie
Jakość moich usług stoi u szczytu mojej troski. Mój sprzęt jest regularnie sprawdzany i modernizowany, aby zapewnić Wam najwyższy poziom na każdym etapie imprezy.

Zorganizujmy wspólnie wesele Waszych marzeń!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oczywiście, przedstawiam kilka argumentów, dlaczego warto skorzystać z naszych usług DJ-a na wesele:

Doświadczenie: Jesteśmy zespołem doświadczonych DJ-ów, którzy mają za sobą wiele udanych wesel i innych imprez. Dzięki temu wiemy, jak stworzyć odpowiednią atmosferę i dostosować repertuar do potrzeb naszych klientów.

Wysoka jakość dźwięku: Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który zapewnia wysoką jakość dźwięku. Dzięki temu muzyka brzmi czysto i wyraźnie, a goście mogą swobodnie tańczyć i bawić się na parkiecie.

Indywidualne podejście: Zawsze staramy się dopasować repertuar i styl muzyki do gustów naszych klientów oraz charakteru imprezy. Współpracujemy z klientami na każdym etapie organizacji wesela, aby zapewnić pełną satysfakcję z naszych usług.

Profesjonalna obsługa: Jesteśmy odpowiedzialni za obsługę muzyczną wesela i dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Staramy się być dyskretni i nie przeszkadzać gościom podczas zabawy.

Duży wybór muzyki: Dysponujemy szerokim repertuarem muzycznym, obejmującym wiele gatunków i stylów. Dzięki temu mamy coś dla każdego, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne.

Rozbudowana oferta dodatków: Oferujemy również wiele dodatków, takich jak oświetlenie, efekty specjalne czy projektor, które dodają imprezie dodatkowego blasku i uroku. Posiadamy 60 punktów świetlnych do ozdabiania sali światłem. Ekrany 55-calowe pozwolą na przeprowadzenie karaoke lub wyświetlenie innych animacji, mamy również taniec w chmurach i fontanny iskier

Podsumowując, korzystając z naszych usług DJ-a na wesele, otrzymują Państwo kompleksową obsługę muzyczną, doświadczenie i profesjonalizm, a także gwarancję udanej zabawy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta "IMPREZOWOO - Obsługa imprez i atrakcji" wyróżnia się profesjonalnym podejściem do organizacji wesela oraz szerokim wyborem muzyki dostosowanym do preferencji klienta. Nasz doświadczony DJ potrafi stworzyć atmosferę, która porwie na parkiet wszystkich gości, a dodatkowo oferujemy także niebanalne atrakcje, które umilą czas spędzony na weselu.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Moje pierwsze kroki w branży ślubnej stawiałem jako perkusista zespołu weselnego w 2015 roku. Od 2018 jestem DJ-Konferansjerem :)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Generalnie jest to sprawa do ustalenia :) Zazwyczaj proponujemy obsługę do godziny 4.00

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Nasza podstawowa oferta zawsze zawiera wysokiej klasy nagłośnienie wraz oświetleniem. Prowadzenie imprezy również jest w cenie.

Skład, w którym występujemy.

Na imprezy jeździmy we dwoje. Wspólnie rozkręcamy parkiet przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej wraz z pozytywnym nastrojem.

Jaki repertuar proponujemy?

Przed każdą imprezą przeprowadzamy konsultacje z klientem, aby dowiedzieć się o jego preferencjach muzycznych i w ten sposób dobieramy repertuar, który wpisuje się w charakter danej imprezy. Dzięki temu każdy z naszych klientów ma pewność, że muzyka na jego weselu będzie dopasowana do jego gustu i na pewno porwie na parkiet wszystkich gości.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nasz doświadczony konferansjer zadbają o to, aby prowadzenie imprezy było prowadzone w sposób profesjonalny i dostosowane do charakteru danej imprezy. Wspólnie z klientem ustalamy scenariusz i przebieg imprezy, aby każdy gość czuł się wspaniale i miał niezapomniane wrażenia.

Na jakich instrumentach gramy?

Współpracujemy z saksofonistą oraz skrzypaczką. Przywitanie saksofonem na sali ? Tak to jest możliwe nawet kiedy nie ma orkiestry :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego renomowanych producentów, takich jak Pioneer, Electro-Voice, czy Turbosound. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany i konserwowany, co zapewnia niezawodność i doskonałą jakość dźwięku oraz oświetlenia na każdej imprezie. Dodatkowo, nasz sprzęt jest dostosowywany do charakteru i wielkości imprezy, aby zapewnić optymalne warunki do zabawy dla każdego uczestnika.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Współpracujemy z dziesiątkami firm w tej branży, dlatego też u nas załatwią Państwo wszystkie usługi od a do z.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Posiadamy starannie zaprogramowane oświetlenie, które dostosowujemy do każdego wydarzenia w zależności od wielkości sali, ilości uczestników, preferencji. Dodatkowo posiadamy w ofercie zdobienie sali światłem jak i wiele innych niesamowitych rozwiązań.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Posiadamy bardzo obszerną legalną bibliotekę piosenek, dopasujemy się do każdego towarzystwo i zaproponujemy własny repertuar.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, że mogą. Prosimy gości tylko o to, aby w trakcie przerw składali dedykacje.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia muzyczne.

Otrzymaliśmy tytuł orła branży ślubnej. Średnia wszystkich opinii wynosi 5,0 i dokładamy wszelkich starań aby zawsze tak pozostało.

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Ja, Gracjan Grabowski, właściciel firmy skończyłem szkołę muzyczną I-go stopnia na perkusji i fortepianie. Po 6 latach nauki kształcenia słuchu jestem w stanie ustawić odpowiednio dźwięk, tak aby był przyjemny dla wszystkich grup wiekowych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każdego dnia do działania motywuje nas Państwa uśmiech i zadowolenie. W imprezach okolicznościowych uwielbiamy odmienność każdej imprezy. Wszystkie tego typu wydarzenia tworzą własną historię i mają w sobie coś wyjątkowego.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Jesteśmy osobami bardzo kreatywnymi. Tworzymy własne animacje, gry i zabawy jak i dekoracje oraz stanowiska DJ-skie. Każdego dnia mamy wiele pomysłów ale najlepsze z nich trzymamy dla Państwa.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jakość dźwięku: Zaplecze techniczne umożliwia zapewnienie doskonałej jakości dźwięku, co jest kluczowe dla udanej imprezy. Odpowiednio ustawione głośniki i wzmacniacze pozwolą na odtworzenie muzyki w sposób, który brzmi naturalnie i czysto.
Bezpieczeństwo: Nieodpowiednio zainstalowane urządzenia, źle rozmieszczone kable czy słabe zabezpieczenia mogą stanowić poważne zagrożenie dla gości weselnych. Dlatego ważne jest, aby zaplecze techniczne było bezpieczne i zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa.
Elastyczność: Dobre zaplecze techniczne pozwala na elastyczne dostosowanie się do potrzeb i wymagań klienta. Profesjonalny DJ na weselu powinien być w stanie zapewnić różne opcje dostosowane do konkretnego wesela, takie jak różne rodzaje oświetlenia, efekty dźwiękowe czy mikrofon.
Profesjonalizm: Odpowiednie zaplecze techniczne jest również ważne z punktu widzenia profesjonalizmu DJ-a na weselu. Dobrze wyposażone zaplecze techniczne pozwala na płynne prowadzenie imprezy bez zakłóceń i wpływa na postrzeganie DJ-a jako profesjonalisty.
W skrócie, odpowiednie zaplecze techniczne jest kluczowe dla sukcesu każdego profesjonalnego DJ-a na weselu. Odpowiednio zainstalowane i dobrze działające urządzenia zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bezpieczeństwo gości oraz elastyczność i profesjonalizm w prowadzeniu imprezy.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy integracyjne powinny być z klasą i bez podtekstów. Jest to dobry sposób na zachęcenie gości to zabawy na parkiecie.

TOP 10 utworów, których nie może zabraknąć na weselu.

“Y.M.C.A” – Village People
“Wake Me Up (Before You Go Go)” – Wham
"Mój jest ten kawałek podłogi" - Mr Zoob
" ITALODISCO" - The Kolors
"Kawałek do Tańca " - Poparzeni Kawą Trzy
"Mamma Mia” – Abba
"Hej Sokoły"
“Małgośka” – Maryla Rodowicz
“La Vida Loca” – Ricky Martin
“Mój przyjacielu” – Krzysztof Krawczyk i Goran Bregovic
Oczywiście wszystko zależy od klimatu oraz preferowanego repertuaru :)

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Organizacja imprezy to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy okazuje się, że jest ona wolno rozwijająca się. Poniżej przedstawiam kilka sposobów, które mogą pomóc w "rozkręceniu" takiej imprezy:

Zmiana muzyki: Muzyka ma ogromny wpływ na atmosferę na imprezie. Jeśli impreza nie zaczyna się rozwijać, może warto zmienić jej charakter i zacząć grać inne utwory. Można też zapytać gości o ich preferencje i dostosować muzykę do ich oczekiwań.
Gry i zabawy: Gry i zabawy to doskonały sposób na zaangażowanie gości i zwiększenie ich integracji. Można zorganizować quiz lub konkursy, które wymagają od uczestników interakcji.
Otwarcie baru: Otwarcie baru lub podanie przekąsek to dobry sposób na zaangażowanie gości w imprezę i stworzenie luźnej atmosfery.
Wspólny taniec: Wspólny taniec to doskonały sposób na pobudzenie gości do zabawy. Można zagrać piosenkę, którą wszyscy znają i zaprosić do wspólnego tańca.
Wprowadzenie tematu: Wprowadzenie tematu do imprezy może pomóc w urozmaiceniu jej charakteru i pobudzeniu wyobraźni gości. Można zacząć od prostych tematów, takich jak "Hawaje" lub "Lata 80.", a następnie wprowadzić konkursy związane z tematem.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Bibliotekę płyt bądź pendrive z zapasem muzyki, konsolę DJ-ską, mały głośnik, instrument....a no tak... jeszcze jakieś ogniwa fotowoltaiczne, żeby prąd był do tych urządzeń

Imprezowoo Premium DJ
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 20 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-11-2023
Kraków
Data dodania: 21-03-2024

Polecamy! Wszystko na najwyższym poziomie, goście zachwyceni. Od samego
początku wesela była wspaniała atmosfera aż do białego rana. Dziękujemy!

Gracjan
16-04-2024

Dziękuje ślicznie :)

K
Kasia
5.00
 / 5
Data ślubu: 23-09-2023
Bochnia
Data dodania: 05-03-2024

Gracjan był nieocenionym wsparciem podczas naszego wesela! Jego zdolność do wyczucia atmosfery i perfekcyjnego dopasowania muzyki była po prostu niezwykła. Dzięki jego zaangażowaniu wszystko przebiegło jak w zegarku, a atmosfera była po prostu magiczna. Szczerze polecam Gracjana każdemu, kto pragnie, aby ich przyjęcie było niezapomniane!
Kasia&Bartek

Gracjan
05-03-2024

Dziękuję ślicznie :)

J
Julia
5.00
 / 5
Data imprezy: 13-01-2024
Kraków
Data dodania: 16-01-2024

Bardzo polecam! Profesjonalnie i wszystko super wyszło dzięki Gracjanowi, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami! Niezapomniana impreza 😊

Gracjan
29-01-2024

Dziękuję ślicznie :)

B
Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2023
Kraków
Data dodania: 14-11-2023

Wszystko na najwyższym poziomie! Muzyka dopasowana do preferencji gości, super kontakt oraz prowadzenie imprezy. Polecamy z całego serca ! Bartek i Patrycja

Gracjan
14-11-2023

Dziękuję ślicznie !😁

A
Alicja
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2023
Kraków
Data dodania: 02-11-2023

Gracjan idealnie dobrał muzykę do gustu wszystkich gości ! Wesele wyszło tak jak chcieliśmy. Jeszcze raz dziękujemy !

Gracjan
03-11-2023

Dziękuje Ślicznie !

M
Milena
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 31-10-2023

Polecam Gracjana w 100%!!! Super organizacja zabaw weselnych, macarena, Belgijka, pociąg, zorba, Cancan do tego limbo, goście nie mieli czasu się nudzić. Dobra współpraca z parą młodą oraz obsługą hotelu. Goście także mieli możliwość składania dedykacji muzycznych :)

Gracjan
03-11-2023

Dziękuje Ślicznie !😁

D
Daria
5.00
 / 5
Data imprezy: 09-09-2023
Jeziornik
Data dodania: 23-10-2023

Panowie wpasowali się idealnie w tematykę wymagającej imprezy firmowej. Do późnej nocy parkiet był pełen - nikt nie chciał ich wypuścić, więc wspólnie udaliśmy się na afterparty! :) Dziękujemy raz jeszcze - ekipa OK TOURS!

Gracjan
30-10-2023

Dziękujemy ślicznie ! Oczywiście do zobaczenia !😁

I
Iwona i Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-09-2023
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kraków
Data dodania: 01-10-2023

Mimo że wesele u nas to było wyzwanie( raczej kameralne z większością osób starszych i niezbyt chętnych na tańce) mogę z czystym sumieniem powiedzieć że spisał się na medal. 2 dni po nadal odczuwałam ból w stopach. Bawiliśmy się do samego rana. Współpraca ze skrzypaczka po prostu rewelacja. Polecamy z całego serca i dziękujemy za udaną imprezę ❤️

Gracjan
12-10-2023

Dziękuję za miłe słowa oraz super współpracę🤩

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Imprezowoo Gracjan Grabowski
NIP: 6783186810
Imię i nazwisko: Gracjan Grabowski
Adres: Kraków, Os.Kalinowe, 31-815, woj. małopolskie
798-498...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 3038
Zadzwoń
798-498...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Kraków

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy