Zobacz zdjęcia (9)
Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje, Kraków - zdjęcie 1
Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje, Kraków - zdjęcie 2 Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje, Kraków - zdjęcie 3 Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje, Kraków - zdjęcie 4 Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje, Kraków - zdjęcie 5
Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje, Kraków - zdjęcie 6
1 / 9

Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje id:49627

Kraków, małopolskie
(9)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
798-498...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Witam Serdecznie, mam na imię Gracjan i od 6 lat prowadzę wesela, właśnie takie jakie organizujecie. Moją pasją jest muzyka i od najmłodszych lat stawiałem pierwsze kroki w grze na instrumentach. Dziś jestem absolwentem szkoły muzycznej oraz po wielu szkoleniach z zakresu prowadzenia imprez okolicznościowych. Podczas swojej przygody z prowadzeniem imprez okolicznościowych miałem okazję nabyć doświadczenia na takich imprezach jak: wesela, studniówki, imprezy firmowe, urodziny i wiele imprez tematycznych. Dziś patrzę na wesela nowocześnie ale z tradycją.
Jestem osobą otwartą, która przygotuje dla Was taką muzykę jak lubicie. Zabawy na weselu z klasą i humorem, które integrują gości od pierwszych chwil imprezy to klucz do pełnego parkietu przez całą noc.
Moje małe zalety:
- Prowadzę liczne zabawy i animacje taneczne ze smakiem
- Posiadam ogromny wybór repertuaru muzycznego, legalna muzyka
- Kultura, jakość i największy profesjonalizm
- Live Act ( skrzypaczki , Saksofoniści )
- Współpracuję z wizażystką , ekipą foto , video
- Ciężki Dym - Taniec w chmurach
- Pirotechnika - fontanny iskier
- Tesla Biała do ślubu
Stawiam na jakość moich usług. Sprzęt jest regularnie sprawdzany i unowocześniany aby wszystko było na najwyższym poziomie.
Do zobaczenia!
Gracjan Grabowski

Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje - film 1 Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Imprezowoo Gracjan Grabowski

Wesele

3500zł/ dzień

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oczywiście, przedstawiam kilka argumentów, dlaczego warto skorzystać z naszych usług DJ-a na wesele:

Doświadczenie: Jesteśmy zespołem doświadczonych DJ-ów, którzy mają za sobą wiele udanych wesel i innych imprez. Dzięki temu wiemy, jak stworzyć odpowiednią atmosferę i dostosować repertuar do potrzeb naszych klientów.

Wysoka jakość dźwięku: Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który zapewnia wysoką jakość dźwięku. Dzięki temu muzyka brzmi czysto i wyraźnie, a goście mogą swobodnie tańczyć i bawić się na parkiecie.

Indywidualne podejście: Zawsze staramy się dopasować repertuar i styl muzyki do gustów naszych klientów oraz charakteru imprezy. Współpracujemy z klientami na każdym etapie organizacji wesela, aby zapewnić pełną satysfakcję z naszych usług.

Profesjonalna obsługa: Jesteśmy odpowiedzialni za obsługę muzyczną wesela i dbamy o to, aby wszystko przebiegało zgodnie z planem. Staramy się być dyskretni i nie przeszkadzać gościom podczas zabawy.

Duży wybór muzyki: Dysponujemy szerokim repertuarem muzycznym, obejmującym wiele gatunków i stylów. Dzięki temu mamy coś dla każdego, bez względu na wiek czy preferencje muzyczne.

Rozbudowana oferta dodatków: Oferujemy również wiele dodatków, takich jak oświetlenie, efekty specjalne czy projektor, które dodają imprezie dodatkowego blasku i uroku. Posiadamy 60 punktów świetlnych do ozdabiania sali światłem. Ekrany 55-calowe pozwolą na przeprowadzenie karaoke lub wyświetlenie innych animacji, mamy również taniec w chmurach i fontanny iskier

Podsumowując, korzystając z naszych usług DJ-a na wesele, otrzymują Państwo kompleksową obsługę muzyczną, doświadczenie i profesjonalizm, a także gwarancję udanej zabawy.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferta "IMPREZOWOO - Obsługa imprez i atrakcji" wyróżnia się profesjonalnym podejściem do organizacji wesela oraz szerokim wyborem muzyki dostosowanym do preferencji klienta. Nasz doświadczony DJ potrafi stworzyć atmosferę, która porwie na parkiet wszystkich gości, a dodatkowo oferujemy także niebanalne atrakcje, które umilą czas spędzony na weselu.

Skład, w którym występujemy.

Na imprezy jeździmy we dwoje. Wspólnie rozkręcamy parkiet przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej wraz z pozytywnym nastrojem.

Jaki repertuar proponujemy?

Przed każdą imprezą przeprowadzamy konsultacje z klientem, aby dowiedzieć się o jego preferencjach muzycznych i w ten sposób dobieramy repertuar, który wpisuje się w charakter danej imprezy. Dzięki temu każdy z naszych klientów ma pewność, że muzyka na jego weselu będzie dopasowana do jego gustu i na pewno porwie na parkiet wszystkich gości.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Nasz doświadczony konferansjer zadbają o to, aby prowadzenie imprezy było prowadzone w sposób profesjonalny i dostosowane do charakteru danej imprezy. Wspólnie z klientem ustalamy scenariusz i przebieg imprezy, aby każdy gość czuł się wspaniale i miał niezapomniane wrażenia.

Na jakich instrumentach gramy?

Współpracujemy z saksofonistą oraz skrzypaczką. Przywitanie saksofonem na sali ? Tak to jest możliwe nawet kiedy nie ma orkiestry :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu nagłaśniającego i oświetleniowego renomowanych producentów, takich jak Pioneer, Electro-Voice, czy Turbosound. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany i konserwowany, co zapewnia niezawodność i doskonałą jakość dźwięku oraz oświetlenia na każdej imprezie. Dodatkowo, nasz sprzęt jest dostosowywany do charakteru i wielkości imprezy, aby zapewnić optymalne warunki do zabawy dla każdego uczestnika.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Współpracujemy z dziesiątkami firm w tej branży, dlatego też u nas załatwią Państwo wszystkie usługi od a do z.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Posiadamy starannie zaprogramowane oświetlenie, które dostosowujemy do każdego wydarzenia w zależności od wielkości sali, ilości uczestników, preferencji. Dodatkowo posiadamy w ofercie zdobienie sali światłem jak i wiele innych niesamowitych rozwiązań.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Posiadamy bardzo obszerną legalną bibliotekę piosenek, dopasujemy się do każdego towarzystwo i zaproponujemy własny repertuar.

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, że mogą. Prosimy gości tylko o to, aby w trakcie przerw składali dedykacje.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Ja, Gracjan Grabowski, właściciel firmy skończyłem szkołę muzyczną I-go stopnia na perkusji i fortepianie. Po 6 latach nauki kształcenia słuchu jestem w stanie ustawić odpowiednio dźwięk, tak aby był przyjemny dla wszystkich grup wiekowych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Każdego dnia do działania motywuje nas Państwa uśmiech i zadowolenie. W imprezach okolicznościowych uwielbiamy odmienność każdej imprezy. Wszystkie tego typu wydarzenia tworzą własną historię i mają w sobie coś wyjątkowego.

Czyja twórczość nas inspiruje?

Jesteśmy osobami bardzo kreatywnymi. Tworzymy własne animacje, gry i zabawy jak i dekoracje oraz stanowiska DJ-skie. Każdego dnia mamy wiele pomysłów ale najlepsze z nich trzymamy dla Państwa.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Jakość dźwięku: Zaplecze techniczne umożliwia zapewnienie doskonałej jakości dźwięku, co jest kluczowe dla udanej imprezy. Odpowiednio ustawione głośniki i wzmacniacze pozwolą na odtworzenie muzyki w sposób, który brzmi naturalnie i czysto.
Bezpieczeństwo: Nieodpowiednio zainstalowane urządzenia, źle rozmieszczone kable czy słabe zabezpieczenia mogą stanowić poważne zagrożenie dla gości weselnych. Dlatego ważne jest, aby zaplecze techniczne było bezpieczne i zgodne z wymaganiami bezpieczeństwa.
Elastyczność: Dobre zaplecze techniczne pozwala na elastyczne dostosowanie się do potrzeb i wymagań klienta. Profesjonalny DJ na weselu powinien być w stanie zapewnić różne opcje dostosowane do konkretnego wesela, takie jak różne rodzaje oświetlenia, efekty dźwiękowe czy mikrofon.
Profesjonalizm: Odpowiednie zaplecze techniczne jest również ważne z punktu widzenia profesjonalizmu DJ-a na weselu. Dobrze wyposażone zaplecze techniczne pozwala na płynne prowadzenie imprezy bez zakłóceń i wpływa na postrzeganie DJ-a jako profesjonalisty.
W skrócie, odpowiednie zaplecze techniczne jest kluczowe dla sukcesu każdego profesjonalnego DJ-a na weselu. Odpowiednio zainstalowane i dobrze działające urządzenia zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bezpieczeństwo gości oraz elastyczność i profesjonalizm w prowadzeniu imprezy.

Nasze sposoby na "rozkręcenie" wolno rozwijającej się imprezy.

Organizacja imprezy to nie lada wyzwanie, szczególnie gdy okazuje się, że jest ona wolno rozwijająca się. Poniżej przedstawiam kilka sposobów, które mogą pomóc w "rozkręceniu" takiej imprezy:

Zmiana muzyki: Muzyka ma ogromny wpływ na atmosferę na imprezie. Jeśli impreza nie zaczyna się rozwijać, może warto zmienić jej charakter i zacząć grać inne utwory. Można też zapytać gości o ich preferencje i dostosować muzykę do ich oczekiwań.
Gry i zabawy: Gry i zabawy to doskonały sposób na zaangażowanie gości i zwiększenie ich integracji. Można zorganizować quiz lub konkursy, które wymagają od uczestników interakcji.
Otwarcie baru: Otwarcie baru lub podanie przekąsek to dobry sposób na zaangażowanie gości w imprezę i stworzenie luźnej atmosfery.
Wspólny taniec: Wspólny taniec to doskonały sposób na pobudzenie gości do zabawy. Można zagrać piosenkę, którą wszyscy znają i zaprosić do wspólnego tańca.
Wprowadzenie tematu: Wprowadzenie tematu do imprezy może pomóc w urozmaiceniu jej charakteru i pobudzeniu wyobraźni gości. Można zacząć od prostych tematów, takich jak "Hawaje" lub "Lata 80.", a następnie wprowadzić konkursy związane z tematem.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Bibliotekę płyt bądź pendrive z zapasem muzyki, konsolę DJ-ską, mały głośnik, instrument....a no tak... jeszcze jakieś ogniwa fotowoltaiczne, żeby prąd był do tych urządzeń

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022

Opinie Imprezowoo Gracjan Grabowski (9)

Niezapomniane wesele z IMPREZOWOO - Ekskluzywna oprawa i atrakcje id:49627
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 9 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
G
Gabriela
5.00
 / 5
Data imprezy: 03-12-2022
Kraków
Data dodania: 05-12-2022

Wszystko bylo super zorganizowane, dopracowane, genialne wręcz

Gracjan
07-12-2022

Dziękujemy Serdecznie !

B
Bartek
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2022
Kraków
Data dodania: 05-12-2022

Pan Gracjan super przygotował i poprowadził naszą imprezę
Z żoną byliśmy bardzo zadowoleni.
Na plus oświetlenie i ekrany z napisami

Gracjan
07-12-2022

Dziękujemy Ślicznie!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-08-2022
Sułkowice
Data dodania: 16-10-2022

Indywidualne podejście do klienta, duża elastyczność, można się dogadać w każdej sprawie. Pełen profesjonalizm, dobry gust muzyczny i wysoka kultura osobista. Pan Gracjan obsłużył nawet koncert w trakcie wesela. Ja jestem zachwycony.

Gracjan
21-10-2022

Dziękuje Serdecznie :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-12-2021
Katowice
Data dodania: 29-12-2021

Wszystko na medal ! Dorwaliśmy Pana Gracjana na ostatnią chwile, dziękujemy bardzo !

Gracjan
30-12-2021

Dziękujemy ślicznie :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-12-2021
Katowice
Data dodania: 13-12-2021

Pan Gracjan spisał się na 5 na naszym sobotnim weselu. Rozbawili wszystkich gości a muzyka przypadła niemal każdemu w gusta. Dziękujemy za niezapomniane wesele :)

Gracjan
30-12-2021

Dziękujemy ślicznie !

T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-10-2021
Gorlice
Data dodania: 13-12-2021

Pan Gracjan stworzył niesamowitą atmosferę na naszym weselu. Miksował różne gatunki muzyczne, które przypadły każdemu do gustu. Wiele dodatkowych usług załatwiliśmy przy podpisywaniu umowy - nagrywanie dronem, fotograf, pirotechnikę. Polecam bardzo serdecznie :)

Gracjan
30-12-2021

Dziękujemy ślicznie!

A
Aleksander
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-10-2021
Nowy Sącz
Data dodania: 08-12-2021

Serdecznie polecam. P.Gracjana. Bardzo dobry repertuar muzyczny dopasowany do każdej grupy wiekowej. Bardzo fajne oczepiny oraz podejście do gości. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z jego usług!

Gracjan
30-12-2021

Dziękujemy ślicznie :)

K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Kraków
Data dodania: 06-12-2021

Polecam z całego serca! Pełen profesjonalizm!

Gracjan
06-12-2021

Dziękujemy Serdecznie :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Imprezowoo Gracjan Grabowski

Nazwa firmy: Imprezowoo Gracjan Grabowski
NIP: 6783186810
Imię i nazwisko: Gracjan Grabowski
Adres: Kraków, ul. Os.Kalinowe, 31-815, woj. małopolskie
798-498...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1611
Zadzwoń
798-498...
Napisz

Popularne miasta w okolicy