Dj - Wodzirej RaFaO-na Wymarzone Wesele-/Ciężki dym/Dekoracje Światłem id:17795

Jarocin, wielkopolskie
(16)
Dodaj opinię
666-191...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
Mam na imię Rafał. Skoro Jesteś tutaj zapewne szukasz osoby, która w oryginalny i nieszablonowy sposób poprowadzi Wasze Wesele lub inną imprezę okolicznościową. Mam szczęście robić to co kocham i wywoływać na Waszych twarzach radość.

Pasja do nakręcania imprez, kreatywność, energia oraz umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami daje Wam gwarancję niezapomnianej zabawy. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, aby zadowolić nawet tych najbardziej wymagających. Zawsze staram się dać z siebie 200%.
Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodej pary, a jego organizacja zwykle pochłania mnóstwo czasu. Skoro jesteś na mojej stronie pewnie planujesz ślub i wesele.
Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Kategoria:

Dj na wesele Jarocin

Certyfikaty Firma z klasą

Czym są?

× Certyfikaty są wydawane dla ogłoszeń, które w ostatnich 12 miesiącach otrzymały więcej niż 6 opinii, a średnia ocena ma co najmniej 4,4. Certyfikat jest ważny przez okres 12 miesięcy od momentu jego wydania.
Certyfikat 2017
Certyfikat 2016

Opinie (16)

Dodaj opinię
Sprawdź pięć kluczowych zasad dodawania opinii w naszym Serwisie. Sprawdź tutaj
Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Dj - Wodzirej RaFaO-na Wymarzone Wesele-/Ciężki dym/Dekoracje Światłem id:17795
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
M
Marta
5
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Syców
Data dodania: 24-09-2017
Nie mogliśmy lepiej trafić! Rafał jest profesjonalistą w każdym tego słowa znaczeniu, całe wesele poprowadzone było elegancko, na bardzo wysokim poziomie, ze świetnie dobrana muzyka i aninacjami, przy których bawili się zarówno młodsi jak i starsi goście. Rafał wszystko z nami ustalal, a jednocześnie doradzał korzystając ze swojego ogromnego doświadczenia. Mimo dużej sali, goście momentami nie mieścili się na parkiecie!!! :) wiele osób pytalo, skąd wzięliśmy takiego dja, wszyscy byli nim zachwyceni. Dziękujemy Rafał! Było cudownie! :)
j
joanna i łukasz
5
 / 5
Data ślubu: 12-08-2017
kalisz
Data dodania: 02-09-2017
Dziękujemy za świetną oprawę świetlną i muzyczną na naszym weselu. Było magicznie, kolorowo i super do białego rana. dziękujemy :)
M
Mikołaj i Agata
5
 / 5
Data ślubu: 01-10-2016
Środa wielkopolska
Data dodania: 04-04-2017
Idealnie dobrana muzyka, niespotykane zabawy, tony pozytywnej energii, pełen profesjonalizm.
Nasze wesele dzięki Rafałowi było niezapomniane.!!! Najlepszy dj
K
Kinga i Mateusz
5
 / 5
Data ślubu: 07-01-2017
Jarocin
Data dodania: 23-03-2017
nasze wesele było wspaniałe. Rafał to mega pozytywny facet. Polecamy
P
Patrycja i Krzysztof
5
 / 5
Data ślubu: 03-09-2016
Grzebienisko
Data dodania: 08-03-2017
Lepiej wybrać nie mogliśmy! Profesjonalne podejście, fantastyczne zabawy, świetnie dobrana muzyka. Szkoda tylko, że ta noc tak szybko się skończyła ;-) Gorąco polecamy :-D
P
Paula i Michał
5
 / 5
Data ślubu: 09-09-2016
Dąbrówka Kościelna
Data dodania: 07-03-2017
Z czystym sumieniem dajemy 5 i gorąco polecamy Dj Rafao ;) Profesjonalista i osoba na właściwym miejscu która ma pełno pomysłów i potrafi rozkręcić każdą imprezę.
A
Ania i Marcin
5
 / 5
Data ślubu: 11-06-2016
Data dodania: 01-08-2016
Pełen profesjonalizm. Wszyscy goście byli pod wrażeniem Dja. Jakość muzyki i bogactwo repertuaru na najwyższym poziomie. Pan Rafał spełnił każdą muzyczną zachciankę zarówno naszą jak i gości. Bardzo przyjemnie poprowadził imprezę. Polecamy gorąco!
K
Karolina i Marcin
5
 / 5
Data ślubu: 02-04-2016
Data dodania: 09-04-2016
Bardzo polecamy. Impreza zarąbista, co zawdzięczamy naszemu DJ. Goście zadowoleni. Pan Rafał to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Dziękujemy raz jeszcze!
Pokaż więcej opinii
Rafał Przepiórkiewicz
(16)
Dodaj opinię

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:MusicFun
Imię i nazwisko:Rafał Przepiórkiewicz
Adres:Jarocin
63-200woj. wielkopolskie
666-191...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Odwiedź nas:
dodano: 20-12-2015, liczba odwiedzin: 5550
Telefon
666-191...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o możliwość udzielenia rabatu.
Wiadomość

Zobacz pozostałe usługi

Zobacz wszystkie kategorie