Zobacz zdjęcia (5)
Unikatowy i przestronny 7-miejscowy SUV - Ford Explorer Limited 2016, Tychy - zdjęcie 1
Unikatowy i przestronny 7-miejscowy SUV - Ford Explorer Limited 2016, Tychy - zdjęcie 2 Unikatowy i przestronny 7-miejscowy SUV - Ford Explorer Limited 2016, Tychy - zdjęcie 3 Unikatowy i przestronny 7-miejscowy SUV - Ford Explorer Limited 2016, Tychy - zdjęcie 4 Unikatowy i przestronny 7-miejscowy SUV - Ford Explorer Limited 2016, Tychy - zdjęcie 5
1 / 5

Unikatowy i przestronny 7-miejscowy SUV - Ford Explorer Limited 2016 id:29869

Tychy, śląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Ford
  • Kolor: czarny

Niepowtarzalny amerykański SUV - chcesz być wyjątkowy to wynajmij Forda Explorer Limited - model 2016. Tylko kilka egzemplarzy tego modelu w całym kraju. Tym 7 miejscowym autem możesz pojechać do ślubu z całą rodziną;)

Auto wynajmujesz wraz z kierowcą, który przeszedł szkolenie z technik bezpiecznej jazdy w szkole w Krakowie. Ford Explorer Limited wyposażony jest w system multimedialny SYNC - możesz posłuchać ze Spotify swojej ulubionej muzyki, która umili Wam czas przed i po ceremonii ślubu. Ponadto czterostrefowa klimatyzacja, podgrzewane lub klimatyzowane fotele zniwelują skutki stresu związanego z tą jak ważną dla Was chwilą.

Uwaga! Samochód ma jedną wadę: szyberdach, przez który może uciec Panna Młoda (Pan Młody zresztą też)!

Oferta obejmuje:
- przejazd do Pana Młodego
- przejazd do Panny Młodej
- przejazd do kościoła lub urzędu
- przejazd na salę weselną
- delikatne przystrojenie samochodu (możliwość indywidualnego przystrojenia przez klienta)
- tablice okolicznościowe (różne wzory)
- 100 kilometrów limitu

Możliwe dalsze trasy po wcześniejszym uzgodnieniu. Macie jakieś niestandardowe pomysły i potrzeby? Zadzwoń lub napisz. Wszystko ustalimy w mig.

Zapraszamy do rezerwacji. Wolne terminy jeszcze na lato 2017. Zadzwoń, jeśli masz potrzebę Last Minute lub zarezerwuj już teraz termin na 2017 i 2018 rok.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Tychy, , 43-100, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 1440

Popularne miasta w okolicy