Zespół Weselny Vaniila Band id:18236

Oferta
Dodaj do plannera

Vaniila Band … profesjonalizm tkwi w szczegółach.

Jako zespół zapewniamy Państwu oprawę muzyczną wszelkiego typu imprez okolicznościowych na wysokim poziomie artystycznym.

Posiadamy własne profesjonalne nagłośnienie oraz oświetlenie wraz z dodatkowymi efektami scenicznymi. Posiadamy również własny transport, dlatego jesteśmy w stanie obsłużyć imprezę, w każdym miejscu dowolnie wybranym przez Państwa.

Nasze instrumentarium to instrumenty klawiszowe, akordeon, saksofon, trąbka oraz śpiewamy na głosy, co dodaje naszym interpretacjom dodatkowych walorów słuchowych.

Mamy przygotowany dla Państwa bogaty i zróżnicowany repertuar obejmujący największe hity polskiej i zagranicznej muzyki rozrywkowej jak i utwory biesiadne, góralskie oraz disco polo. Gramy utwory, do których tańczyli i śpiewali kiedyś nasi dziadkowie, później rodzice, a teraz to przy czym bawi się nasze pokolenie. Dzięki zróżnicowanemu repertuarowi dobrze bawią się młodzi, ale także starsi goście kierując się dewizą, iż gramy dla starszych jaki młodszych, aby każdy gość bawił się ze wszystkich sił i opuszczając imprezę z uśmiechem na ustach śpiewał „fajna impreza naprawdę fajna impreza….”Potrafimy dostosować nasz repertuar do potrzeb imprezy, gości jak i do klimatu panującego na sali, grając muzykę prostą, wpadającą w ucho.
Jeżeli chcą Państwo lub Państwa goście abyśmy zagrali coś specjalnego prosimy poinformować nas o tym odpowiednio wcześniej przed planowaną imprezą a my dokonamy wszelkich starań aby zaspokoić Państwa potrzeby.

W zależności od rodzaju imprezy zapewniamy Państwu udział w różnego typu zabawach towarzyskich, których liczbę i rodzaj można uzgodnić wcześniej. Zabawy te są kierowane do gości starszych jak i młodszych nie zapominając także o dzieciach, dla których również potrafimy zorganizować atrakcję odpowiadającą ich potrzebom.
Staramy się dbać o to, by impreza była dynamiczna i ciągle działo się coś nowego.

Przerwy w grze wypełniamy muzyką odtwarzaną z laptopa, aby posiłki zjadane podczas przerwy umilała przyjemna dla ucha melodia.
Nasz szacunek do gości podkreślamy nienagannym strojem. Dodatkowo dysponujemy zabawnymi rekwizytami (kapelusze, peruki, przebrania itp.), dzięki którym wprowadzamy oryginalny klimat danego tańca czy zabawy.

Atutem naszego zespołu jest również wodzirej, czuwający nad klimatem imprezy oraz czynnie wspomagając gości w wybranych zabawach aby nie zabrakło dobrej ale smacznej zabawy.
Preferujemy tylko kulturalną zabawę. W naszym repertuarze nie ma miejsca na niesmaczne dowcipy i lekceważący stosunek do Państwa gości. Tańce i zabawy są dobierane z gustem nie krzywdząc i nie naruszając niczyich uczuć, preferencji czy godności osobistej.
Jesteśmy w stanie sprawić, że chwile spędzone z nami na parkiecie na długo pozostaną w pamięci gości.

Dodatkowe informacje

Instrumenty:

  • akordeon
  • keyboard/organy
  • saksofon

Pozostałe:

  • obsługa konferansjerska
  • efekty świetlne
  • granie przy wyprowadzeniu
  • płyta DEMO audio
  • płyta DEMO video

Skład:

  • wokalista
  • Ilość osób: 4

Cennik

Orientacyjna cena: 2900 PLN / wesele

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

606-485...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Zespół Weselny Vaniila Band
Imię:Grzegorz
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Sędziszów
Kod:28-340
Adres:Przełaj
Data dodania: 13-01-2016
Liczba odwiedzin: 257

Polecamy

Nowe ogłoszenia