Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Film i Foto Robert Weryszko id:2155

Kontakt

3
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Film i Foto Robert Weryszko

Robert Ostatnio widziany wczoraj
510-524...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
602-187...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Lublin, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 01-12-2009
Liczba odwiedzin: 2534

Oferta

AiR Studio - wyjątkowe chwile w dobrych rękach.

"To jest marka!" - tak mówią o nas Klienci, bo AiR Foto Video Studio to przede wszystkim profesjonaliści godni zaufania. Nigdy nikogo nie zawiedliśmy, nie zawiedziemy również Was. Podstawa to szacunek dla Klienta, czyli rzetelność, kompetencje, nowoczesny sprzęt, otwarcie na potrzeby Klienta i uczciwa cena. Wystarczy powierzyć nam filmowe i fotograficzne upamiętnienie Waszej uroczystości, a o nic więcej nie musicie się martwić. Wy przeżywacie wyjątkowe chwile, a my je wyjątkowo uwiecznimy według Waszego życzenia - w formie klasycznej bądź nowatorskiej. Pomysłów nam nie brakuje. Nie bazujemy na kreatywności Klienta, bo sami jesteśmy kreatywni.

AiR Foto Video Studio to firma rodzinna z wieloletnią tradycją w branży. Opieramy się więc na mocnym fundamencie doświadczenia, życzliwości i uczciwości.
Wykonujemy od 1990r. usługi wideofilmowania w SD/HD/4K i fotografii, mamy duże doświadczenie, dobre zaplecze sprzętowe w postaci wielu kamer i aparatów cyfrowych, także możliwość robienia ujęć video i foto z drona HD/4K oraz posiadamy duże, przestrzenne studio foto, dodatkowo prowadzimy oprawę muzyczną imprez i uroczystości, obsługiwaną przez dj-wodzireja lub zespołu muzycznego.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną
Wszelkie dokładne informacje oraz pokazy ujęć foto i filmów na miejscu w studio, po uprzednim umówieniu się przez telefon.
Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i zawsze staramy się wykonać usługi w pełnym zakresie, zgodnie z Jego oczekiwaniami.
Dostosowujemy się do Waszych oczekiwań, także finansowych. Każdego na nas stać.
Rezerwacja terminu przez podpisanie umowy z zadatkiem. Zapraszamy.

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Oferta nr 1
1900 / film
Wersja standard.
Cena 1900 zł obejmuje wykonanie filmu w jakości fullHD od 120 do 180min. wraz z dojazdem do 100km. Obsługa imprezy 2 osoby, ilość użytych kamer od 2 do 4 w zależności od potrzeb. Dodatkowo niezależna, cyfrowa rejestracja dźwięku.
Film od domu u Pana Młodego, Panny Młodej, przejazdy z bramami, Uroczystości Zaślubin (Kościół (skrót)/ USC), przyjęcia weselnego oraz filmową sesję plenerową (w tym samym lub innym dniu).
Materiały filmowe obejmują reportaż z imprezy. Klient otrzymuje film w jakości fullHD na płytach bluray (1 komplet) oraz na pendrive (film fullHD.mp4) i film w jakości SD (konwersja z HD) na płytach DVD (3 komplety).

Film wraz z obsługą fotograficzną w wersji standard to koszt 2800 zł.

Zapraszamy do współpracy!

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:AiR Media Studio
Imię:Robert
Nazwisko:Weryszko
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Lublin

Nowe ogłoszenia