Kurtyna Led Video id:19994

Oferta
Dodaj do plannera

Niesamowite wrażenia podczas organizowanych koncertów bądź różnego rodzaju imprez mogą zagwarantować video kurtyny LED. Te specjalistyczne urządzenia dostarczają zapierające dech efekty świetlne. Lekkie video kurtyny są coraz częściej wykorzystywane w lokalach rozrywkowych, dzięki czemu uczestnicy imprez doświadczają nie tylko wrażeń muzycznych, ale i wizualnych. Wszystko dzięki temu komponuje się w interesującą całość.

LED MotionDrape to z języka angielskiego nic innego, jak kurtyna ledowa. Przez DJ używana jest z kolei DROPIX curtain. To sprzęt dla profesjonalistów, dlatego też decydując się na ich zakup, warto poradzić się osób, które na co dzień zajmują się ich sprzedażą, by dokonać odpowiedniego zakupu.

Coraz popularniejsze staje się wykorzystywanie rozmaitego sprzętu elektronicznego do na przykład uatrakcyjnienia powierzchni w dyskotekach bądź klubach. To tego celu idealnie może się nadać kurtyna LED. Jeżeli interesują nas takie specjalistyczne kurtyny LED, producent tych urządzeń na pewno zaproponuje nam różne warianty wykonania takiego urządzenia w zależności od naszych potrzeb.

Kurtyna LED RGB wykorzystywana jest najczęściej przez zespoły muzyczne i mobilnych DJ. Jest to sprzęt, który łatwo można przetransportować dzięki czemu praktycznie w każdym miejscu może być używany. Owa kurtyna daje mnóstwo możliwości prezentowania autorskich efektów graficznych, filmów czy napisów. Ten sprzęt doskonale uzupełnia muzykę graną przez zespoły czy DJ.

Na imprezach można zaobserwować różnego rodzaju sprzęt muzyczny konieczny do puszczania utworów, ale nie tylko. DJ konsola LED to urządzenie służące do tworzenia własnych animowanych efektów. LED DJ konsole są coraz częściej wykorzystywane przez DJ, którzy chcą urozmaicić swój występ na dyskotekach, dzięki właśnie możliwości tworzenia animowanych efektów, tekstów, napisów bądź też filmów.

PRODUKUJEMY KURTYNY VIDEO LED POD KAŻDE ZAMÓWIENIE ORAZ WYMIAR ZAPRASZAMY !!!

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / dzień

Wynajem I PRODUKCJA VIDEO KURTYN LED na imprezy muzyczne , wesela , eventy ,i inne imprezy firmowe, reklamowe , festyny . Cena do uzgodnienia
wymiary 3,5x 2,5 metra.VIDEO KURTYNA LED full kolor.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Kurtyna Led Video
Województwo:podlaskie
Miejscowość:Białystok
Kod:GU34 2
Data dodania: 12-03-2016
Liczba odwiedzin: 320

Polecamy

Nowe ogłoszenia