Video Studio HD - kreatywność i najwyższa jakość id:17903

Oferta
Dodaj do plannera

Video Studio HD to firma, która zawsze stawiała na najwyższą jakość realizacji i innowacyjność. Aby spełnić oczekiwania dzisiejszego klienta nasze oferty zawsze przygotowujemy indywidualnie dla każdej pary. Przed podpisaniem umowy z klientem zawsze prowadzimy rozmowę dotyczącą wykonywanej usługi . Nigdy nie podejmujemy się zadań, których nie jesteśmy w stanie dobrze sfinalizować. Pracujemy wyłącznie kamerami filmowymi Canon C100 z serii Cinema Eos, które zapewniają najwyższą dostępną jakość i filmowy wygląd materiału. Jest to sprzęt ze zmienną optyką , który w pełni pozwala opowiadać filmem, a jakość materiału naprawdę przewyższa większość dostępnych lustrzanek na rynku.
Nasze materiały zawsze oddajemy w dwóch standardach tj: DVD 720p oraz Blue-Ray Disc 1080p aby zapewnić dostęp do Państwa pamiątki wszystkim osobom. Nigdy nie zabezpieczamy materiałów przed kopiowaniem, wychodząc z założenia że klient płaci tylko raz za usługę. Nie wykonujemy fotografii.
Nigdy nie umieszczamy treści wideo z państwa pamiątki bez pełnej zgody.
Dźwięk nagrywamy wyłącznie profesjonalnymi mikrofonami Audio-technica oraz rejestratorami audio firmy Roland oraz Zoom. Materiał kręcimy zawsze dwoma kamerami. W sezonie 2016 dostępny będziemy mieli również dron znanej i cenionej marki DJi, który dodatkowo zapewni nam piękne ujęcia w plenerze i nie tylko. Ponieważ wiemy, iż mało interesuje Państwa aspekt techniczny zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dodatkowe informacje

Rodzaj:

  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 2 kamery
  • 3 kamery

Cennik

Orientacyjna cena: 3500 PLN / całość

Brak schematów pracy, innowacyjność i doświadczenie to słowa które mogą opisać jak pracujemy. Każdy klient to nowe wyzwanie, a praca z nim to przyjemność , która przekłada się na treść materiału. Lubimy pokonywać granice dlatego chcemy pracować dla was. Dobry kontakt z parą to dobra współpraca i niebanalny efekt finalny. Zapraszamy do współpracy.
Pracujemy na terenie kraju i nie tylko.

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

798-039...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Video Studio HD
Imię:Artur
Województwo:świętokrzyskie
Miejscowość:Starachowice
Kod:27-200
Adres:9 Maja 20
Data dodania: 28-12-2015
Liczba odwiedzin: 570

Polecamy

Nowe ogłoszenia