VIDEOFILMOWAMIE I ZDJĘCIA ŚLUBNE id:5758

Oferta
Dodaj do plannera

Pomysł na INNY film wziął się z prostej myśli - czemu by nie zrobić filmu który nie spocznie na dnie szuflady tak jak dzieje się z tradycyjnym video ze ślubu, a zamiast tego będzie chętnie pokazywany przez parę młodą i jeszcze chętniej oglądany. .
Z zaczerpniętych doświadczeń w zachodnim środowisku filmowym wyłoniła się wizja takiego filmu, który jest zdecydowanie już z innego pokolenia niż dotychczasowe reportaże ślubne.
Mam taki swój sekret, sposób realizacji, który w efekcie daje wrażenie oglądania siebie w filmie dokumentalnym takim jaki widzimy w telewizji. Jest to efekt dużego wkładu pracy i pomysłowości, ale dla prawdziwych koneserów wart zachodu. Tylko takich par szukam - wymagających, a jednocześnie doceniających walory wykonanego projektu.
Polecam się tym parom, które chciałyby mieć film wyjątkowy i ciekawy, w którym czuć atmosferę ślubu i wesela, wiru przygotowań, śmiechu gości i nie tylko. Film podany w sposób profesjonalny, niebanalny i nowoczesny.
Jeśli chcecie, aby wyjątkowe dla Was chwile zostały utrwalone
w najpiękniejszy sposób - na filmie - zapraszamy do skorzystania
z naszych usług wideofilmowania. W naszych fotografiach i filmach staramy się zatrzymać czas i wspomnienia, momenty do których z przyjemnością będziecie powracać z uśmiechem na twarzy, w towarzystwie przyjaciół czy rodziny, wspominając ten dzień, tę chwilę. Podczas kamerowania i fotografowania zawsze staramy się odzwierciedlić Was samych, naturalny przebieg zdarzeń uchwycony.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Cennik

Orientacyjna cena: 2000 PLN

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

VIDEOFILMOWAMIE I ZDJĘCIA ŚLUBNE
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Toruń
Kod:87-100
Data dodania: 06-04-2011
Liczba odwiedzin: 2541

Godziny pracy

Pn:00:00 - 24:00
Wt:00:00 - 24:00
Śr:00:00 - 24:00
Cz:00:00 - 24:00
Pt:00:00 - 24:00
Sb:nieczynne
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia