Villa Runów id:18324

Oferta
Dodaj do plannera

Villa Runów to elegancki dom eventowy z restauracją położony w malowniczej miejscowości koło Piaseczna pod Warszawą, otoczony słynącymi w Europie uprawami sadowniczymi.
Na terenie ponad 1000m2 dysponujemy dla Państwa salą bankietowo-restauracyjną z pełną gastronomią, salą konferencyjną z profesjonalnym wyposażeniem, pokojami gościnnymi oraz ogrodem.

Gwarantujemy Państwu fachowe doradztwo i pełną obsługę naszego wykwalifikowanego zespołu specjalistów podczas przyjęć weselnych, uroczystości rodzinnych, przyjęć z okazji chrztu, komunii, imprez firmowych i konferencji, zapewniając pełne zaplecze gastronomiczne z indywidualnym, dostosowanym do Państwa oczekiwań menu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy przestronną salę urządzoną w klimacie prowansalskim. Stylu, którego płynność pozwala na dowolny dobór kolorystyki w zależności od tematyki eventu oraz sugestii jego organizatorów. Dominująca biel kamienia i oryginalnego sterowanego oświetlenia w połączeniu z drewnem nadaje sali jedynego w swym rodzaju klimatu, jaki mogą Państwo odczuć już po pierwszej wizycie w naszej Villi. W miejscu, które przy swej wyjątkowości stanowi także inkubator pomysłów i galerię instalacji współpracującego z nami na stałe Duetu Kreatywnego. Sala bankietowa obsługuje do 200 gości.

Dodatkowe informacje

Typ obiektu

  • restauracja

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Villa Runów
Województwo:mazowieckie
Miejscowość:Runów
Kod:05-504
Data dodania: 18-01-2016
Liczba odwiedzin: 240

Polecamy

Nowe ogłoszenia