Zobacz zdjęcia (5)
Auto do ślubu, Zabytkowy retro Mercedes S, Sportowe AMG, Limuzyna BMW7, Szczecin - zdjęcie 1
Auto do ślubu, Zabytkowy retro Mercedes S, Sportowe AMG, Limuzyna BMW7, Szczecin - zdjęcie 2 Auto do ślubu, Zabytkowy retro Mercedes S, Sportowe AMG, Limuzyna BMW7, Szczecin - zdjęcie 3 Auto do ślubu, Zabytkowy retro Mercedes S, Sportowe AMG, Limuzyna BMW7, Szczecin - zdjęcie 4 Auto do ślubu, Zabytkowy retro Mercedes S, Sportowe AMG, Limuzyna BMW7, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Auto do ślubu, Zabytkowy retro Mercedes S, Sportowe AMG, Limuzyna BMW7 id:33214

Szczecin, zachodniopomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Mercedes
  • Kolor: czarny
  • zabytkowy

Auto do ślubu bez limitu kilometrów i limitu czasowego! (zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz spersonalizowaną cenę)
Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy unikalną ofertę przejazdu!

*Klasyczny, zabytkowy Mercedes w116 to pierwszy wyprodukowany model S klasy z 1976 roku. Samochód ten jest idealny dla Pary Młodej lubującej się w klimatach retro. Jasnoszary lakier i ciemnoniebieska tapicerka tworzą stylowe połączenie, które zapada w pamięć. Auto, pomimo swojego wieku, jest niezawodne, wyjątkowo komfortowe i przestronne.

*Limuzyna BMW7 jest idealna dla osób, które cenią sobie połączenie stylu i wygody. Auto posiada automatyczne, wysuwane rolety na wszystkich tylnych szybach, jasne, przestronne wnętrze i czterostrefową klimatyzację. Wszystkie te elementy zapewniają komfort podróży, nawet wtedy, kiedy termin Waszego wesela przypada na najgorętsze dni roku. Ponad 300KM skrywane pod czarną maską samochodu, gwarantuje dojazd na czas.

*Mercedes AMG 6.3 skierowany jest do miłośników sportowych samochodów. 550KM skrywane pod czarną maską samochodu, zapewniają niesamowite wrażenia, a ryk 6.3 litrowego silnika sprawi, że wszystkie oczy skierują się właśnie na Was. Komfort zapewnią wygodne, skórzane fotele, czterostrefowa klimatyzacja i chroniące przed słońcem rolety.

Na pokładzie wybranego auta czekać na Was będą ostudzające gorącą atmosferę napoje i elegancki, kulturalny kierowca( z zawodu strażak), dbający o Waszą wygodę, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo.
Istnieje możliwość wynajmu auto do sesji fotograficznej (cena ustalana indywidualnie).

Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą ze Szczecina. Naszym celem jest zapewnianie wysokiego standardu usług. Zawieziemy Was bezpiecznie i z klasą nie tylko do ślubu, ale także w kierunku miodowego raju. Firma "Wanna ride?" oferuje Wam również usługi w postaci przejazdów indywidualnych na terenie kraju i poza nim. Jeżeli wybieracie się gdzieś samolotem chętnie pomożemy Wam dostać się na lotnisko.
A więc... WANNA RIDE?l

liczba odwiedzin: 1536

Popularne miasta w okolicy