Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

WANNA RIDE? Auto weselne BMW 7, Mercedes AMG samochód do ślubu id:33214

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Szczecin, zachodniopomorskie
Data dodania: 14-01-2018
Liczba odwiedzin: 132

Oferta

Auto do ślubu bez limitu kilometrów i limitu czasowego! (zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz spersonalizowaną cenę)
Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy unikalną ofertę przejazdu!
Jesteśmy młodą, rozwijającą się firmą ze Szczecina. Naszym celem jest zapewnianie wysokiego standardu usług. Zawieziemy Was bezpiecznie i z klasą nie tylko do ślubu, ale także w kierunku miodowego raju. Firma "Wanna ride?" oferuje Wam również usługi w postaci przejazdów indywidualnych na terenie kraju i poza nim. Jeżeli wybieracie się gdzieś samolotem chętnie pomożemy Wam dostać się na lotnisko.
Nasze BMW7 posiada automatyczne, wysuwane rolety na wszystkich tylnych szybach, jasne, przestronne wnętrze i dwu-strefową klimatyzację. Wszystkie te elementy zapewniają komfort podróży, nawet wtedy, kiedy termin Waszego wesela przypada na najgorętsze dni roku. Ponad 300KM skrywane pod czarną maską samochodu, gwarantuje dojazd na czas.
Z kolei nasz Mercedes AMG 6.3 skierowany jest do miłośników sportowych samochodów. 550KM skrywane pod czarną maską samochodu, gwarantuje niesamowite wrażenia, a ryk 6.3 litrowego silnika sprawi, że wszystkie oczy skierują się właśnie na Was. Komfort zapewnią wygodne, skórzane fotele, czterostrefowa klimatyzacja i chroniące przed słońcem rolety.

Na pokładzie wybranego auta czekać na Was będą ostudzające gorącą atmosferę napoje i elegancki, kulturalny kierowca( z zawodu strażak), dbający o Waszą wygodę, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo.
A więc... WANNA RIDE?

Rodzaj:

  • Marka: BMW
  • Kolor: czarny

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

WANNA RIDE? Auto weselne BMW 7, Mercedes AMG samochód do ślubu
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Szczecin
Kod:71-026

Nowe ogłoszenia