Zobacz zdjęcia (5)
WarmiaWedding - DJ & Wodzirej, Olsztyn - zdjęcie 1
WarmiaWedding - DJ & Wodzirej, Olsztyn - zdjęcie 2 WarmiaWedding - DJ & Wodzirej, Olsztyn - zdjęcie 3 WarmiaWedding - DJ & Wodzirej, Olsztyn - zdjęcie 4 WarmiaWedding - DJ & Wodzirej, Olsztyn - zdjęcie 5
1 / 5

WarmiaWedding - DJ & Wodzirej id:45126

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(16)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------------- -------

WarmiaWedding - DJ Wodzirej na twoje wesele i inne imprezy okolicznościowe.

Oferujemy profesjonalną obsługę muzyczną,
konferansjerską i oświetleniową wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych:

- Wesela
- Sylwestra
- Balu andrzejkowego, karnawałowego
- Studniówki
- Urodzin/Imienin
- Imprez firmowych , integracyjnych
- Różnego rodzaju jubileuszy

Działamy w konfiguracji DJ Wodzirej.
Kompleksowo dopasowujemy naszą usługę do Państwa wymagań pod każdym możliwym względem:
Uważamy, że oprawa muzyczna to zdecydowanie najważniejszy element naszej pracy i państwa imprezy. To właśnie odpowiednio dobrana muzyka sprawi, że goście będą bawić się wyśmienicie od początku do końca spotkania. Służymy radą odnośnie repertuaru, jednak zawsze najważniejsze jest dla nas ostatnie zdanie klienta. Nie ma gatunków, których się wystrzegamy. Nie ma zadań muzycznych, których odmawiamy jako DJ, chyba, że są powszechnie uważane za obraźliwe i nieodpowiednie do danego miejsca i sytuacji. W naszej ofercie jest również blok biesiadny na żywo z akompaniamentem gitary akustycznej lub akordeonu. Śpiewamy wspólnie z gośćmi, między stołami, wcześniej udostępniając wszystkim śpiewniki.

Jak wyglądałby parkiet podczas tańca, gdyby nie tańczące razem z nami piękne, dynamiczne, kolorowe świetlne wzory? Dysponujemy oświetleniem scenicznym, które zapewni Państwu niesamowity, taneczny klimat oraz gustownie udekoruje salę. Kolorystykę oraz sposób funkcjonowania aparatury oświetleniowej również ustalamy z Państwem przed imprezą.

Jesteśmy zdania, że wodzirej nie powinien być gwiazdą imprezy a kimś, kto urozmaici jej przebieg wprowadzając interesujące formy zabawy. Jesteśmy doświadczeni w tym zakresie i mamy dla Państwa wiele propozycji programowych, dzięki czemu wspólnie będziemy mieli z czego wybrać te najlepsze, najbardziej odpowiadające Państwa gustom i zapotrzebowaniom danej imprezy. DJ i wodzirej to usługodawcy w służbie waszego dnia, nie skupiamy na sobie niepotrzebnie uwagi.

Jesteśmy z Olsztyna, stolicy Warmii i Mazur, ale działamy też poza granicami tych pięknych krain. Prowadzimy imprezy również jako podwykonawcy dla innych firm z branży. Bardzo możliwe, że spotkają nas Państwo zamawiając usługę u innego usługodawcy.

Zapraszam serdecznie do kontaktu i zadawania wszelkich pytań :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Warto skorzystać z naszej oferty, ponieważ podchodzimy do tematu waszego wesela poważnie - tego wymaga nasza profesja. Obsługa tak wyjątkowej uroczystości to nie jest przeciętny biznes. To zajęcie , które wymaga wyjątkowego szacunku do klienta, ponieważ wspomnienia z tego dnia pozostają na całe życie. Nie ma dla nas znaczenia ile wesel mamy w roku. Jeśli to stanie się dla nas tylko rutyną, będzie to znak, że pora zejść ze sceny.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wyróżniamy się wyjątkową troską o jakość wykorzystywanych nośników, a co za tym idzie jakości muzyki na waszej imprezie. Stawiamy również duży nacisk na jakość sprzętu, nie oszczędzając na jego komponentach. W tych aspektach zauważamy, że jesteśmy zdecydowanie na prowadzeniu :)

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Każda z osób będących w naszym składzie zaczęła pracę w branży w trochę innym momencie, jednak za start można przyjąć 2008 rok.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Zakres godzin jest kwestią bardzo elastyczną i zawsze podlega konkretnym ustaleniom przed weselem. Jeżeli ustalimy wspólnie, że chcielibyście mieć możliwość przedłużenia naszej usługi już podczas trwania wesela, możecie być pewni, że tak będzie.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Obsługa muzyczna, konferansjerska i oświetleniowa imprezy weselnej, blok biesiadny na żywo. Wszystkie szczegóły chętnie przedstawimy - zapraszamy do kontaktu!

Skład, w którym występujemy.

Prezenter Muzyczny + Wodzirej. Dwie osoby, uzupełniające się podczas imprezy weselnej.

Czy skład zespołu jest niezmienny?

Występujemy w różnych składach typu prezenter muzyczny + wodzirej. Stały w naszych składach jest zawsze prezenter muzyczny.

Jaki repertuar proponujemy?

Kwestie repertuaru muzycznego są zawsze bardzo szczegółowo ustalone z parą młodą. Jeśli jednak chcecie nam całkowicie zaufać i pozostawiacie ten wybór całkowicie nam - proponujemy po prostu dobrą, taneczną muzykę przy której każdy odnajdzie coś dla siebie. Dbamy o to, by repertuar był zróżnicowany, ale wciąż nadający się do tańca.

Czy nasza usługa obejmuje również oprawę konferansjerską?

Tak - witamy gości, informujemy o wszelkich ważnych punktach imprezy oraz co oczywiste i najważniejsze - prowadzimy zabawy! :)

Kto jest wokalistą w naszym składzie?

Śpiewanie na żywo w naszym wypadku dotyczy jedynie elementu bloku biesiadnego - a wtedy śpiewamy obydwoje i sami sobie akompaniujemy.

Na jakich instrumentach gramy?

Gramy na gitarze i/lub akordeonie. Gramy również na innych instrumentach, ale te wykorzystujemy na weselach :)

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Posiadamy w pełni samodzielne i estetyczne stanowisko DJ, profesjonalne nagłośnienie oraz bogate oświetlenie taneczne/dekoracyjne. W naszej ofercie jest też wytwornica dymu. Nie korzystamy z budżetowych marek sprzętu audio. Dobra jakość dźwięku to dla nas priorytet.

W jakich językach możemy dla Was zaśpiewać?

Jako duet wodzirej+dj nie śpiewamy w innych językach niż polski, bo śpiewamy głównie blok biesiadny. Ale gdyby była potrzeba, poradzimy sobie bez problemu z śpiewaniem w języku angielskim :)

Międzynarodowe wesele - w jakich językach możemy poprowadzić imprezę?

Jeśli zajdzie taka potrzeba, poprowadzimy wesele również w języku angielskim.

Jak często obsługujemy imprezy międzynarodowe?

Na przestrzeni parunastu lat zdarzyło nam się obsłużyć około 5 takich wesel.

Dodatkowe atrakcje, które możemy Wam zaproponować.

Z reguły w naszym usługowym repertuarze większość elementów traktujemy jako stałe punkty wesela, ewentualnie usuwając te, które Wam nie odpowiadają. Dobrym przykładem jest tu blok biesiadny na żywo między stołami - nie każda para młoda sobie życzy taką usługę.

Czy oferujemy efekty świetlne w trakcie prowadzenia imprezy?

Tak, jak najbardziej. Posiadamy własny sprzęt oświetleniowy - 4 głowy ruchome, lampy PAR, efekt taneczny typu moonflower, listwy led. Wszystko czego trzeba, by stworzyć wspaniały taneczny klimat.

Czy możecie zaproponować własną listę utworów?

Oczywiście, jeśli mielibyście taką prośbę, przygotujemy i zaproponujemy taką listę. Pamiętajcie jednak, impreza taneczna to żywioł, nie zawsze można zrealizować ją punkt po punkcie, szczególnie w kwestiach muzycznych :)

Czy goście weselni mogą zamawiać piosenki i dedykacje?

Oczywiście, że tak. Jednak jeżeli mielibyście jako nasi klienci inne zdanie - nie ma problemu, dostosujemy się pod wasze wytyczne.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie jest nasze wykształcenie muzyczne?

Niezależnie od składu, przynajmniej jedna osoba ma wyższe wykształcenie muzyczne + dyplom Państwowej Szkoły Muzycznej.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z muzyką?

Każdy z nas ma zupełnie inną historię, ale w jednym jesteśmy bardzo podobni do siebie - dla każdego ta przygoda zaczęła się bardzo wcześnie, w latach dziecięcych :)

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To, że możemy pozytywnie wpłynąć na jakość zabawy na waszym weselu. Lubimy widzieć uśmiechy zadowolonych gości, a na końcu Pary Młodej, kiedy żegnamy się po dobrze wykonanej usłudze.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Oprawa uroczystości, szczególnie takiej jak wesele wiąże się z dużą odpowiedzialnością. To nie jest zajęcie jak każde inne. Tu wszystko musi działać od początku do końca - tak, żeby wasze wspomnienia tego dnia były tylko i wyłącznie pozytywne. Wychodzimy z założenia, że tego dnia nie ma miejsca na kompromisy jakościowe.

Jakie jest nasze podejście do zabaw integracyjnych na weselu?

Zabawy to nieodłączna część naszej pracy. Uważamy, że co za dużo to niezdrowo - dlatego zawsze ustalamy z wami optymalną ilość takich atrakcji oraz dbamy o to , by podczas zabaw nikt nie poczuł się urażony. Nie prowadzimy zabaw żenujących - lubimy "luz" , ale z klasą. :)

Czy jest gatunek muzyczny, którego nie zagralibyśmy na weselu?

Ciężko powiedzieć, bo wystarczy jeden utwór na specjalne życzenie Pary Młodej i już można powiedzieć, że każdy gatunek był na weselu :) Graliśmy już metalowe wesele, więc ciężko będzie nas zaskoczyć , choć na co dzień bazujemy na znanych i lubianych piosenkach.

Co sądzimy o wykonywaniu utworów disco-polo?

Jesteśmy od tego, żeby wykonać usługę zgodnie z waszymi wytycznymi. Naprawdę nie ma większego znaczenia co o tym sądzimy - można by na ten temat pisać książki, tylko po co ? Wykonujemy swoją pracę i nie obrażamy się na gatunki muzyczne. :)

Gatunki muzyczne, w których najlepiej się odnajdujemy.

Polecamy zabawę obfitującą w złote przeboje tanecznej muzyki pop lat 80/90. Jeśli tego zabraknie na weselu, może być niedosyt :)

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym zagraliśmy.

Nie pamiętamy dokładnie miejscowości ani nazwy lokalu, ale wyglądał jak barka. Miejsce w którym graliśmy wyglądało jak wydłużony balkon połączony z magazynem na krzesła. Sytuację ratował widok na jeziorko, dopóki nie zrobiło się ciemno :)

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Na początku działalności około 2008 roku zagraliśmy wesele pary młodej, która poznała się na festiwalu metalowym. Połowa gości zamiast garniturów miała ma sobie skóry i przyjechała na wesele motocyklami - druga połowa zaś siedziała w oddzielnej sali, w tradycyjnym stylu. Na parkiecie praktycznie w połowie czasu trwania wesela królowały Guns'n'Roses, Metallica, Ac/Dc, Iron Maiden,pojawił się nawet Korn. Daliśmy radę ! :)

Co naszym zdaniem oznacza „udane wesele”?

Takie, na którym była dobra zabawa, nie męcząca, nie non-stop - tylko po prostu dobra :) Takie, po którym goście wychodząc do domu mówią "dziękujemy" z uśmiechem na ustach , a na koniec Para Młoda mówi to samo naszej dwójce.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Bez wątpienia nasze stanowisko i nagłośnienie. Bez tego ani rusz. :-D

Nasze pasje.

Jesteśmy w życiu prywatnym kompletnie różnymi ludźmi. Nie będziemy mówić kto co lubi, zmieszamy to razem: bieganie, kolarstwo, muzyka pasywnie i aktywnie, fotografia analogowa. To i tak pewnie nie wszystko...

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021 Certyfikat 2020

Opinie (16)

WarmiaWedding - DJ & Wodzirej id:45126
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 16 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
A
Adam i Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-08-2022
Mrągowo
Data dodania: 10-01-2023

Dziękujemy za udane poprowadzenie wesela :) Wodzirej i Dj spisali się na medal widać, że lubią to co robią. Wszystko według wcześniejszych ustaleń harmonogramu. Ciekawe zabawy dla młodych i dla gości. Wszystko na luzie. Dwa lata przed naszym weselem byliśmy na uroczystości, którą Panowie też prowadzili, po tym stwierdziliśmy, że muszą też być na naszym weselu, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni :)

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Wybrane firmy: 5 firm
Nasza historia: opublikowana
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Olsztyn
Data dodania: 16-09-2021

Panowie spisali się na medal! Wszystko było zgodne z wcześniejszymi ustaleniami, kontakt bardzo dobry. Gdy coś trzeba było przesunąć, zmienić - było to konsultowane z nami i zrobione tak by jak najmniej naruszyć scenariusz wesela. Goście świetnie się bawili: super zabawy (bardzo dobrze przeprowadzone), muzyka za naszym pozwoleniem dostosowana do gości. Polecamy z całego serca!

WarmiaWedding
17-09-2021

Bardzo miło obsłużyć bardzo tak udane wesele w rodzinnym mieście. Dziękujemy za zaufanie, pozdrawiamy serdecznie ! :)

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Przywidz
Data dodania: 08-09-2021

Dziękujemy za wspaniale poprowadzone wesele i polecamy! :) Goście chwalili dobór utworów, Panowie byli wyczuleni na nastrój gości i reagowali bardzo szybko! Podczas imprezy i przy planowaniu mieliśmy świetny kontakt, wszystkie nasze prośby były spełniane, a harmonogram imprezy świetnie przypilnowany. Zabawy i animacje na wysokim poziomie. Polecamy i pozdrawiamy!
Karolina i Szymon

WarmiaWedding
10-09-2021

Dziękujemy bardzo! Wzorowa współpraca i bezproblemowa impreza - obyśmy wszystkie mieli na wzór waszej :) Pozdrawiamy serdecznie! :)

M
Maciej i Gosia
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2021
Wybrane firmy: 0 firm
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Lubawa
Data dodania: 09-08-2021

Chcieliśmy serdecznie podziękować za poprowadzoną przez Was zabawę oraz polecić gorąco wszystkim tym, którzy się zastanawiają. Panowie łapali kontakt z gośćmi, muzyka dostosowana dla każdego pokolenia, wykazywali swoją inicjatywę, ale wszystko po konsultacji z nami i za naszym przyzwoleniem. Goście byli zachwyceni i to dla nas było najważniejsze.

WarmiaWedding
16-08-2021

Dziękujemy serdecznie! Będziemy miło wspominać Was i ten dzień, było super ! :) Pozdrawiamy

A
Anna i Krystian
5.00
 / 5
Data ślubu: 19-06-2021
Olsztynek
Data dodania: 30-07-2021

Gorąco polecamy! Bawiliśmy się świetnie a co najważniejsze, czuliśmy się komfortowo i bezstresowo na naszej uroczystości. Panowie starali się przeprowadzić wszystko zgodnie z ustawieniami, a to co wynikło spontanicznie, nie sprawiło im żadnych kłopotów :)
Poprawcie sobie reklamę w branży, bo szkoda żeby taka fajna ekipa się marnowała! :))

WarmiaWedding
30-07-2021

Serdecznie dziękujemy za dobre słowo! Pozdrawiamy!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-08-2020
Mrągowo
Data dodania: 04-01-2021

Chcielibyśmy serdecznie polecić WarmiaWedding. Na naszym weselu Panowie spisali się na medal, są bardzo komunikatywni, mają dużo pomysłów i doświadczenia, którym chętnie się dzielą. Jednocześnie są bardzo otwarci na nowe pomysły i rozwiązania. Wysłuchali nas dokładnie i zrealizowali plan w 100%. Chcielibyśmy również podkreślić idealne wyczucie naszych Gości. Panowie doskonale wiedzieli kiedy zrobić przerwę, kiedy porwać ich do zabawy, a kiedy pozwolić Gościom się bawić i "nie przeszkadzać".
Jeszcze raz bardzo dziękujemy za świetną oprawę naszego wesela.

WarmiaWedding
05-01-2021

Dzięki Karolina! To było wyjątkowe wesele, z pewnością zapamiętamy na długo. No i te dodatkowe, nieplanowane atrakcje.... :D

P
Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Pluski
Data dodania: 20-10-2020

Chłopaki - i dj i wodzirej spisali się na medal. Po pierwsze lista ustalona z nami i to co wykreślone nie pojawiło się w czasie imprezy (nieważne, że popularne i wszyscy inni to puszczają). Ludzie bawili się do końca i panowie dzielnie wytrwali do umówionej godziny. DJ potrafił zapanować na gośćmi, więc organizacyjnie wszystko poszło zgodnie z planem. Kontakt z Panami bez zarzutu - z DJ ustaliłem playlistę a z wodzirejem harmonogram zabawy. W trakcie imprezy w momentach, gdy nie byli pewni co do jakiegoś tematu konsultowali z nami lub z świadkami. Polecam.

WarmiaWedding
22-10-2020

Dziękujemy Piotrze! Miła współpraca, miła atmosfera przy ustaleniach, uśmiechy ludzi na weselu. Do tego niesamowity klimat urokliwego miejsca. Pozdrawiamy serdecznie !

H
Hania
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-09-2020
Krutyń
Data dodania: 07-10-2020

Fantastyczna oprawa muzyczna, goście byli zachwyceni rodzajem i różnorodnością muzyki. Bardzo fajnie prowadzone zabawy i oczepiny. Świetna komunikacja przed i w trakcie wesela. Dziekujemy za super poprowadzenie całego wesela!

WarmiaWedding
22-10-2020

Dziękujemy bardzo za miłe słowa, miło było dla Was pracować :) Pozdrawiamy serdecznie !

Pokaż więcej opinii

Kontakt

Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
liczba odwiedzin: 5027

Popularne miasta w okolicy