Zobacz zdjęcia (5)
*Warszawa* M20 - auto do Ślubu!, Poznań - zdjęcie 1
*Warszawa* M20 - auto do Ślubu!, Poznań - zdjęcie 2 *Warszawa* M20 - auto do Ślubu!, Poznań - zdjęcie 3 *Warszawa* M20 - auto do Ślubu!, Poznań - zdjęcie 4 *Warszawa* M20 - auto do Ślubu!, Poznań - zdjęcie 5
1 / 5

*Warszawa* M20 - auto do Ślubu! id:7944

Poznań, wielkopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Warszawa
  • Kolor: beżowy
  • zabytkowy

Ślub to jedno z najważniejszych i najpiękniejszych Wydarzeń w życiu każdego z nas.

Chcielibyśmy aby w tym szczególnym Dniu wszystko wyglądało perfekcyjnie. Wiemy, że na całość przedślubnych przygotowań składa się wiele detali, które wymagają dopięcia na ostatni guzik.

Jednym z nich jest pojazd, którym poruszać się będziecie w dniu Waszego Ślubu i Wesela. Chcąc wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom proponujemy wspaniały, klasyczny samochód marki Warszawa M20 z 1963 roku.

Pojazd został poddany w ostatnich latach gruntownej renowacji. Obecnie jego stan jest perfekcyjny. Śmiemy twierdzić, iż jest lepszy niż w momencie, kiedy blisko 50 lat temu opuszczał żerańską fabrykę FSO.

Nasza Warszawa zadowoli wszystkich, którym nie obojętne jest piękno i styl. Nasza Warszawa jest doskonałym połączeniem delikatnej elegancji i klasycznego piękna. Jest majestatyczna, ale zarazem skromna i niewyzywająca. Jest idealnym autem dla osób z klasą, ceniących unikalny, stylowy charakter pojazdu, i tych, którym daleki jest ostentacyjny blichtr.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferowane przez nas auto do Ślubu to wyprodukowana w 1963 roku Warszawa M20. Samochód jest naszym oczkiem w głowie i dumą naszej małej kolekcji.

Z przyjemnością zawieziemy Was do Ślubu!
Nasze auto wynajmujemy tylko z elegancko ubranym kierowcą, który jest do Waszej dyspozycji.

Opinie (1)

*Warszawa* M20 - auto do Ślubu! id:7944
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
K
Kuba
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2012
Data dodania: 27-06-2012

Polecamy! To bylo nasze slubne auto! Wszystko wyszlo swietnie! Dziekujemy Pani Maciejowi!

liczba odwiedzin: 4878

Popularne miasta w okolicy