Zobacz zdjęcia (5)
GABLOTY PRLu Warszawa M20 / Wołga Gaz 24 / Polonez Borewicz z kierowcą, Alwernia - zdjęcie 1
GABLOTY PRLu Warszawa M20 / Wołga Gaz 24 / Polonez Borewicz z kierowcą, Alwernia - zdjęcie 2 GABLOTY PRLu Warszawa M20 / Wołga Gaz 24 / Polonez Borewicz z kierowcą, Alwernia - zdjęcie 3 GABLOTY PRLu Warszawa M20 / Wołga Gaz 24 / Polonez Borewicz z kierowcą, Alwernia - zdjęcie 4 GABLOTY PRLu Warszawa M20 / Wołga Gaz 24 / Polonez Borewicz z kierowcą, Alwernia - zdjęcie 5
1 / 5

GABLOTY PRLu Warszawa M20 / Wołga Gaz 24 / Polonez Borewicz z kierowcą id:39703

Alwernia, małopolskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Samochód:

  • Marka: Warszawa
  • Kolor: beżowy
  • zabytkowy

Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od ponad 13 lat. Oferujemy Państwu wynajem samochodów okresu PRL-u wraz z eleganckim i kulturalnym kierowcą. Samochody odrestaurowane w oryginale, idealne na śluby, chrzciny, komunie, wieczory kawalerskie / panieńskie, spotkania biznesowe. Nasze Gabloty są wykorzystywane podczas produkcji filmowych, clipów oraz teledysków. Oferujemy doradztwo w dekoracji mam wynajem samochodów takich jak Warszawa M20 oraz Wołga GAZ 24 wraz z eleganckim i kulturalnym kierowcą.

Posiadamy obecnie 3 samochody:
1) PERŁA- Rok produkcji: 1962, Warszawa M20 - potocznie nazywana Garbuską... - Powiedzieć o niej unikat to jakby nic nie powiedzieć. Jedyna w Polsce w kolorze ECRI.
2) CZARNA- Rok produkcji: 1971, Wołga GAZ 24 - Lata temu była postrachem, by dziś spełniać się zupełnie innej roli... aby poczuć się jak dygnitarz tamtych lat w kolorze czarnym-perłowym brokatem.
3) BOREWICZ- Rok produkcji: 1980, FSO Polonez 1500 - Idealny dla tych, którzy udając się w podróż życia, lubią powspominać kultowy serial "07 zgłoś się" w kolorze śnieżnobiałym.

Samochody te mogą zadowolić również Ciebie w ważnym dla Ciebie dniu ponieważ budzą duży podziw, nie ma osoby, która by się nie zainteresowała jadącą Gablotą z naszej kolekcji. Dekorację samochodów można wybrać samemu, mogę również polecić firmę, która to profesjonalnie wykona. W razie jakichkolwiek pytań związanych z wynajęciem proszę o kontakt telefoniczny.
ZADZWOŃ ZAPYTAJ O WOLNY TERMIN !! !! !!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza firma wyróżnia się Kultowymi samochodami epoki PRL'u

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Kontakt z Młodymi oraz ich zadowolenie podczas przejazdu Naszymi samochodami

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Kochamy samochody zabytkowe, zajmujemy się restaurowaniem osobiście dlatego cieszy Nas ta praca

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Na wielu wystawach nasze samochody zajmują miejsca czołowo co dodatkowo mówi o prestiżu i jakości odrestaurowanych pojazdów

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej świadcząc usługi ślubne jesteśmy od ponad 13 lat.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Świadczymy usługi od wyjazdu z miejsca postoju i z powrotem. Z reguły jest to od 3 do nawet 12 godzin. Ile potrzebujesz na tyle będziemy specjalnie dla Ciebie

W jakim składzie realizujemy usługę?

Usługę realizuje elegancko ubrany i kulturalny kierowca, który zawsze rozweseli, porozmawia i na pewno nie będziesz czuć się sztywno jadąc z Nami.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Mając na uwadze prestiż samochodów, podczas ich odbudowy korzystaliśmy z najwyższej jakości materiałów oraz firm, które np. robiły wnętrze pojazdów.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Preferujemy kontakt minimum tydzień przed datą planowaną z uwagi na to aby uniknąć stresu i wszystko dopiąć na ostatni guzik wcześniej

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Spotkanie jest bezpłatne, rozmowa, ustalenia w trakcie rozmowy są zapamiętane

Opinie (1)

GABLOTY PRLu Warszawa M20 / Wołga Gaz 24 / Polonez Borewicz z kierowcą id:39703
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
punktualność
prezencja
T
Tomasz
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-01-2022
Kraków
Data dodania: 01-02-2022

Co tu dużo mówić. Po prostu polecam ! Zdecydowaliśmy się na czarną piękność, czyli Wołgę i się nie zawiedliśmy, piękna maszyna, robi niesamowite wrażenie. Kontakt z Panami, punktualność oraz wszelkie ustalenia na najwyższym poziomie. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam kierowcę :)

Kontakt

Adres: Alwernia, , 32-566, woj. małopolskie
liczba odwiedzin: 4471

Popularne miasta w okolicy