Zobacz zdjęcia (7)
Wedding Arms Wedding Planner, Wrocław - zdjęcie 1
Wedding Arms Wedding Planner, Wrocław - zdjęcie 2 Wedding Arms Wedding Planner, Wrocław - zdjęcie 3 Wedding Arms Wedding Planner, Wrocław - zdjęcie 4 Wedding Arms Wedding Planner, Wrocław - zdjęcie 5
Wedding Arms Wedding Planner, Wrocław - zdjęcie 6
1 / 7

Wedding Arms Wedding Planner id:53338

Wrocław, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
663-307...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Planujesz ślub? Nie wiesz od czego zacząć, przeraża Cię ogrom pracy lub po prostu nie masz czasu, żeby się wszystkim zająć? Chcesz, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik? Nic prostszego! Skontaktuj się ze mną, a razem stworzymy fantastyczne wydarzenie. Bez względu na to, jaki styl ślubu i wesela wybierzecie, moje podejście jest zawsze skrojone na Waszą miarę, osobiste i oparte na współpracy. Łączę swój inżynierski perfekcjonizm i miłość do ślubów z Waszymi oczekiwaniami, aby spotkać Was z idealnym zespołem usługodawców. W ten sposób powstaje produkt custom-made - Wasz wymarzony dzień.

Oferuję:
- kompleksową organizację ślubu i przyjęcia weselnego, czyli bezstresowe odliczanie do wesela - zajmę się wszystkim, od pierwszej konsultacji do koordynacji dnia ślubu i organizacji poprawin,
- częściową organizację - Wy wybieracie, jakimi tematami mam się zająć,
- koordynację dnia ślubu.

Zajmuję się organizacją ślubów w okolicach Wrocławia oraz Leszna.

Spotkajmy się na niezobowiązującej pierwszej konsultacji. Przedstawię Wam wszystkie szczegóły i odpowiem na nurtujące Was pytania.

Zapraszam do kontaktu!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Skorzystanie z usług wedding plannera pozwala na bezstresowe odliczanie do dnia ślubu. Korzystam ze sprawdzonej bazy usługodawców i wiem, że usługi przez nich świadczone będą na najwyższym poziomie. Dbam również o korzystne warunki umów i prowadzę całą niezbędną korespondencję z podwykonawcami, w tym wykonuję płatności i pilnuję ich terminów. Jednym słowem, ogarniam całą stresującą i czasochłonną papierologię.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Wedding planner wie, na co warto wydać pieniądze, a co jest zbędnym wydatkiem. Zaoszczędzicie również czas, ponieważ nie będziecie musieli przekopywać się przez morze usługodawców. Zaproponuję Wam usługi najlepszych z najlepszych.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Zaczynamy od niezobowiązującej pierwszej konsultacji (spotkanie na żywo lub online), na której opowiadacie mi o wizji Waszego ślubu. Poznaję wtedy niezbędne szczegóły, które pozwalają mi przygotować dla Was ofertę. Po jej akceptacji i podpisaniu umowy zaczynamy współpracę. Większość rzeczy omawiamy mailowo lub telefonicznie. Jeśli sobie życzycie, doradzam Wam na przykład przy degustacji tortu czy wyborze sukni ślubnej.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam szkolenie Perfect Day Academy u najlepszych konsultantek ślubnych w Polsce.

Opinie Wedding Arms (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Wedding Arms

Nazwa firmy: Wedding Arms
Imię i nazwisko: Anna Mikołajczak-Skórzewska
Adres: Wrocław, woj. dolnośląskie
663-307...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 78
Zadzwoń
663-307...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie