Wedding at the top - FILMY na topie id:24559

3000 zł / dzień
Kraków, małopolskie
(5)
Dodaj opinię
889-575...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
793-112...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • pakiet foto+video

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery

Klimatyczne, nastrojowe filmy i teledyski, SLOW MOTION, DRON, 4 K i Full HD! Podziękowania dla Rodziców. Doświadczenie w filmowaniu i montażu także z pracy w TV m.in. dla Telewizji Polsat.

1 lub 2 operatorów. Podana cena dotyczy filmowania przez 1 operatora. Usługa fotografii dostępna na naszym drugim profilu: Wedding at the top - FOTOGRAFIE na topie

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Oferta

Oferta nr 1
3000 / dzień
SLOW MOTION, FULL HD & 4 K. Tworzymy filmy z przygotowań, ślubu i wesela z dojazdem gratis, teledyski ślubne, podziękowania dla rodziców itp.
Oferujemy także piękne, klimatyczne fotografie w osobnej ofercie na naszym drugim profilu.
Opinie o naszych pracach i szersze PORTFOLIO dostępne na naszej stronie internetowej, tym portalu oraz fanpage'u na FB.
Zapraszamy do kontaktu :)

Opinie (5)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Wedding at the top - FILMY na topie id:24559
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 5 opinii
A
Ania i Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 25-08-2018
Sławno
Data dodania: 03-12-2018
Film ślubny i teledysk plenerowy nic dodać nic ująć po prostu mistrzostwo. Genialne uchwycone najważniejsze momenty , zabawy , goście, muzyka . Ania i Dawid stworzyli film który wzrusza i bawi jednocześnie . Jest prawdziwy niewyreżyserowany, zadbali o to by uchwycony został każdy detal, wszystko to co jest ważne co przywróci wspomnienia Naszego dnia . Praca z Anią i Dawidem jest fantastyczna to ciepli i wyrozumiali ludzie , którzy poświęcają się bezgranicznie temu co robią ,
Polecamy gorąco ..
O
Ola i Wojtek
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-06-2018
Tuchola
Data dodania: 04-10-2018
Praktycznie rzecz biorąc Pani Ania i Pan Dawid byli niewidzialni Dzięki temu ani goście, ani my, nie byliśmy skrępowani, a zarówno zdjęcia jak i film wyszły naturalnie, bez zbędnych usztywnień, których bardzo nie chcieliśmy. Poza tym oboje czujemy się nieswojo przed kamerą i bardzo obawialismy się, że przez to będziemy poirytowani i że nic dobrego /ładnego z tego nie wyjdzie. Wchodziła nawet w grę całkowita rezygnacja z filmu z wesela. Ależ byłaby szkoda! Byliśmy i wciąż jesteśmy mega pozytywnie zaskoczeni efektem. Dziękujemy serdecznie za piękna pamiątkę i w razie potrzeby w przyszłości na pewno chętnie skorzystamy z Państwa usług. Polecamy gorąco!
Współpraca pierwsza klasa a film... świetna robota! :)
S
Sylwia i Radek
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-06-2018
Koszalin
Data dodania: 04-10-2018
Piękny teledysk wraz z filmem. Operatora kamery nie bylo widać, przez co każdy czuł się swobodnie, a przy tym zostało wszystko nagrane co najważniejsze! Bardzo dziękujemy za pamiątkę z wesela i cudowne wspomnienia!
Ania
02-11-2018
Nasza współpraca od samego początku była prawdziwą przyjemnością. Cieszę się, że spośród tylu otrzymanych ofert wybraliście właśnie Wedding at the top. :) Pozdrowienia!
E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 09-09-2017
Czarne
Data dodania: 23-11-2017
Jak każda para narzeczonych chcieliśmy, aby nasz film ślubny był piękny, a w dodatku byliśmy dosyć wymagający. Dlatego też długo zastanawialiśmy się z kim podjąć współpracę. Pani Ania już od samego początku była bardzo zaangażowana, mimo że ze względu na naszą odległość kontakt był głównie mailowy i telefoniczny.
Naszą uwagę zwróciły przede wszystkim wyjątkowe ujęcia. Zdecydowaliśmy się na teledysk i film ślubny z dwoma operatorami. Po przejrzeniu portfolio FOTO zapragnęliśmy również sesji narzeczeńskiej. Był to bardzo miło spędzony czas, a efekty przeszły nasze oczekiwania :) Mogliśmy zrealizować swoje pomysły, natomiast dzięki cennym wskazówkom operatorów mamy piękną pamiątkę.
Jeśli chodzi usługi VIDEO to obaw z naszej strony było zdecydowanie więcej. Największą z nich był strach przed ciągłym uczuciem kamer na sobie. Nic bardziej mylnego! A gdy otrzymaliśmy próbkę naszego teledysku i filmu głównego byliśmy zaskoczeni ilością "złapanych" chwil. Wszystkie ujęcia były bardzo dopracowane, dlatego zdecydowaliśmy, że akceptujemy dostarczony materiał i nie potrzebne są żadne poprawki. Tutaj muszę jeszcze dodać, że zostawiliśmy wolną ręką jeśli chodzi o dobór podkładu muzycznego i to był kolejny strzał w dziesiątkę! Trochę wstyd się przyznać, ale odkąd dostaliśmy materiał to praktycznie codziennie oglądam go od nowa i od nowa.
Aniu i Dawidzie - jesteście świetni i dzięki Waszym pięknym charakterom cała współpraca była bardzo udana  Dziękujemy i pozdrawiamy
Ewelina&Kamil;
Ania
02-11-2018
Wyjątkowa współpraca z wyjątkową Parą i wyjątkowe efekty! Cieszymy się, że właśnie z nami podjęliście współpracę i mogliśmy dla Was stworzyć piękną oprawę cudownych wspomnień. :) Bardzo ciepło wspominamy tę współpracę. Tak sympatyczna, ciepła i serdeczna Para zasługuje na wszystko co najlepsze i tego Wam właśnie życzymy!!! :)
A
Adrian
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2017
Jastrowie
Data dodania: 15-11-2017
Od początku urzekła nas estetyka przykładowych zdjęć i filmów i dlatego wybraliśmy Wedding at the top. Opiszę po krótce naszą współpracę.

Zdecydowaliśmy się na sesję narzeczeńską oraz zdjęcia i film dokumentujące ślub i wesele. Ze wszystkich usług jesteśmy więcej niż zadowoleni.

Na sesję umówiliśmy się nad morzem. Ania i Dawid zadbali o detale, sugerowali ustawienie, wykazywali się cierpliwością i profesjonalizmem. Ponieważ dobrze znali okolice, podczas tej jednej sesji odwiedziliśmy kilka różnorodnych scenerii. Zdjęcia wyszły super, a pisze to osoba, która wyjątkowo nie lubi być fotografowana ;).

Jeśli chodzi o ślub i wesele to zdjęcia są wręcz magiczne. O tym jak bardzo się nam podobają niech świadczy fakt, że zamawialiśmy pakiet 150 zdjęć, a po tym jak dostaliśmy ujęcia do wyboru, podwyższaliśmy nasz pakiet, bo chcieliśmy mieć je wszystkie.

Film fajnie oddaje klimat wesela. Udało się złapać najważniejsze momenty. Chętnie wracamy do niego ze znajomymi i rodziną.

Warto też podkreślić, że Wedding at the top jest bardzo elastyczne jeśli chodzi o poprawki. Choć trochę nawymyślaliśmy, wszystkie poprawki zostały uwzględnione. Mieliśmy to fajne poczucie, że nie jesteśmy kolejnym zleceniem, które trzeba czym prędzej domknąć, ale że Ani i Dawidowi naprawdę zależy na tym, żebyśmy byli zadowoleni.

Dziękujemy za wspaniałą pamiątkę z tego ważnego dnia. Filmy i zdjęcia świetnie oddają tamtą atmosferę i będziemy do nich wracać.

Zdecydowanie polecamy!
Ilona i Adrian
Ania

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Wedding at the top
Imię:Ania 
Adres:Kraków
woj. małopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn:09:00 - 19:00
Wt:09:00 - 19:00
Śr:09:00 - 19:00
Cz:09:00 - 19:00
Pt:09:00 - 19:00
Sb:09:00 - 18:30
Nd:11:00 - 18:00
889-575...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
793-112...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 12-01-2017, liczba odwiedzin: 2119
Telefon
889-575...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
793-112...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Wszystkie firmy w mieście Kraków

Zobacz wszystkie kategorie