Zobacz zdjęcia (5)
Wedding Atelier Tren - Salon Sukni Ślubnych, Łuków - zdjęcie 1
Wedding Atelier Tren - Salon Sukni Ślubnych, Łuków - zdjęcie 2 Wedding Atelier Tren - Salon Sukni Ślubnych, Łuków - zdjęcie 3 Wedding Atelier Tren - Salon Sukni Ślubnych, Łuków - zdjęcie 4 Wedding Atelier Tren - Salon Sukni Ślubnych, Łuków - zdjęcie 5
1 / 5

Wedding Atelier Tren - Salon Sukni Ślubnych id:32274

Łuków, lubelskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

W sprzedaży:

  • buty

Usługi:

  • szycie na miarę
  • usługi krawieckie
  • wypożyczalnia

Salon Sukni Ślubnych TREN powstał z myślą o tych wszystkich zakochanych parach, które dzień swojego ślubu pragną uczynić niezapomnianym i wyjątkowym. Profesjonalnie szyte suknie ślubne oraz dodatki gwarantują efekt "WOW!" na najważniejszej ceremonii w życiu.
Z naszych usług skorzystało już blisko 420 par i większość z nich jest zdecydowanie zadowolona.

Porównując ceny na lokalnym rynku śmiało możemy stwierdzić, że jakość oferowana w naszych produktach jest doskonale dobrana do atrakcyjnej ceny.

Ponadto wychodząc naprzeciw, ciągle podążającej modzie w branży ślubnej uczestniczymy w targach i pokazach jako wystawca(m.in. Targi Ślubne Siedlce, Targi Ślubne Łuków [dwukrotnie], Dni Łukowa).

Na swoim koncie mamy również występny na trzech prestiżowych Pokazach Mody Ślubnej w naszym mieścicie, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Dzięki uczestnictwie w pokazach oraz targach jesteśmy na bieżąco z trendami i nowościami w branży ślubnej. Dodatkowo mamy możliwość zaprezentować swoje najnowsze kolekcje.

Nasz salon specjalizuje się w szyciu na miarę, sprzedaży oraz wypożyczaniu sukien ślubnych. Salon Sukien Ślubnych Tren kieruje swoją ofertę dla Pań, które stawiają na pierwszym miejscu elegancję i wygodę. Suknie które można kupić w salonie, szyte są z wysokogatunkowych tkanin ślubnych ozdobione perłami i pięknymi haftami oraz koronkami.

W naszych kolekcjach każda z Pań znajdzie kreacje godną uwagi, gdzie klasyka łączy się z nowoczesnością. Specjalizujemy się również w miarowym szyciu projektów indywidualnych oraz niestandardowych rozmiarów (od 32 do 58).

Oferujemy naszym klientkom kompleksowe doradztwo w zakresie kroju i tkaniny, a także całej stylizacji stroju ślubnego wraz z dodatkami. Posiadamy szeroki wybór dodatków takich jak: welony, stroiki, bolerka, etole, buty i biżuteria.

Czy należy umówić się na przymiarkę?

W soboty konieczna i wymagana jest telefoniczna REZERWACJA. Od poniedziałku do piątku można przymierzać suknie ślubne bez konieczności umawiania się. Jednak dla Twojej wygody, zachęcamy do rezerwacji terminu spotkania (może zdarzyć się tak, że wszystkie Konsultantki będą zajęte). Po umówieniu spotkania jesteśmy przygotowane na Twoje przyjście i na pewno znajdziemy dla Ciebie czas.

Zapraszamy do kontaktu i do odwiedzenia naszego Salonu!

liczba odwiedzin: 2238

Popularne miasta w okolicy