Zobacz zdjęcia (24)
Wedding by Ivy and Rose - Piękne dekoracje kwiatowe inspirowane naturą, Poznań - zdjęcie 1
Wedding by Ivy and Rose - Piękne dekoracje kwiatowe inspirowane naturą, Poznań - zdjęcie 2 Wedding by Ivy and Rose - Piękne dekoracje kwiatowe inspirowane naturą, Poznań - zdjęcie 3 Wedding by Ivy and Rose - Piękne dekoracje kwiatowe inspirowane naturą, Poznań - zdjęcie 4 Wedding by Ivy and Rose - Piękne dekoracje kwiatowe inspirowane naturą, Poznań - zdjęcie 5
Wedding by Ivy and Rose - Piękne dekoracje kwiatowe inspirowane naturą, Poznań - zdjęcie 6
1 / 24

Wedding by Ivy and Rose - Piękne dekoracje kwiatowe inspirowane naturą id:50721

Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
695-693...

O nas

Cześć,
jeżeli marzysz o wyjątkowym i oryginalnym ślubie i weselu - to dobrze trafiłaś :-) Ten dzień będzie właśnie taki, jaki tylko Ty chcesz :-)
Jestem Kasia :-) Lubię otaczać się kwiatami i roślinami. Kocham naturę, najbardziej tą ujętą w kwiatach :-) Tworzę wymarzone śluby i wesela w zgodzie z naturą. W doborze kwiatów i zieleni kieruję się Twoim naturalnym pięknem. Wydobywam delikatność i wrażliwość, która drzemie w każdej z Nas :-)

Tworzę autorskie dekoracje kwiatowe, zainspirowane przyrodą i naturalnym krajobrazem.

Jeżeli lubisz ciepłe barwy a najlepiej czujesz się w Hiszpanii, czy Włoszech, jak grzeje wspaniałe, ciepłe słońce, obejrzyj sesję inspirowaną klimatem śródziemnomorskim "Symfonia Barw"... Tu znajdziesz nie tylko kwiaty w ciepłych barwach ale również owoce, jako dodatki...

Jeżeli marzy się Tobie ślub i wesele na łonie natury, zobacz zdjęcia z pleneru powstałego i stworzonego od postaw w samym środku Puszczy Zielonki "Brzozowe Love". Białe dodatki w postaci kwiatów i kory brzozy dodały całej aranżacji eleganckiego sznytu...

Jeżeli marzy się Tobie ślub i wesele... Właśnie, a o czym Ty marzysz? Podziel się :-) Jestem otwarta na wszystkie Twoje bardziej lub mniej szalone pomysły! To jest Twój ślub i będzie tak jak Ty sobie wymarzyłaś :-)

Nawet jeżeli mieszkasz za granicą, a chcesz zorganizować przyjęcie w Polsce, pisz do mnie :-) W takim przypadku zajmę się nie tylko dekoracjami i kwiatami. Chętnie pomogę w doborze sali weselnej, orkiestry, słodkiego stołu... Zajmę się tym, na co Ty nie będziesz chciała tracić czasu. W innym wcieleniu pracowałam jako tłumaczka (angielski, niemiecki, szwedzki). Kto wie, kiedy te moje sekretne umiejętności, oraz inne, się okażą przydatne :-)))))))

... ale, jak mawiał lis w mojej ulubionej książce:

"Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"

... zatem, wiadomo, najważniejszym elementem całej układanki jest Wasza miłość...

I nic, nawet moje najcudowniejsze kwiatowe dekoracje, JEJ nie przysłonią. :-))))

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie! Mam nadzieję, że dane mi będzie Was poznać i uczynić YOUR DAY po prostu VERY, VERY SPECIAL :-)))))

Napiszcie do mnie. Umówimy się na spotkanie. Jak ja uwielbiam słuchać Waszych opowieści :-)))))

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Wedding by Ivy and Rose to florystyka ślubna inspirowana naturą i tworzona w zgodzie z naturą :-)

Jaki jest zakres naszych usług?

Wykonujemy dekoracje kościoła, tworzymy miejsce dla ślubu w plenerze, dekorujemy salę. Wykonujemy też elementy florystyki personalnej, czyli na przykład korsarze, wianki, butonierki.

Czy przygotowujemy dekoracje ze sztucznych kwiatów?

Nie, zdecydowanie nie. Nie jest to zgodne z naszymi wartościami, aby tworzyć dekoracje inspirowane naturą i w zgodzie z naturą.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Spotkania z Parami Młodymi, ich entuzjazm, radość i szczęście daje nam mnóstwo energii a my tylko czerpiemy i czerpiemy, jak ze źródełka wspaniałych, szczerych, autentycznych emocji...

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Razem z fantastyczną ekipą tworzyliśmy dekorację w ruinach dawnego zamku. Przepiękne miejsce :-)

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Naturalnie rosnące kwiaty, czy to na łące, czy to w dzikim ogrodzie, są dla nas największą inspiracją. Najbliższy styl naszemu sercu to styl naturalny, ogrodowy, wypełniony kwiatami, kolorowy, pełen życia... :-)

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Pracownicy Wedding by Ivy and Rose lubią podróżować i spędzać czas na łonie przyrody i to właśnie natura podpowiada nam i inspiruje do tworzenia wspaniałych, odważnych dekoracji i instalacji.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Uczestniczymy w szkoleniach florystycznych w mistrzów florystyki. Śledzimy trendy na całym świecie. Podpatrujemy, co robią inni, aby nasze dekoracje były na najwyższym poziomie ale przede wszystkim, żeby wykonane były w zgodzie z naturą.

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

W florystyce ślubnej zwracamy się z powrotem ku naturze. Dekoracje inspirowane są ogrodami i otaczającą nas przyrodą. Profesjonalni floryści nie używają sztucznych kwiatów. Stawiają na kwiaty żywa oraz na gatunki rodzime.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Nasze dekoracje są inspirowane naturą oraz, co za tym idzie, wykonane zgodnie z poszanowaniem natury. Wszystkie nasze dekoracje kwiatowe tworzymy z kwiatów zakupionych od rodzimych producentów, zmniejszając przy tym ślad węglowy. Naszych dekoracji nie tworzymy już na gąbce florystycznej. W miarę wszelkich technicznych możliwości używamy materiałów biodegradowalnych lub wielokrotnego użytku.

Opinie (0)

Dodaj opinię
Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Kasia Tabaka
Adres: Poznań, ul. ul. Widłakowa 11B, 61-680, woj. wielkopolskie
695-693...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 696
Zadzwoń
695-693...
Napisz

Popularne miasta w okolicy